Witam Wszystkich serdecznie, Mam problem z moją E61 mianowicie, naprawiłem wiązkę idącą do modułu Diverstiy jak i sam moduł, lecz dalej auto nie chce otwierać się z kluczyka. Kluczyk sygnał wysyła do auta, gdyż gdy odpalę je najpierw poprzez włożenie kluczyka do stacyjki a później zgasze, wyciągnę kluczyk i dotkne przycisku start to auto pali bez problemów czyli jakąś komunikacja jest, lecz nawet wtedy auto nie reaguje na przyciski z pilota. Możliwe że kluczyki zostały rozkodowanie ? Ma ktoś jakiś pomysł jak zaradzić mojemu problemowi ? Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)