CZEŚĆ MAM BMW E36 320I 92r OD PEWNEGO CZASU MOJE AUTO NA ZIMNYM SILNIKU MA PROBLEMY Z WCHODZENIEM NA OBROTY. SILNIK DOCHODZI DO 2000 obr i zaczyna się dusić spada z obrotów i na dodatek kicha jak się zagrzeje i przełączy na gaz to problem znika. Po ponownym odpaleniu na ciepłym silniku problem jest ten sam silnie nie che wchodzić na obroty powyżej 2000-2500 obr. Ale kiedy wyłączam gaz na zapalonym silniku problemu nie ma. Jeżeli ktoś zna lub miał takie same objawy w swoim aucie proszę o porady i podpowiedzi.