Treść opublikowana przez konrad1654
-
F22 M235i Z USA WBA1J7C55FV358253 - "JAK NOWY"
konrad1654 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTwrasz szukanie sensacji w autach to takie modne...a co niektorzy nawet nie wiedza co w ich iglach siedzi Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Mam druga 3.0i i jedzi przyjemie jest bezawaryjne...nie jezdzi tak szybko jak np 530i ale wolne nie jest(chyba ze ktos zalozy 20 calo kola) do noalnej jazdy wystatczy...spalanie tez jest ok...jesli poliftowa sztuka to xdrvie i skrzynia 6 biegowa..przed liftem m54 lubi chlipnac oliwy... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
konrad1654 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic nie ma tej sztuce ? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Zakup e53 4.4 vs 3.0d
V8 moze miec mniejszy przelot trzeba tam zajrzec do razrzadu klekoczace vanosy jesli ktos to zrobil to ok e53 poliftowe ma nowsza v8 z e60....3.0d dobry silnik jesli zdrowy znalesc z malym przelotem ciezko....mam trzeciego x teraz z m54 3.0i jezdzi dobrze ale rakieta nie jest za to nic sie nie psuje i tani w utrzymaniu...mialem 3.0d i moment jedak tobi swoje Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW X5 E70 - VIN 5UXZV8C54DL426923
konrad1654 odpowiedział(a) na edi233 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie kazdy chce na codzien jezdzic v8 wiec chetnych nie ma duzo Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
konrad1654 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBeda moze gdzies zdjecia tej http://otomoto.pl/oferta/bmw-x5-3-0-benzyna-272-km-sliczna-bezwypadkowa-ID6yvRJJ.html 4USFE43527LY76503
-
[E60] Klimatyzacja ciągły problem z jej działaniem
Bledy jakies w klomatroniku? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E39 530dA - Skrzynia biegów automatyczna brak działania
Regeneracja min 1000 nowy bodajrze 1700-2000 Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E39 530dA - Skrzynia biegów automatyczna brak działania
Najlepoej jak bys znalazl warsztat kumaty podlaczyl auto pod kompa zobaczyl czy w skrzyni sie zapisaly bledy....koniecznie znalesc sklep gdzie bedzie olej do automatu bo nie wszystkie sa i warszta ktory co doleje napisz gdzie jestes moze ktos podjedzie z forumowiczow cie wspomoc Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Odpowietrzanie układu chłodzenia w E60 530 benzyna
Elektryczna jest dodatkowa po sronie kierowcy na podluznicy uklad sam sie pownien odpowietrzyc Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Bmw e39 2.0 98r. Problem z kontrolka od klocków
Jak posprawdzasz czujniki to odtworz drzwi kierowcy i wlacz na zaplon z 1 min powinna kontrolka zgadnac w e46 sie prawdzilo Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E39 523i WBADD31030BU09391
konrad1654 odpowiedział(a) na BrandoPG temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA potem bedzie ze bmw sie sypie jak zamki z piasku Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Bmw e39 2.0 98r. Problem z kontrolka od klocków
Pewnie gdzies kabel ma przerwe i swieci patrzales w kostce od strony auta co idzie do czujnika czy w niej nie zgnily i sie rozlecialy na piewszy rzut oka nic nie widac a moze nie laczyc Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E60 montaz gniazda aux
U mnie gra tak samo jak i znajomego co ma ori aux i jakos targiczna Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E46 330Ci WBABN51030JT61090 Korekta.
konrad1654 odpowiedział(a) na riyo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto ma 17 kilku wlascieli i ktos lasi sie ze ma 200tkm takich aut nie kupuje sie patrzac na przebieg tylko stan... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E60 montaz gniazda aux
Aux w e60 gra bardzo cicho jakosc tragiczna Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Jak w prosty sposób ukraść BMW X6
No niezle mysalem ze przy zaawansowanej elektronice ciezej jest ukrasc a tu latwizna... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
F10 530xd WBAMW91040DV04110
konrad1654 odpowiedział(a) na piotrek_e38 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW takim aucie licz na to ze zawsze cos moze sie wysypac...nawet z niewielkim przebiegiem...interesuje cie konkretne auto bierzesz lub jedziesz do mechania sprawdzasz ogladasz kupujesz albo nie Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki silnik do e90?
Auto ma 8 lat wiec chyba normalne sa jakies bolaczki....opisane rzeczy nie naleza do tragedii jak chcesz miec wszystko nowe i idealne ...zostaje salon bmw Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW X5 E53 lift WBAFB71080LX34540
konrad1654 odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica jest od e70 ..pewnie zmieniona bo ma lopatki Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW w trasy - e46 330xi touring czy bmw x5 e53 4,4i
Zalezyvz jka predkoscia chchesz latac jak 200 to x sie nie nada bo nie zapominaj ze to jest wysoka cegla... na szybkie latanie 3 sie bardziej nada Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW w trasy - e46 330xi touring czy bmw x5 e53 4,4i
Pprownanie tych dwoch aut ma sie nijak...x5 napewnob jest wieksze od e46 ale to juz inna liga kosztow eksploatacji...jestvwyzsze dla mnie osobiscie sie wygodnie jezdzi ale to nie auto autostradowe....natomaiast e46 trasa polecisz szybciej mniej spali... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW 530 Xd F10 by Daniel
Wyglada kozacko Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
rozważam zakup e70 3.0i z rynku USA mam e53 miałem wcześniej jeszcze 2 wiec wiem mniej więcej z czym to sie je..natomiast proszę użytkowników e70 w wersji benzynowej o opinie ewentualnie rady co do zakupu
-
F10 535i USA WBAFR7C50DC825845 - POWYPADKOWY
konrad1654 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTroche dostala ale szyba cala.... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka