Treść opublikowana przez 126tomek
-
jakie zarówki led angel eyes
Te są do przedlifta i sprawdzają sie wysmienicie Masz je u siebie kolego? Możesz jakieś zdjęcia podrzucić?
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Witam kolegę. Nie ma co się bać przebiegu! Jeśli tak jak mówisz auto było serwisowane (masz historię) i wszystko było robione na bieżąco to ja bym nie patrzył ile km ma nabite. 200tyś km to w Polsce magiczna bariera powyżej której zapada blady strach.... Spójrz na przebiegi w DE i zobaczysz ile faktycznie tam auta robią km. Wolę pewne, udokumentowane 200tys km niż ''igłę'' z powiedzmy 140-170tys która często w rzeczywistości ma dużo więcej niż Twoje 211tys. Takie jest moje zdanie. Patrz na faktyczny stan i zadbanie lub nie auta.
-
Swap wydechu bmw 320 na 330d
Dziękuje kolego:) a układ dalszej części rury?
-
Adaptacja automatycznej skrzyni biegów 320d 6HP19 ZF
:lol: Ja u siebie nie robiłem nic a skrzynia działa i niebo lepiej. Ciekawe czy faktycznie jest ot wymagane czy nie.
-
Adaptacja automatycznej skrzyni biegów 320d 6HP19 ZF
Koledzy czy aby uczenie skrzyni jest koniecznie? Ja po wgraniu nowego softu i resecie jeździłem normalnie bez uczenia. Efekt zniknęło szarpnięcie przy zatrzymaniu a skrzynia działa bardziej płynniej/ szybciej.
-
Swap wydechu bmw 320 na 330d
Koledzy odgrzewam kotleta :D Denerwuje mnie moja owalna fifka i pomyślałem ze może zaadaptować wydech z 330D. Podejdzie do 320D? Dużo jest przerabiania? można by pospawać końcówkę Ulter ale co Ori wydech to Ori.
-
E91 bezwypadkowy Polak. Wydech 2,75 cala. Ktos chętny
Dziękuje kolego:-) Fajnie to wygląda. Myślę że po stronie pasażera świeci inaczej ponieważ masz inny marker. Chyba się zdecyduję na te markery do siebie :D
-
E91 bezwypadkowy Polak. Wydech 2,75 cala. Ktos chętny
Dziękuje kolego:) mógłbyś mi podesłać jeszcze pare fotek na PW? Tak po południu i wieczorem bo wiadomo ze w południe w słoneczny dzień bedzie wyglądało słabo jak ori:)
-
E91 bezwypadkowy Polak. Wydech 2,75 cala. Ktos chętny
I jak tam się spisują ringi kolego? Kolor jest idealnie biały? Nie wpadają może w zielonkway itp?
-
Zderzak M3 style - replika BMW e90
A co mam w podpisie kolego? E90. Co zrobić hm..... ciężko powiedzieć bo nie widzę auta, zderzaka itp. Najprawdopodobniej coś zeszlifować/upiłować. Niestety tak bywa z nie OEM częściami. Pytaj kolegów którzy montowali taki zderzak oni powinni pomóc.
-
Zderzak M3 style - replika BMW e90
Serwis BMW każe Ci zaraz zmienić auto na M3. Zderzak M pakiet też wg. nich nie pasuje bez zmiany wzmocnienia przedniego. Oczywiście jest inne i aby było jak fabryka to trzeba ale mój lakiernik idealnie spasował zderzak M pakiet z moim. Nadkola wymieniłem. Zapytaj kolegów na forum którzy mają taki zderzak u siebie. Najprawdopodobniej wloty powietrza (te do nerek) jakieś 0,5cm prężą tak było u mnie w M paku.
-
[E90] Gaśnie prawy xenon
Można prosić zdjęcia jak to świeci w nocy? Będę wdzięczny bo zastanawiam się nad Osram CBI 6000K. Obawiam się tylko czy nie będzie za niebiesko i czy na mokrym coś widać...... Z góry dziękuję za fotki:>
-
Nieładna końcówka wydechu w 320d E90/E91 - wymieniał ktoś?
Czyli ta z lci n47 podejdzie do M47?
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
oledzy czy końcówka wydechu LCI Diesel podejdzie do Diesla pre LCI? Chodzi mi konkretnie o tą w wersji czarny chrom lub szczotkowane alu?
-
Nieładna końcówka wydechu w 320d E90/E91 - wymieniał ktoś?
Koledzy czy końcówka wydechu LCI Diesel podejdzie do Diesla pre LCI? Chodzi mi konkretnie o tą w wersji czarny chrom lub szczotkowane alu? Montował ktoś taką?
-
E90 - aktualizacja sterownika silnika przez winkpf ??
Bo naczytałem sie ze albo wszystko aktualaizowac na najnowsze albo nic ale w sumie silnik i skrzynia tak jak i każdy moduł jest niezależny.
-
E90 - aktualizacja sterownika silnika przez winkpf ??
Dziękuje kolego za szybka odpowiedz. A powiedz warto zrobic sami silnik i skrzynie? Bez reszty?
-
E90 - aktualizacja sterownika silnika przez winkpf ??
Koledzy zastanawiam się nad aktualizacją mojej e90. Od 2007 roku nic nie było robione. Mam dołożoną CIC wiec aktualizacja navi odpada. chciałbym zrobić silnik i skrzynię automatyczną-warto? CAS-mam trochę obaw chociaż autko ma aktualizować jeden z naszych partnerów z forum. Czy jest sens robić skrzynie i silnik a resztę nie? Czy moze przestać się obawiać i jechać po całości bez CIC? Mam metlik w głowie. Autko oczywiście ma być aktualizowane ORI interfejsem. Naczytałem się o tym ze można uwalić sterownik itp itd......Proszę o porady:-)
-
Klapa po montażu spojlera nie unosi się sama - rozwiązanie.
W każdym f30 po naciśnięciu guzika na pilocie powinna się unieść klapa samoistnie?
-
Zniknęło wszystko po wyjęciu akumulatora e92
To się trochę zmartwiłem bo chciałem montować kierownice M pakiet w weekend co za tym idzie muszę odpiąć akumulator-teraz się trochę zdygałem......
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Koledzy pisze w imieniu kumpla który dokłada M pakiet do swojej e92LCI. Ma juz zderzaki,halogeny i progi. Co jeszcze potrzebuje? Nadkola rownież sa inne tak jak w e90? Co z osłona pod silnik jest jakiś adapter czy trzeba kupić cała osłonę pod silnik? Z gory dziękuje:)
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Mógłbyś kolego wrzucić jakieś foty bo mam ciągły dylemat: Osram CBI 5500/6000 czy Bosma 6000K.....
-
[e90] [320d] - Ciśnienie w oponach, refleksja - pytanie
Koledzy a do 320d automat, 2007 przy wszystkich oponach 225/40/18 ile najlepiej dmuchnąć? Jest tabliczka i o ile przód jest to dla tylu jest tylko opona 255...
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Bede czekał na relacje bo albo Bosma 6000K lub CBI 5500/6000 planuje kupić
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Ciekawe jak w porównaniu do Osram CBI 6000K.