Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. Wisco załącza się przy 94st?, zbiorniczek nowy niema mikropęknięć?
  2. a sam wymiennik ciepła sprawdzony?
  3. Michał zdrowie i życie najważniejsze, fakt szkoda serca włożonego w auto a wiem jak go serwisowałeś, współczuje
  4. i powroty są w piątek wczesnym rankiem :D hauer :cool2:
  5. gorik79 odpowiedział(a) na Azaj temat w E39
    a ok :wink:
  6. jeszcze dywaniki niech wyjmie a sam jedzie w podkoszulce i lekkich krótkich spodenkach i w klapkach z pianki :wink:
  7. gorik79 odpowiedział(a) na Azaj temat w E39
    czy przy 79km/h też huczało czy już nie ? :)
  8. gorik79 odpowiedział(a) na PawełK temat w F10, F11
    Z tego co ja wiem to w samym INCHCAPE W-WA około 12 samochodów
  9. gorik79 odpowiedział(a) na PawełK temat w F10, F11
    Panowie mam inne info od chłopaków z ASO i problem był na tyle poważny że wymieniali silniki, ale jak czegoś nie widziałem i nie dotykałem to na sto procent się pod tym nie podpisuje
  10. gorik79 odpowiedział(a) na PawełK temat w F10, F11
    2009-2011 problemy z dużym braniem oleju nawet do 1l na 1000km
  11. wiemy, wiemy :wink: http://www.iwis.com/start/
  12. Co do zamienników LEMFORDERA w zawieszeniu polecam z czystym sumieniem zresztą logo BMW jest zeszlifowane, uszczelki ELRING ale z częściami silnikowymi bywa różnie a oszczędności nie są powalające
  13. jak ktoś nie jest w temacie to FEBI jest tylko pakowaczem, czasem lepszych czasem gorszych części, jak ktoś przyjedzie do mnie na wymianę z rozrządem FEBIEGO dam znać co tam siedzi w pudełku, jak będzie firma krzak nie podejmę tematu a teraz to sobie można gdybać
  14. marcin04 :cool2:
  15. Buckey :cool2: :cool2: :cool2:
  16. w 35d zawsze dwie
  17. Ate, Textar ale i z nimi (bardzo rzadko) jest czasami problem, ori zawsze bezproblemowo
  18. nie wszystkie firmy chcą się kasować, lub słabo jest wpięty
  19. jaki czujnik założyłeś?
  20. nie ma potrzeby wyjmować silnika, napełniać klimy itp. ale każdy ma swoją szkołę, bez wyjmowania silnika 500zł taniej usługa, nawet w x-drive nie wyjmowaliśmy https://www.facebook.com/media/set/?set=a.375831349219076.1073741838.298784173590461&type=1 https://www.facebook.com/media/set/?set=a.400377746764436.1073741842.298784173590461&type=3
  21. gorik79 odpowiedział(a) na Gery81 temat w E65, E66, E67
    dla forumowiczów są dodatkowe rabaty :wink:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.