Witam. Prosze o pomoc,od pewnego czasu moje auto zaczelo cieżko palic,a gdy sie nagrzeje i postawie je na 10 minut to juz w ogóle nie odpala puki nie przestygnie,spaliny dziwnie pachna,won słodka. miałem wymieniana sonde lambde,wyciety katalizator,nowy filtr paliwa,bag przeczyszczony i zupełnie nie wiem o co chodzi.... czy to moze byc wina wtryusków paliwa? ___________ Poprawiłem po Tobie tytuł tematu pierwszy i ostatni raz! Zapoznaj się z regulaminem forum i formatem tytułowania wątków, albo dostaniesz ostrzeżenie! /mattiss