Treść opublikowana przez konrad1654
-
e60 po lekkim dzwonku -warto?
nie bede zakładał nowego tematu szukam kolejnego bmw w benzynie i natknąłem sie na e60 http://allegro.pl/bmw-e60-duza-navi-2-5-benzyna-2005-okazja-i3448127236.html chciałbym opinii jakiego forumowicza ile mniej wiecej wyjdzie naprawa wiem ile kosztują części (lampy maska zderzak) gościu ma dosłać zdjecia ogólnie auto mi pasuje(manual 2,5 benia duza navi) chciałbym ja zrobić dla sibie ale trochę boje sie ze mona wtopić sie na mine bo nie znam e60
-
BMW X5 3.0d Regeneracja wtryskow.
ja regenerowałem co prawda w e38 3.0d mam tez x i te same silniki te wtryski sa bardzo wdzięczne do regeneracji płaciłem 390 za szt http://www.wtryskiwacz.com/ moge ich polecić szybko i sprawnie a przede wszystkim profesjonalnie również w autach firmowych mi regenerowali i jest ok
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
ja mam inne podejście do auta u mnei będzie długo pewnie ktos pomyśli ze kupinie oryginalnej żarówki do ringów z plastikowym uchwytem za 60 zl to majątek ale teraz ringi świeca idealnie ..nie odchodząc od tematu życzę powodzenia komuś z 530d za 10 tys mam m57 i wiem ile kosztuje utrzymanie tego silnika w naprawdę dobrym stanie
-
E39 525i pierwsze oględziny po kupnie - wycieki
ja kupuje tutaj http://www.silesiaparts.pl/ działam na forum bmw 5 chłopaki doradza al o dme radze oryginalna bo podróbki średnio pasują a potem będziesz szukał lewego powtarza ori kosztuje o ile pamiatm 160zl ewentualnie weze do niej dochodzące al eto musisz skontrolować ich stan.sisa u mnie była cicho a klapa całkowicie urwana 5 min roboty i wszystko wiesz w jakim stanie jest
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
moglem nic nie robic auto jest do zabawy a ja kupowałem tylko oryginalne części większość fanów pewnie kupiła by używana dise bo nowa kosztuje 700 mam inne podejście o dbanie niz większość ludzi bo jak ja potem sprzedaje to jest kompletna historia poparta fakturami i zdjęciami.kolejna sparwa nei wymienie jednego wahacza tylko komplet bo tem znowu musial bym cos robic a tak geometria i spokój nie kupuje używanych opon tylko nowe raczej kompletu za 1000 zl nei kupie...to tylko eksploatacja a jaka jest eksploatacja diesla za 10 tys turbo wtryski skrzynia pompy :|
-
E39 525i pierwsze oględziny po kupnie - wycieki
pierwsze sprawdź dise dwie subki zobacz w jakim stanie jest klapka i czy trzyma cisnienei (na youtube s filmiki co i jak) wyciek po prawej stronie może byc spowodowany odma (radze szybko wymienić tak czy sik odme) stan oleju należny sprawdzać po 5 min od wyłączenia silnika jak mało dolać jesli stan ok to nie dolewać jeśli w ogóle nie pokarze sie olej zatkana odma raczej waz spustowy do miski od niej ja zalecam wymianę oleju po kupnie na jakiś 5w40
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
ja kupiłem zadbana sztukę w benzynie łącznie z rejestracja zrobiłem wszystko jak leciało zeby mieć spokój zawiecha hamulce opony disa świece olej i 10 tys pękło a ty chcesz auto za to kupić i jeździć :duh:
-
Navi w BMW Problem
nie chciałem zakładać nowego tematu znajomy ma e46 z monochromatyczna navi niestety radio zostało skradzione i kostkę ucięto teraz chcemy podłączyć to samo radio ale neiw eim gdzie podłączyć kabelki w który pin mial by ktos jakas rozpiskę tych pinkow z niebieskiej kostki do wyświetlacza?
-
Szyna iBus- gdzie szukać
witam ma ptaki problem gdyz doloylem navi 4:3 do e38 i wszystko pięknie chodzi tylko jest problem ze zmieniarka gdyż radio jej nie widzi zmieniarka chodzi dostaje napiece ale jak przełączam ,,mode" nic to nie daje wiem ze kostka od zmieniarki jest na 3 piny i tam idzie ibus próbowałem wiziac podłączyć ibus od czytania navi nic to nie dalo nie wiem gdzie jeszcze szukać albo skąd wziąć ten sygnał
-
INPA
mimo kilku plików i robieniu instalacji wedle wskazówek wyskakuje caly czas taki błąd http://img833.imageshack.us/img833/5664/unledrzj.jpg Uploaded with ImageShack.us ewentualnie poproszę o porzadne pliki ediabas i obd na pcmcia
-
O instalacjach gazowych
witam planuje zakup bmw e60 i chcialem sie dowiedzieć jak do jakich slinkow ewentualnie będzie można założyć gaz a ktore sa z wtryskiem bezpośrednim? ma ktoś moze rozpiske od którego roku byly te nowsze silniki i jak je rozpoznać?
-
530d webasto - podsumowanie.
pompka jest oryginalna po podaniu 12v chodzi a sterownik wywala caly czas blad tej pompki..dlatego potrzebuje jakis kontakt gdzie naprawiaj te sterowniki za rozsądne pieniądze
-
530d webasto - podsumowanie.
witam ma ktoś namiary do sprawdzonego speca od naprawy sterowników bo kupiłem drugie webasto i tam tez jest uwalony sterownik ale chyba dlatego ze pompka wody była spalona moja chodzi a nadal pokazuje błąd pompki
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
witam poszukuje softu do mk3 z D na PL ale zeby byly kolory dzien noc i normalny ekran powitalny bez żadnych rożnych cudacznych obrazków gdyż natykam sie na przeróbki
-
Mruganie klimatronik 730d
u mnie jest tak ,ze jak mam nie włączone światła to mrugają jak włączę to jest zazwyczaj spokój ,bardzo to mnie juz wkurza....nie mam jak ale po prostu bym podmienił panele klimatronika i zobaczył co sie będzie dzialo....
-
Mruganie klimatronik 730d
wiem ze znajomy mial tak ale jemu kots podmienił lampy xenon na zwykle jak założył z powrotem oryginalne to problem ustąpił a ja większość rzeczy sprawdziłem i lipa z tym klimatronikiem;\
-
Mruganie klimatronik 730d
witam mam denerwujący problem z klimatronikiem, kiedy auto jest odpalone mrugają wszystkie zielone diody, jak zapale światła przestają zazwyczaj mrugać ,chodź czasem przez chwile mrugają ..również kiedy włączę podgrzewanie tylnej szyby szumi radio(nie zawsze)...może ktoś miał z czymś takim do czynienia bo bardzo to denerwujące jest... :evil: