Treść opublikowana przez 126tomek
-
Gdzie kupić czarne nerki do E91 LCI?
Kolego zastanów się czy w aucie za tyle kasy warto oszczędzać te 300zł na ori nerki? Przecież to widać że są oklejane i widać załamanie folii i nie wygląda to z bliska estetyczne wg.mnie. Właśnie takie szczegóły składają się na efekt końcowy:)
-
Opony nowa seria 5
Dokładnie nie wiem czy hamulce się zmieszczą w 16 cali ale jeśli by tak było to tak bym doradził:) Stalówki tak jak mówi kolega wygląd... Musisz się dowiedzieć o te 16 cali. Ja czy tak czy inaczej proponuje całe kola bo jednak jest z tym wygoda i tyle. Spadnie śnieg zmieniasz i już po problemie:) A serwisów obsługujących ROF takich z prawdziwego zdarzenia jest raczej mało niestety wiec to tylko potwierdza że lepiej mieć całe koła:)
-
Opony nowa seria 5
Niech się wypowiedzą koledzy ja proponuję takie rozwiązanie bo nie ma sensu na zimę ładować kasy w jakieś fele 17 i większe. Ori 16 można kupić w dobrej kasie a różnica w rozmiarze nie jest taka duża:)| Chyba że byś chciał stalowe felgi 17 i oponki Rof. Zimą naprawdę nie trzeba więcej a alu się jednak niszczą w naszym klimacie.
-
Opony nowa seria 5
A ja bym proponował kupić jakiś felunek ori tylko 16 cali i jakieś bardzo polecane opony zimowe z ROF. Zaoszczędzisz trochę kasy a na zimę więcej niż 16 cali nie jest potrzebne:) Zawsze za te pieniążki można gdzieś zalać paliwo i pojechać:) W każdym razie lepiej mieć całe koła:) Nagle spadnie śnieg,bierzesz koła jedziesz zmienić i za pół godziny masz po robocie bez brudzenia itp.
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
No i jak sprawdził ktoś patent z mocniejszą żarówką?
-
chip tuning - wykres
Powiedz ile Cię kosztował programik?
-
Jak usunąć zaschnięte owady i ślady po nich
Dziękuje koledzy za pomoc:) Chce tylko jeszcze was dopytać ponieważ są to jakby białe ślady po owadach ale strasznie zaschnięte i widać tylko taka białą otoczkę rozumiem że ww preparaty będą odpowiednie?
-
Chiptuning do e91 320d w automacie
AO czyli Tobie programik poprawił Good-Hope tak? bo już się sam zamotałem:P
-
Jak usunąć zaschnięte owady i ślady po nich
Tak jak w temacie. Po długiej podróży auto stało trochę z owadami i część z nich udało się zmyć normalnie preparatem do owadów ale jak spojrzę pod światło to widać takie jakby bezbarwne pozostałości na lakierze. Widoczne są pod światło i bardzo mnie denerwują. Czym je usunąć aby nie zepsuć czarnego lakieru? Dodam,iż są one wyczuwalne pod palcem jak się przejedzie.
-
chip tuning - wykres
Ja kiedyś robiłem Passata w Łodzi w firmie G-LAB.(http://www.g-lab.pl/) Byłem zadowolony z usługi i auto doskonale jeździło. Nie wiem jak z BMW ale myślę że robią:) W Warszawie pojechał bym do Rogala bo na forach ma najlepsze opinie:) P.S Nie orientujecie się o koszty programu u Rogala do 320d 163KM?
-
Jazda autostradowa
Lepiej go przegonić niż zamulić:) Taka jazda raz na jakiś czas tylko wpłynie na zdrowie silnika i podzespołów(turbo,wtryski,DPF)wszystko się przedmucha:)
-
chip tuning - wykres
A oczywiście automat też da się u Ciebie zrobić?
-
chip tuning - wykres
A powiedzcie jak automat to znosi bo zamierzam się chyba skusić:) Jaki czas miała katalogowo e90 163km w automacie do 100km/h? Ciekawe w ile by zrobiła 100 po modzie?
-
Mocne Ringi z internetu
Możesz kolego przybliżyć temat? Widziałem ostatnio e90 na ringach LED i powiem szczerze że wg.mnie świeca one słabiej niż ori,bo były w dzień ledwo widoczne.
-
Automatyczne składanie lusterek podczas zamknięcia auta
Niestety,łódzkie:( A możesz powiedzieć w jakich opcjach to ustawić, to podjadę na serwis i powiem o co kaman ,bo wiesz jak to z nimi jest,zrobią minę i będą zdziwieni czego chce:)
-
E90 z losowania Orange
Kolego,to jest goła wersja,z czasem zacznie Ci brakować a to tego ,a to tamtego. Jeśli ja bym stał przed takim wyborem to wyszukał bym coś używanego z jak najlepszym wyposażeniem. Pozdrawiam
-
Mocne Ringi z internetu
Koledzy podpowiedzcie co zrobić aby ringi świeciły mocniej,tak aby jeździć na nich jak na dziennych.
-
Automatyczne składanie lusterek podczas zamknięcia auta
Ok muszę jechać do serwisu bo innej opcji nie ma :D Ciekawe czy jak im powiem o co chodzi to zrozumieją,bo z nimi to rożnie bywa:)
-
Automatyczne składanie lusterek podczas zamknięcia auta
Czyli jak to ustawić bo nie bardzo ,,jarze''z linku:)
-
Automatyczne składanie lusterek podczas zamknięcia auta
U mnie lusterko też się pochyla jak wrzucę wsteczny i mam ten guzik no i oczywiście jak go nacisnę sam to się złożą,więc mamy ten sam pakiet:) Przed chwila próbowałem pilotem i nic-brak składania przy zamykaniu pilotem myślę,że poprostu jest coś nie zakodowane:) Pytanie tylko co i jak to ustawić:)
-
Automatyczne składanie lusterek podczas zamknięcia auta
Ja też wczoraj sprawdziłem i nie działa składanie lusterek,a szyby i szyberdach tak. Gdzie to zakodować? W jakim kanale na kompie? Bo w serwisie pewnie oczy otworzą a tak pokażę im gotową recpetę:)
-
Automatyczne składanie lusterek podczas zamknięcia auta
Chodziło mi że bez sensu jest to że trzeba samemu za każdym razem wciskać przycisk jak się wychodzi z auta ale teraz wiem,że można zrobić to pilotem i to jest super:)
-
Automatyczne składanie lusterek podczas zamknięcia auta
Musze zobaczyć bo nawet nie wiedziałem:) Dzieki koledzy za informację:) Pozdrawiam:)
-
Automatyczne składanie lusterek podczas zamknięcia auta
Dokładnie:) Bez sensu to jest,że samemu trzeba pamiętać aby nacisnąć przycisk i wtedy się złożą. Więc czekamy na propozycję:)
-
Automatyczne składanie lusterek podczas zamknięcia auta
Witam:) Mam opcję automatycznego składania lusterek,aby to zrobić za każdym razem przed wyjściem z auta muszę nacisnąć przycisk na drzwiach. Czy istnieje możliwość,aby podczas zamykania auta pilotem lusterka same się składały? Czy można ustawić takie coś za pomocą komputera? Proszę o pomoc w temacie:) Pozdrawiam:)