Witam Otóż mam dość dziwny problem . Mam e36 1.8 diesel i powiem tak.. W momencie kiedy wkladam kluczyk i przekrecam 2x zapalaja sie normalnie wszystkie kontrolki czekam az zgasnie to co ma zgasnac cofam kluczyk do wylaczonej pozycji i ponownie przekrecam znow czekam az zgasnie i w momencie jak chce go odpalic rozladowuje sie akumulator i resetuje komputer. Musze go dopalic z popychu chwilke pochodzi zgasze i odpala za pierwszym razem normalnie bez problemu. Chodzi o to ze zawsze po 2 przekrecenii tak sie dzieje o co chodzi? wiem ze troszke chaotycznie to tlumacze:)