Skocz do zawartości

piotreksz4

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotreksz4

  1. w instrukcji przy fly sequente nie masz takiego punktu jak awaryjne odpalanie na gazie.W gaźniku i wtrysku do dolotu jest.Ale ta ja mowie niech kolega zadzwoni.Koszt 2 złote a będzie wiedział
  2. piotreksz4 odpowiedział(a) na Darth_Kaker temat w E30
    u mnie stała E30 z M40 i ze sprawną klimą za tysiaka.Ale już nie widze tego ogłoszenia:( Jak chcesz to moge się zorientować czy jeszcze jest bo wiem gdzie stoi.
  3. moim zdaniem kostka w stacyjce
  4. Adam12345 nie twierdze ze nie.Mam sekwencje 4 generacji BRC w Leganzie i wiem że u mnie na 100% nie da rady bo nawet w serwisie mi to gość mówił i poradził co w takim przypadku robić.W instrukcji też nie ma nic na temat awaryjnego odpalania sekwencji.Najlepiej jak kolega przedzwoni do przedstawiciela BRC i zapyta o to wprost
  5. piotreksz4 odpowiedział(a) na ostrowski temat w E34
    pin numer 7 i masa-czyli śruba amortyzatora i po krzyku
  6. piotreksz4 odpowiedział(a) na DeXo temat w E34
    Polecam montaż BRC sekwencji.Jeszcze nie spotkałem się żeby ktoś narzekał na tą instalacje co do adresu to Bielsko-Biała ulica,Wajdeloty 9 tel 033 814 19 46
  7. zadzwoń do autoryzowanego serwisu BRC i zapytaj wprost jak odpalić bo masz taką potrzebe.Tylko wspomnij że masz sekwencje.Moim zdaniem sekwencji nie można awaryjnie odpalic.Jakbyś chciał numer zakładu który montuje i serwisuje tylko BRC to podaj swoje Wojewodztwo
  8. piotreksz4 odpowiedział(a) na mahakala temat w E36
    stefan318is masz całkowitą racje hehe oczywiście że chodzi o elementy nośne i pochłaniające energie zderzenia
  9. powiem szczerze ze nie jest tak prosto włączyć awaryjne odpalanie w sekwencji BRC,gdyż nie ma ona takiej możliwości.Jedyna opcja to podgrzanie czujnika temperatury gazu i kręcenie rozrusznikiem do skutku..
  10. piotreksz4 odpowiedział(a) na bmw_uk temat w E36
    albo zaspawaj i czekaj aż wisko na wysokich obrotach silnika rozleci się tj śmigło i pięknie posieka wszystko pod maską.Skoro jesteś pewnien że wisko to zmień to.Robota prosta i szybka.
  11. przekaźnik,bezpiecznik od tego zacznij
  12. kupowałem kiedyś u tego sprzedawcy spojler i pasował idealnie.Co prawda była to używka,ale także nie oryginal tylko odlew ABS
  13. piotreksz4 odpowiedział(a) na bmw_uk temat w E36
    szczerze mówiac kiepsko widać na foto.A takie pytanie sąd masz pewność że to viskoa nie np uszczelka pod głowicą?
  14. piotreksz4 odpowiedział(a) na maciejxxx temat w E36
    uwaga każda ingerencja w silni typu wydech,dolot,ostre wałki wymaga zestrojenia czyli modyfikacji parametrów komputerra silnika.Same przerobki dadzą tyle co nic a wręcz w drugą strone
  15. zewrzyj pin numer 7z masą.Czyli do np śruby przy kielichu trzymającej amortyzator i będzie git
  16. piotreksz4 odpowiedział(a) na Yahoo temat w E36
    A jak kolega jest zainteresowany to mogę załatwić sprzęgło nowe po zniżkach na warsztat.Kwestia dogadania
  17. piotreksz4 odpowiedział(a) na mahakala temat w E36
    Ja co prawda nie jestem lakiernikiem/blacharzem ale mechanikiem.Mam styczność z naprawami powypadkowymi na co dzień gdyż w warsztacie w którym robie naprawiają takie auta.Z doświadczenia wiem że nie możesz zgodzić sie na klepanie,czy też naciąganie danego elementu.U nas chłopaki wstawiają elementy z aut bezwypadkowych a co najważniejsze robią to na zgrzewy w miejscach fabrycznych.Jeżeli jakiś zakład powie że to się wyklepie czy naciągnie a to migomatem podspawa to omiń ich szerokim łukiem.Element wstawiony bezwypadkowy jest znacznie mocniejszy jak klepany czy też naciągany.Co do lakierowania to jak koledzy radzą możesz zaoszczedzić sporo pieniędzy kupując elementy w kolorze.Trzeba jedynie troszke poszukać.Jak dla mnie autko spokojnie da się doprowadzić do stanu z przed wypadku. Co do różnych odcieni.Im więcej warstw bazy tym ciemniejszy kolor.Farba może być dobrze dobrana ale nieumiejętne pomalowanie może zepsuć cały efekt
  18. piotreksz4 odpowiedział(a) na grom546 temat w E36
    nabe stosuje się do kierownic sportowych a nie seryjnych.Na pewno nie zamontujesz do tego kierownicy której zdjęcie wkleiłeś
  19. piotreksz4 odpowiedział(a) na mahakala temat w E36
    Jak dla mnie to nie ma tragedii.U nas na warsztacie takie autko po tygodniu byłoby na drodze,robimy dużo gorsze auta i śmigają po dziś dzień(ramy i lasery to wspaniałe cuda techniki).Powiem tyle,że do oceny stanu faktycznego trzeba sciągnąć maske i błotnik i wtedy przyjrzeć się aucie
  20. piotreksz4 odpowiedział(a) na wicked1989 temat w E34
    bEdzie kuleć.Inna dawka paliwa kolego.Zmień kompa
  21. sprawdz przekaźnik pompy paliwa albo zewrzyj ją na krótko
  22. napisz co konkretnie robiłeś bo u mnie wymiana kompletnego rozrządu to pompa wody,rolki i oczywiście pasek.
  23. jedyne co mi przychodzi na myśl to tylko pompa lub nieprawidowy olej w pompie
  24. piotreksz4 odpowiedział(a) na pawelmal1 temat w E32
    kolego trzeba było sobie oznaczać przewody numerami co z czym i przekładać wszystko.Pewnie HighLine ma bogatsze wyposażenie i dlatego taka rożnica w wiązce
  25. piotreksz4 odpowiedział(a) na Boss6c temat w E32
    kolego a po co wyciągać szybe do przyciemniania?Myjesz najpierw szyby z zewnątrz,przykładasz folie na zewnętrzną strone szyby,podgrzewasz suszarą i docinasz.I masz już gotowy arkusz do montażu wewnątrz.Poza tym dla Twojego bezpieczeństwa folia nie powinna być montowana na całej powierzchni szyby.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.