Treść opublikowana przez 126tomek
-
jak deaktywować/ograniczyć EGR komputerem?
A jak ma sie ograniczenie Egr do DPF?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Potwierdzam ze na kablu w M47 pokazuje bez problemu korekcje wtrysków:)
-
Reset korekcji wtryskiwaczy Rheingold E90
Koledzy tak jak w temacie czy Rheingoldem da sie zrobic reset korekcji wtryskiwaczy w e90 M47? Wiem ze kiedyś gdzieś czytałem ze tak ale noe mogę teraz znaleść gdzie to było.....
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
U nas na M47 jest jakiś problem ale jestem spokojny bo możliwością kolegi dalej powodują u mnie zachwyt.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Tak silnik chodzi. Poszukam loga i postaram sie podesłać:)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ja tyle co wróciłem z auta i tez po wejściu we wtryski-No response from ECU.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Super wiadomość:-) Czekam z niecierpliwością na korekcje wtryskiwaczy.
-
Problem ze światłem mijania - xenon
Chińczyk najprawdopodobniej uszkodził Ci przetwornice. Jest na forum watek gdzie koledzy opisują jak żarnik no name zniszczył przetwornice komuś.....
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Super informacja:) kolego powiedz proszę jakiś klepisk kupić interfejs BT dla M47 aby to ładnie i odrazu zadziałało?
-
e90 2,5 2497cm xi słabe przyspieszenie
Koledzy co prawda inny silnik ale jak kasowac adaptacje np.przepławki, egr czy wtrysków w inpie?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ok:) trzymam kciuki i sledze temat:) planujesz np.podglad korekcji wtryskiwaczy?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Czyli nie ma szans aby M47 poszło po Bluetooth?
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Dlatego wolałbym k5500. Masz może jakieś foto jak barwa k6000 wyglada u Ciebie?
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Koledzy czy osram cbi 5500k jest jeszcze w ofercie? Szukam i zamiast 5500 k jest 6000k i zastanawiam sie czy nie bedzie juz zbyt niebiesko.....
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ok-dziękuje:) bede śledził co sie dzieje w temacie:) powodzenia!
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Z racji ze mój tablet nie obsługuje otg jestem zmuszony korzystać z kabla i telefonu żony. Który interfejs polecacie aby śmigała aplikacja na Bluetooth? Mowa o M47 oczywiście:)
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Dziękuję kolego za odp. tak właśnie myślałem.. Myślę że to przez kodowanie ponieważ po podłączeniu było ok- tylko kierunkowskazy szybko migały. Teraz nie ma błędów, kierunkowskazy ok ale wraz z paskami led palą się te dolne żarówki...Muszę wrócić na poprawkę kodowania bo tak nie może być.....
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Witam kolegów. Jestem po zmianie lamp na lci e90 wraz z kodowaniem. Mam pytanie w związku z tym czy w lampach na jak mam włączone światła to powinny palić sie tylko paski Led? U mnie wyglada to tak: https://zapodaj.net/ea1ddeafae967.jpg.html https://zapodaj.net/9f5583b97fd20.jpg.html Jest Ok? Pala sie paski led i żarówka jak widzimy w lampie lewej i prawej w narożniku.
-
BMW E90 Zmiana świateł pre-lci na lci
Witam kolegów. Jestem po zmianie lamp na lci e90 wraz z kodowaniem. Mam pytanie w związku z tym czy w lampach na jak mam włączone światła to powinny palić sie tylko paski Led? U mnie wyglada to tak: https://zapodaj.net/ea1ddeafae967.jpg.html https://zapodaj.net/9f5583b97fd20.jpg.html Jest Ok? Pala sie paski led i żarówka jak widzimy w lampie lewej i prawej w narożniku.
-
Dylemat - wymieniony silnik
Jaki silnik masz kolego u siebie 320d czy 320i?
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Instalację z klapy LCI wywalasz, a ze starej klapy PRE LCI zostawiasz instalację(ta co masz teraz). Trzeba tylko przełożyć tylko piny w starej instalacji(tej co masz) w kostkach lamp w klapie.
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Ok dziękuję- nie ma problemu. Klapę będę przekładał najwcześniej za 2 tygodnie.
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Dziękuje kolego za odp. Chciałbym jednak zrobić to sam a szkoda płacić za dedykowane przejściówki 125zł/szt. jeśli można przełożyć piny i będzie ok. Na forum zdjęcia były ale wygasły niestety....
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Nikt, nic?
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Koledzy pomożecie? Możecie wkleić zdjęcia jak powinny wyglądać przełożone Piny w klapie? Bo rozumie ze w nadzwoziu sa P&P?