Dzieki za info . przepraszam za rocznik -pomyłka 2003r. Co oznacza jednosta ? Klimatronik czyli samo sterwanie ? Jeśli masz wiedze możesz bardziej to opisać , byłbym bardzo wdzieczny za pomoc.
Witam Posiadam BMW E60 z 2001 roku ktore jest wyposażone w standardowa navi business tzn obsługa mapy navi za pomoca strzalki. Pytanie czy jest opcja update oprogramowania tak aby była wyświetlana mapka pozycji auta - tak jak jest to w nawigacjach business ale po liftingu ? Dla przykładu :
Z góry dziekuje za pomoc
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.