Treść opublikowana przez konrad1654
-
F11 530d WBAMX51060C761619 - KOREKTA
konrad1654 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzego sie spodziewac od biznesmenow z wielkopolski Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
[E60/61] Montaż bocznych rolet bez wymiany boczków Str. 1
Albo kupic zwykle dedykowane rolety sa na alle pasuja idealnie bez rzezbienia...minus nie skaldaja sie w drzwi Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E46 CABRIO WBABS11020JX71736 - DUŻA KOREKTA
konrad1654 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo niezle....swoja droga ktoś nie oszczędzał cabrio Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
330CI E46 Skutki zepsutego zaworu Disa
Wedlug mnie zada a jezdzilem chwile Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
330CI E46 Skutki zepsutego zaworu Disa
Dise idzie naprawic tanim sposobem ..kiedys kupilem auto i disa byla usunieta tzn. Klapka odcieta a otwor po niej zaslepiony...jezdzilem tak bo nie wiedzilalem...zaraz po zorientowaniu sie wsadzilem dobra dise roznicy w jedzie spalniu nie zauwazylem Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
bartekczwartek - E90 325i black sapphire metallic
Auto ladne niezle wyposazone jak na 3 Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Hifi - nie działają głośniki
Ja stawiam na koncowki mocy w wzmaciaczu Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Najlepiej sie przejedz x bo musisz wiedziec ze nie jest zbyt komfortowym autem a z tylu jak sie siedzi i jedzie po nierownosciach mozna sie pozygac...pozatym az taka wielka nie jest w srodku Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E60 530i 2004, Łódź WBANA71000B610315
konrad1654 odpowiedział(a) na Sokol1988 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMagiel w e60 to dramat a duze kola i runflat nie pomagaja Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
530d automat, niski poziom oleju w skrzyni, tryb awaryjny
Niech spraedzi przewody i chlodnice oleju moze tam ucieklo...jesli skrzynia chodzila dobrze zmienoc olej z filtrem i zobaczyc czy to wystarczy Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Śląskie
szukam kogoś na śląsku kto zaktualizuje moduły w e60
-
Śląskie
szukam magika od kodowania bmw e60 Częstochowa Katowice i okolice
-
Navi business vs professional LCI
Podlacze sie do tematu moja navi buznes z przed liftu umarla i rozwazam zakup buznes po lifcie podejdzie bez problemu czy trzeba rzezbic i czy ramka navi przypasuje
-
kodowanie AUX IN
mam pytanie do osób obeznanych w temacie kodowanie ok pojawiło sie aux podłączam telefon wszystko chodzi jest jedno ale ze gra dosc cicho....
-
skladanie lusterek z pilota
właśnie koduje te moduły wszystko ok ale jak sprawdzam plik nadal jest na nicht nie wiem dlaczego pozostaje bez zmian
-
skladanie lusterek z pilota
próbuje zakodować lusterka składanie w dwóch modułach TMBT I TMFT ale zmiany nie zostają zapisane.. :x ma ktos pomysł co jest nie tak
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
mała business mam ori płytę ale bez polski nagrałem nowa dvd2 jest czytana ale kraje sie nie zmieniają
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
witam ściągnąłem mape do testów :wink: jednak w aucie nie ma dalej w/w krajów jak by płyta nei chodziła navi buzness jak wyjmę plyte to auto włoa płyty dvd ..może ktoś wie o co chodzi?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
konrad1654 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażrozumiem ze można wnioskować ze był mocno rozbity? skoro strata całkowita?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
konrad1654 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażlink dodany
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
konrad1654 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam jest mozliwosc sprawdzenia auta o o vinie 5UXFA13525LY15972 http://otomoto.pl/bmw-x5-3-0-b-231km-lift-pelna-opcja-panorama-C36301058.html
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
witam czy ktoś pomógł by mi rozkodować vin x5 WBAFA1090LH89816
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
konrad1654 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie ma zdjec tej x3 i kedy z jakim przebiegiem dotarla do nas
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
konrad1654 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprosze o sprrrawdzenie Wbxpa93445wd02514 http://m.otomoto.pl/C30260673
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
konrad1654 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażktos z forumowiczow mogl by sprawdzic vin auta z ameryki WBANF73566CC34204 http://allegro.pl/bmw-530xi-x-drive-258km-4x4-2006r-pilnie-sprzedam-i3475736707.html