Treść opublikowana przez piotreksz4
-
320i cięzko pali i smierdzace spaliny.
To niech sprawdzi wtryski czy mają prawidłowy opór.Co do spalin to przychodzi im jeszcze na myśl za bogata mieszanka lub dostaje jej zbyt dużo-przekaźnik pompy paliwa,regulator ciśnienia lub komputer
-
ZATRZAŚNIĘTE DRZWI - kluczyki w stacyjce !! POMOCY!
Wybij szybke jeżeli to auto brata to nie będzie problemu a to będzie najtańszy koszt,ewentualnie trójkątną z tyłu... Nikt nie poda Tobie jak otworzyć auto chociaż to naprawdę nie jest skomplikowane
-
Problem z odpalaniem i reset komputera
sprawdz ładowanie,a po co 2 razy przekręcasz kluczyk?Może akumulator ma już dość i czas na wymiane?
-
320i cięzko pali i smierdzace spaliny.
uszczelka pod głowicą.Pomierz ciśnienie na cylindrach i sprawdz czy w układzie chłodzenia nie ma obecności spalin
-
316i mała wycena wymiany
wymiana spręzyn w granicach 75 zł sztuka co do płynu to koszt 100 zł
-
zimny silnik i brak obrotów
tak jak kolega bizon radzi.Przy okazji zależnie jaką masz generacje gazu nie zawsze jest ona podłączona pod sonde.Czasem jest emulator sondy lambda
-
325tds 97
internet,ksiązka typu sam naprawiam do BMW i tam jest rozpiska wszyskiego co potrzeba
-
323i cykanie silnika
nie chce straszyć,ale właśnie robie auto które mialo podobne objawy z tym że gość przeciągnął autko do ponad 7 tys,wrzucił na luz auto zgaslo jak zapalił to usłyszał cykanie.Po rozebraniu dołu okazało się ze panewki do wymiany a wał do szlifu...
-
bije kierownica
wymieniałeś niedawno tarcze??Zacznij od sprawdzenia bicia bocznego tarcz,póżniej czy między zwrotnica a tarcza nie ma korozji tak samo miedzy tarczą a felgą.Podnieś auto,zablokuj kierownice i poruszaj kołem na lewo i prawo.Jeżeliś sa luzy to wina tulei wahacza
-
316 Problem ze skrzynia biegów...
sprzęglo sie slizga jak ciężko ruszyć.Do wymiany sprzęgło i to najlepiejdość szybko bo pewnie już po nitach jedzie..a to grozi zerwaniem tarczy
-
[318i] Przepalone kable od pompy paliwa
kup cały komplet wraz z pływakiem itd.Musisz wymienić całość
-
316 compact - awaria z układem chłodzenia.
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CG11&mospid=47451&btnr=11_1381&hg=11&fg=15&lang=pl na rysunku numer 1.Tylko to przychodzi mi do głowy,ewentualnie przewody gumowe ktore z tamtąd idą są trafione
-
brak wspomagania po wymianie maglownicy e 36 318i
wniosek jest jeden-zator w przewodach;)
-
318i pali ok.20l/100km i śmierdzi w środku benzyną co robic
ja stawiam na sonde,chociaż najlepiej podpiąć auto pod komputer i wtedy sprawdzić wszystkie parametry.Koszt to 50 zl a nie wymieniasz części na ślepo
-
problem z gazem zamiast elektrycznego dawkowania mam srube
popieram kolege.Auto które ma śrube jest o niebo lepsze.Te na regulacje elektryczną lubią nawalać
-
Zacina sie po zmianie z 1 na 2 bieg
raczej sterujący.Ale czy tylko jest to przy zmianie z 1 na 2?
-
problem z odpaleniem 525 tds
elektrozawór.Być może masz uszkodzony immobilizer i dlatego tak jest
-
brak wspomagania po wymianie maglownicy e 36 318i
odwrotnie podłączone przewody,lub trafiona maglownica.Czy płyn się pieni lub widać że jest jego obieg?
-
sterowanie klimą automatyczną
uszkodzony może być panel sterowania nawiewem.chociaż nie oniecznie.Co doszyby to może przekaźni lub ścieżi są przerwane?
-
no i stalo sie -> padl automat
kolego u mnie w województwie robią każda skrzynie automatyczną i to z gwarancja.Znają sie na tym naprawde super bo tylko tym się zajmują.Kazdy kto miał łopot z automatem był kierowany przeze mnie do nich i wszyscy byli zadowoleni.Jeżeli będziesz zainteresowany to podam Tobie numer do bo gdzieś mam zapisany.A co do konwentera...to moim zdaniem to nie to padło.Prędzej kosz forwardu
-
Przepływomierz
jak można wrzucić przepływke od Opla?Nic nie będzie chulać.Do bmw tylko Siemens lub bosch do BMW
-
Polerowanie pokrywy zaworów
możesz sciągnąć bez problemu,nie bedziesz dolewał oleju.Co do polerki to na początku zacznij od wygładzenia powierzchni i jedz coraz drobniejszym papierem.Na koniec polerka kilka razy i powinno być ok.Zależy jaki efekt chcesz uzyskać
-
problem z odpaleniem 525 tds
sprawdz czy pompa paliwa nie siadla i czy do pompy wtryskowej śmiga ropa
-
318i Wisko
Wymieniaj jak najszybciej bo szkoda zebys kosztow sobie narobił
-
318i Wisko
a sprawdzałeś czy działa viso?Kolego wymień visko i nie słuchaj osób ktore straszą hehe