Treść opublikowana przez konrad1654
-
Odpowietrzanie układu chłodzenia w E60 530 benzyna
Powinien sam sie odpowietrzyc nigdy z tym nie mialem problemu lekesz plyn odpalasz motor i patrzysz jak w zbiorniczku po prawej strone leci naly strumien plynu.. Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E61 530i WBANL71010CL85407 - KOREKTA ZWOLEŃ
konrad1654 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSama cena 33 za 2006 wrozy juz problem Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E61 535d WBANJ91000CR69914 KOREKTA !
konrad1654 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej norma nic nowego z przebiegiem Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
[E61] 530xi problemy z odpalaniem
Czujnik pokozenia wlaka? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
navi business
Ciekawa masz e60 ze z 2001....musisz zmienic jednostke na poliftowa zeby byla mapa plus klimatronik poliftowy bo sterowanie klima nie bedzie w pelni sprawne Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW x5 E53 WBAFB91060LN74380
konrad1654 odpowiedział(a) na clsh temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoraz wiecej tachich fachowych znawcow po zdjeciach ..a nikt sie nie pofatyguje ogladac aut.... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
[e60] iPhone / USB / Magazyn na płytki
Ma ktos zdjecie jak wyglada interfejs iphone od mini pasujacy do e60
-
Nie działają mi głośniki..
Ppdlacz pod kompa i zobacz moze sa bledy bedzie szybciej...albo wzmacniacz albo tuner... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Wypadanie zaplonu przy jezdze na lpg
Podobne objawy mialem kiedys i winowajca okazl sie parownik...cos z cieniem gazu bylo....podjedz do gazownika niech wyreguluje albo podmieni parownik.... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW 5 F-10 VIN WBAFW11040DX13342
konrad1654 odpowiedział(a) na adam132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa malowalem prawie cale swoje auto bo ktos sobie gwozdziem pojezdzil po nim....a potem jakis maruder powie ze skaldane z 3.. Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E53 X5 4.4I 2004, Lublin, WBAFB51070LU51924
konrad1654 odpowiedział(a) na MAX5 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaruj sobie aso lepiej znajdz dobry warsztat bo z marszu ci auta pewnie nie sprawdza... skasujaodpowiednio...a powiedza tyle samo co dobry mechanik Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Czarnula 530d LCI
Ladna sztuka Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E60 520i, 2004, Jędrzejów, WBANA310X0B162402
konrad1654 odpowiedział(a) na waserek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJednostka dobra tania w eksploatacji....tylko za slaba do e60 Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E60 528i 2008 VIN:WBANU53548CT00050 Kraków
konrad1654 odpowiedział(a) na freelock temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBary_kent a na forum wszystkie z w saloniwym stanie...jesli komus to nie przeszkadza i dobrze sparwdzi co i jak bylo robione to czemu nie....no chyba ze zespawana z 3.... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E60 528i 2008 VIN:WBANU53548CT00050 Kraków
konrad1654 odpowiedział(a) na freelock temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzelrzywione kolo to najmniejszy problem...jesli masz blosko zeby obejrzec auto to jedz ogladaj wiesz jak wygladalo moze ktos to naprawil solidnie...bo siedzenie przed kompem nic nie da auto samo sie nie sprawdzi Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E60 525xi, 2006, Bielsko-Biała,WBANF31080CC99661
konrad1654 odpowiedział(a) na waserek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena do rocznika przebiegu wyposarzenia jest mocno atrakcyjna... az ciezko w to uwierzyc...no chyba ze mega okazja Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E60 wymiana panelu klimatronica na LCI
Jak wymienialem panel na lci musialem go przekodowac bo klima nie chodzila Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E53 3.0D 2004r. Manual Busko Zdrój Vin: WBAFB71010LC33427
konrad1654 odpowiedział(a) na TurboDizel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMialem x manuala i nigdy wiecej...sprawdz go pod spodem i dopne ranty drzwi bo tam lubi pojawic sie rdza...wiadomo dwumasa sprzeglo do sprawdzenia...generalnie golas... na zdjeciach wyglada super...x z manualem sie jezdzi bardzo niewygodnie i topornie Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E90 320i 2009, Częstochowa WBAPG31010VJ39712
konrad1654 odpowiedział(a) na Dart13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem ci tak jestem z czestochowy nie raz jezdzilem ogladac tutejsze samochody w komisach i wychodzilem bardzo szybko...podejscie sprzedawcy mnie nie dziwi... jesli masz daleko moge w wolnym czasie podjechac obejrzec ci to auto Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
[e61] klimatyzacja - brak reakcji
Zeby nie otwierac nowego tematu chcial bym sie poradzic otoz e60 3.0i m54 klima dzila super ale jak auto duzej postoi dosc dlugo kilka minut trzeba czekac az poleci zimne powietrze z nawiewow..bledow brak... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Bmw e39 525i Legnica WBADT31040GN70046
konrad1654 odpowiedział(a) na kepa416 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPany auto ma 16 lat chyba normalne ze lakier jak nowy nie bedzie...raczej podniecac sie wgiotkami skupic sie na aspekcie techicznym i to co jest pod spodem auta...a po zdjeciach tego sie nie oceni Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW X3 F25 USA 5UXWX5C55BL710618 TOPIELEC !!
konrad1654 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzesto na aukcjach jest pokazane na zdjeciach do jakiego poziomu byla woda Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW F25 USA 5UXWX9C55D0A16204
konrad1654 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAz takiego dramatu nie ma bywaly gorsze swoja droga ile to auto musialo kosztowac zeby je przywiesc i zrobic Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E60 525d WBANC51060B125837 Lublin/Kraśnik
konrad1654 odpowiedział(a) na danio85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE60 cenie e39 nic tylko brac ze 2 takie ☺ Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
330CI E46 Skutki zepsutego zaworu Disa
U mnie wogole nie bylo klapki i jej ramki wszystko bylo odciete... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka