Skocz do zawartości

maniura

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maniura

  1. Pierwsze powinno być podłączenie pod kompa,sprawdzenienie błędów i parametrów
  2. maniura odpowiedział(a) na Redbull2101 temat w E60, E61
    A bezpieczniki pod maską też sprawdxiłeś?
  3. maniura odpowiedział(a) na waldek77 temat w E60, E61
    Zakoduj pustym plikiem man , zrób też update softu,kalibrację. Sprawdź lewarek (jego przewody) Jeśli to nie pomoże to zostaje naprawa mechatroniki,bo to sugeruje błąd 5088.
  4. Błędy w sterowniku,modułach mogą powodować,problem ze skasowaniem inspekcji. Mogą to być błędy komunikacji,szyny,poziomu oleju itp
  5. Krzyżak od magla nie ma nic wspólnego z drganiami całej budy i fotela,więc nie jest to tylko problem z maglem (układem kierowniczym)
  6. Nie wyobrażam sobie zrobienia geometrii na niesprawnym zawieszeniu,a Tobie zrobili na luzach na kole kieroniczym ok 10 stopni. Skoro miałeś robioną geometrię ,to wstaw wydruk.
  7. maniura odpowiedział(a) na lublin01 temat w E60, E61
    A ile popiołu ma dpf? bo to własnie on zmniejsza pojemność filtra. Popiołu nie da się pozbyć podczas wypalania dpf-u
  8. Podłącz kompa i zczytaj błędy,
  9. Kup używany wał + szlif ( ok 300- 400 zł).To najrozsądniejsze wyjście.
  10. Nie ma katów bo przy takim splaniu oleju już się zatkały,więc ktoś wywalił,żeby chciała bmka jeżdzic. Kompresja jest i będzie ,bo to wina pierścieni olejowych. Silnik do remontu.
  11. Na tłoku masz wybity numer.Tłoki porównaj w realoem,od jakiego motoru pasują
  12. Podłącz kompa i sprawdź klapy
  13. Przepustnica nawet jeśli potrzebuje adaptacji to tylko wskazania położenia zeroego,oraz pełnego otwarcia. Jesli nawet nie zrobisz adaptacji to powinna się zaadoptować po kilku kilometrach jazdy. Skoro nie może się sama zaadoptować to jest gdzieś problem. Jeśli sprawdzasz instalację to pod obciążeniem przymajniej 21W (żarówka) I bardzo ważne ,sprawdzenie czy nie ma zwarcia na przewodach (pomiędzy przewodami).
  14. Skoro sterownik i przepustnica wymienione,to sprawdź jeszcze instalację elektryczną od sterownika do przepustnicy(przerwa,zwarcie).
  15. Co rozumiesz przez to,że przepływka nie daje sygnału? Spradzałeś na nieodpalonym silniku?
  16. Niebieski dym,czyli spala olej, na poczatek do sprawdzenia turbo. Ile oleju wciąga?
  17. Tak,tylko nastawnik.
  18. maniura odpowiedział(a) na maximax temat w E60, E61
    Kompletny silnik z całym osprzętem bez problemu zamontujesz od góry.
  19. Nie ma mozliwości regulacji dawki rozruchowej to nie pompa v44.O dawce decyduje sterownik
  20. Jak czułeś w podstopnicy to nie magiel.
  21. maniura odpowiedział(a) na maximax temat w E60, E61
    Ja wkładam uzbrojony cały ze skrzynią,ale to mój nasty silnik. Potrzebne do tej operacji są 2 osoby. Najłatwiej jest jednak zamontowaś od dołu razem z sankami i całym osprzętem
  22. Sprawdż rezystancję na cewkach wtrysków,oraz czy któraś cewka nie ma zwarcia,Ona może powodować zakłócenia w pracy sterownika.
  23. maniura odpowiedział(a) na maximax temat w E60, E61
    Jakim sprzętem dysponujesz? zuraw,podnośnik kolumnowy itp
  24. Otwieranie z kluczyka zamków,a odpalanie z kluczyka to dwie inne rzeczy. Odpalisz nawet z rozładowaną baterią w kluczyku,a zamka nie otworzysz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.