Treść opublikowana przez piotreksz4
-
318i m43 awaryjne odpalanie na LPG nie działa
w instrukcji przy fly sequente nie masz takiego punktu jak awaryjne odpalanie na gazie.W gaźniku i wtrysku do dolotu jest.Ale ta ja mowie niech kolega zadzwoni.Koszt 2 złote a będzie wiedział
-
Klimatyzacja montaż
u mnie stała E30 z M40 i ze sprawną klimą za tysiaka.Ale już nie widze tego ogłoszenia:( Jak chcesz to moge się zorientować czy jeszcze jest bo wiem gdzie stoi.
-
318i Podswietlenie licznika + film
moim zdaniem kostka w stacyjce
-
318i m43 awaryjne odpalanie na LPG nie działa
Adam12345 nie twierdze ze nie.Mam sekwencje 4 generacji BRC w Leganzie i wiem że u mnie na 100% nie da rady bo nawet w serwisie mi to gość mówił i poradził co w takim przypadku robić.W instrukcji też nie ma nic na temat awaryjnego odpalania sekwencji.Najlepiej jak kolega przedzwoni do przedstawiciela BRC i zapyta o to wprost
-
520 m50 Inspekcja oleju
pin numer 7 i masa-czyli śruba amortyzatora i po krzyku
-
BMW e34 525i LPG
Polecam montaż BRC sekwencji.Jeszcze nie spotkałem się żeby ktoś narzekał na tą instalacje co do adresu to Bielsko-Biała ulica,Wajdeloty 9 tel 033 814 19 46
-
318i m43 awaryjne odpalanie na LPG nie działa
zadzwoń do autoryzowanego serwisu BRC i zapytaj wprost jak odpalić bo masz taką potrzebe.Tylko wspomnij że masz sekwencje.Moim zdaniem sekwencji nie można awaryjnie odpalic.Jakbyś chciał numer zakładu który montuje i serwisuje tylko BRC to podaj swoje Wojewodztwo
-
316i i tramwaj, co dalej?
stefan318is masz całkowitą racje hehe oczywiście że chodzi o elementy nośne i pochłaniające energie zderzenia
-
318i m43 awaryjne odpalanie na LPG nie działa
powiem szczerze ze nie jest tak prosto włączyć awaryjne odpalanie w sekwencji BRC,gdyż nie ma ona takiej możliwości.Jedyna opcja to podgrzanie czujnika temperatury gazu i kręcenie rozrusznikiem do skutku..
-
318i Wisko
albo zaspawaj i czekaj aż wisko na wysokich obrotach silnika rozleci się tj śmigło i pięknie posieka wszystko pod maską.Skoro jesteś pewnien że wisko to zmień to.Robota prosta i szybka.
-
[e34] el. szyby nie działają
przekaźnik,bezpiecznik od tego zacznij
-
323i dokładka do przedniego zderzaka m-pakiet
kupowałem kiedyś u tego sprzedawcy spojler i pasował idealnie.Co prawda była to używka,ale także nie oryginal tylko odlew ABS
-
318i Wisko
szczerze mówiac kiepsko widać na foto.A takie pytanie sąd masz pewność że to viskoa nie np uszczelka pod głowicą?
-
328i uklad wydechowy od M3
uwaga każda ingerencja w silni typu wydech,dolot,ostre wałki wymaga zestrojenia czyli modyfikacji parametrów komputerra silnika.Same przerobki dadzą tyle co nic a wręcz w drugą strone
-
Kasowanie inspekcji E34 535i - problem.
zewrzyj pin numer 7z masą.Czyli do np śruby przy kielichu trzymającej amortyzator i będzie git
-
316i problem ze sprzęgłem
A jak kolega jest zainteresowany to mogę załatwić sprzęgło nowe po zniżkach na warsztat.Kwestia dogadania
-
316i i tramwaj, co dalej?
Ja co prawda nie jestem lakiernikiem/blacharzem ale mechanikiem.Mam styczność z naprawami powypadkowymi na co dzień gdyż w warsztacie w którym robie naprawiają takie auta.Z doświadczenia wiem że nie możesz zgodzić sie na klepanie,czy też naciąganie danego elementu.U nas chłopaki wstawiają elementy z aut bezwypadkowych a co najważniejsze robią to na zgrzewy w miejscach fabrycznych.Jeżeli jakiś zakład powie że to się wyklepie czy naciągnie a to migomatem podspawa to omiń ich szerokim łukiem.Element wstawiony bezwypadkowy jest znacznie mocniejszy jak klepany czy też naciągany.Co do lakierowania to jak koledzy radzą możesz zaoszczedzić sporo pieniędzy kupując elementy w kolorze.Trzeba jedynie troszke poszukać.Jak dla mnie autko spokojnie da się doprowadzić do stanu z przed wypadku. Co do różnych odcieni.Im więcej warstw bazy tym ciemniejszy kolor.Farba może być dobrze dobrana ale nieumiejętne pomalowanie może zepsuć cały efekt
-
Parametry kierownicy
nabe stosuje się do kierownic sportowych a nie seryjnych.Na pewno nie zamontujesz do tego kierownicy której zdjęcie wkleiłeś
-
316i i tramwaj, co dalej?
Jak dla mnie to nie ma tragedii.U nas na warsztacie takie autko po tygodniu byłoby na drodze,robimy dużo gorsze auta i śmigają po dziś dzień(ramy i lasery to wspaniałe cuda techniki).Powiem tyle,że do oceny stanu faktycznego trzeba sciągnąć maske i błotnik i wtedy przyjrzeć się aucie
-
Swap z 2.0 na 2.5
bEdzie kuleć.Inna dawka paliwa kolego.Zmień kompa
-
e36 318i m43 Nie pali na benzynie
sprawdz przekaźnik pompy paliwa albo zewrzyj ją na krótko
-
318is zalane świece, a reklamacja u mechanika
napisz co konkretnie robiłeś bo u mnie wymiana kompletnego rozrządu to pompa wody,rolki i oczywiście pasek.
-
Skrzypienie przy skręcaniu e32
jedyne co mi przychodzi na myśl to tylko pompa lub nieprawidowy olej w pompie
-
Przeróbka iL na Highline
kolego trzeba było sobie oznaczać przewody numerami co z czym i przekładać wszystko.Pewnie HighLine ma bogatsze wyposażenie i dlatego taka rożnica w wiązce
-
Czarne Szyby
kolego a po co wyciągać szybe do przyciemniania?Myjesz najpierw szyby z zewnątrz,przykładasz folie na zewnętrzną strone szyby,podgrzewasz suszarą i docinasz.I masz już gotowy arkusz do montażu wewnątrz.Poza tym dla Twojego bezpieczeństwa folia nie powinna być montowana na całej powierzchni szyby.