Treść opublikowana przez 126tomek
-
Klapki kolektora
Czyli grucha zostaje Dzieki a jakieś przewody idące do niej zaslepiam?
-
jak deaktywować/ograniczyć EGR komputerem?
A 40% przymkniecie warto kolego wg. Ciebie zrobić? Pytam ponieważ jesteś bardziej doświadczony w tej dziedzinie.
-
Klapki kolektora
Koledzy doradźcie lepiej kupić zaślepki alu czy polecane na forum z tworzywa jak kolektor? 2 pytanie( bo nie bardzo kumam w tym punkcie) co robimy z gruszką? Bo wiadomo wykręcamy klapy usuwamy pręt a gruszka i jej połączenie? Zostaje jak jest czy usuwamy gruchę też?
-
e90 320d klapki w kolektorze.
Koledzy doradźcie lepiej kupić zaślepki alu czy polecane na forum z tworzywa jak kolektor? 2 pytanie( bo nie bardzo kumam w tym punkcie) co robimy z gruszką? Bo wiadomo wykręcamy klapy usuwamy pręt a gruszka i jej połączenie? Zostaje jak jest czy usuwamy gruchę też?
-
[F31] Żarnik xenonowy
Najprawdopodobniej będzie to żarnik Philips seryjnie w barwie 4850K 015544 9285148294 D1S 35W. Nie sadze ze kładą inne barwy. Kiedyś OEM było k4300 teraz jest K4850. Wiadomo ze BMW nie robi żarników. Najczęściej właśnie jest to Philips. Liczą sobie więcej za 1 szt. niż za cały oryginalny komplet. Pamiętaj aby kupować u dobrych sprzedawców tylko ORYGINAŁY. masa jest podróbek na Allegro które mogą(ale nie muszą) uszkodzić przetwornicę. Wymień jak najszybciej aby uniknąć różnicy w barwie.
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Windows 8 bo nie chciałem aktualizować z racji właśnie na programy do bmw:) ja pakietem ze zamieniałem pliki w sp daten zanim sie tondzialo a z pol roku nie korzystałem z Inpy... EDIT:opóźnienie było na 16 zmieniłem na 1 jutro testuje aucie bo mam dzis jeszcze pare rzeczy do zrobienia. Odezwę sie jutro dziękuje:)
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Koledzy szukam pomocy mianowicie wywala mi błąd: https://zapodaj.net/c3dfaba143c47.jpg.html Jak dam tak to sekundę mierzy i znów trzeba dać tam...dawno nie podpinalem Inpy ale pamietam ze coś grzebałem w SP daten kiedys(podmienialem pliki) jak to teraz prawidłowo zrobic?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Masakra....małe M3 i 177KM u jednym z najbardziej awaryjnych wariantów.....Z mocy się nie śmieje bo sam mam w dieslu 163 ale po co takie opisy tworzyć.....
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Masakra....małe M3 i 177KM u jednym z najbardziej awaryjnych wariantów.....Z mocy się nie śmieje bo sam mam w dieslu 163 ale po co takie opisy tworzyć.....
-
E90 320d korekcje na wtryskach, nierówna praca silnika
Nierówna praca czasami pokrywa się ze złą korekcją a czasami nie. Nie jest to zależne. Potrafi jeździć 2 tyg bez żadnego drgania a czasami np jak stoję na światłach to zabuja a na następnych już jest ok. Ostatnio dość mocno go ,,ganiam'' i nie było żadnego problemu:-) EDIT: Dzis aż z ciekawości podłączyłem INPE pierwszy odczyt: https://zapodaj.net/323d86b19287d.jpg.html Za 15 minut bez odłączania kabla i przejeździe z 800metrow: https://zapodaj.net/266743c3cb531.jpg.html I dosłownie za chwile: https://zapodaj.net/967adec4c9486.jpg.html Brak mi pomysłu juz dodam ze auto ma moc i śmiga:)
-
E90 320d korekcje na wtryskach, nierówna praca silnika
Tak ale najlepsze jest to ze raz podepnę i jest idealnie a za pare godzin wskazania w górnej granicy...coś jakby wariuje ze wskazaniem.
-
E90 320d korekcje na wtryskach, nierówna praca silnika
To tak jak u mnie 2 tyg potrafi być OK a następnego dnia coś potrafi nierówno pracować. Narazie nic z tym nie robię jak się nasili to zacznę myśleć:-)
-
E90 320d korekcje na wtryskach, nierówna praca silnika
I jak tam kolego rozwiązałeś sprawę wtrysków? Jest OK? U mnie korekcje wariują raz jest idealnie raz poza normą i mam wrażenie ze coś zaburza wskazania. Na Inpie czasami jest 0,50 0,30 a czasami 1,5/1,8 jednego dnia potrafi pokazywać rożne wskazania......
-
Reset korekcji wtryskiwaczy Rheingold E90
Nie gołego tamto to ustawienie numerów wtrysków po wymianie.
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Daj foto w nocy jesli to nie problem:)
-
jak deaktywować/ograniczyć EGR komputerem?
Czyli u siebie nic nie zdziałam?
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Zastanów sie kolego nad barwa 6000K. Wygląd jest bardzo ładny ale na mokrej drodze/ciemnym asfalcie słabo widać. Moim zadaniem najlepsze sa 5000/5500K. Obecnie jak z oferty znikło CBI 5500k a jest 6000 czy ktoś potwierdzi lub nie ze to te same żarniki?
-
Reset korekcji wtryskiwaczy Rheingold E90
A podpowiesz kolego jak?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
U mnie tez szaleją korekcje w Inpie. Czasami idealnie czasami poza norma nawet tego samego dnia.....
-
Reset korekcji wtryskiwaczy Rheingold E90
Szukałem dzis tej funkcji i znalazłem tylko coś takiego: https://zapodaj.net/3b0a77d0c5ea3.jpg.html Myślicie że to może być to?
-
jak deaktywować/ograniczyć EGR komputerem?
Musze odpalić Rheingolda u siebie i zobaczyć:-)
-
jak deaktywować/ograniczyć EGR komputerem?
A masz Dpf u siebie? Jakie zmiany po ograniczeniu EGR?
-
jak deaktywować/ograniczyć EGR komputerem?
To chyba ograniczę jego działanie u siebie:) skoro dla Dpf to tylko lepiej:) jakie wartości dać do M47N2 163HP?
-
ISTA - Instrukcja użytkowania
Dziękuje kolego za pomoc
-
ISTA - Instrukcja użytkowania
Koledzy powiedzcie czy po resecie adaptacji przepływki muszę coś pózniej adaptować/wprowadzać inne wartości czy tylko zresetować i śmigać normalnie?