Treść opublikowana przez konrad1654
-
E30
To raczej nieorginalny zderzak Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E30
Swietne auto dla mnie marzenie zeby taka znalesc....minus ta przednia dokladka... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
No nizle mody szacun... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
[E46 3.0i] Czy mogło dojść do przegrzania silnika ?
Jak niebwymieniales termostatu i pompy to wymien odrazu koszt nie duzy a spokojna glowa Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
konrad1654 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoze cos uderzylo w auto jak zwyczajnie stalo Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Odbudowa F01 750i od podstaw
Jeszcze troche i koniec prac w koncu pojezdzisz Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
[E53] Naprawa składanych lusterek (folding mirrors)
W e53 tego nie ustawisz zeby sie skladaly w pilota Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
konrad1654 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak na auto ze stanow to jest tylko drasnieta:) Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 Seria 5, VIN: WBANJ91090CR64792 Korekta
konrad1654 odpowiedział(a) na Dejmian87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIgielka mpakiet jest to najwazniejsze... ktos kupi Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E53, doinwestowane WBAFA710X0LU83006
konrad1654 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo do foteli w x5 to nie ejst wyznacznikiem stanu i przebiegu mam trzeciego x auto jest wysokie i niestety jak sie ma sportowe fotele to boczek zawsze bedzie zjechany bo trzeba po nim sie zsuwac...po krotkim czasie jak jezdzila moja pani 160cm w kapeluszu juz byl zalamany Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Skrzynia automatyczna - wymiana oleju
Aniol lubi poleciec po lepkach i skasowac $$$$...jest na forum dziadkowozy forumowicz Bartek1984 ktory ogarnia skrzynie w bmw Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E53, doinwestowane WBAFA710X0LU83006
konrad1654 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpo zdjeciach nic nie zobaczysz to diesel jest w nim kilka newralgicznuch elementow do sparwdzenia ktore sa drogie tytbo wtryski i co najwazniejsze skrzynia bo te silniki szybko niszcza te skrzynie w nich..temat wielokrotnie walkowany o przedliftowych e53 i padajacych skrzyniach..byc moze tu wszystko jest robione na czasz... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Dania E53 WBAFB31030LG98963, realny czy nie?
konrad1654 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiersze silniki m54 maja apetyt na oliwe mam ten silnik w x5 i e60 z 2005 r zuzycia nie zauwaxylem napewno 3.0i do normalnej jazdy wttarczy i jak zadabny to bezawaryjny Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E60 520D VIN WBANX31070CW72487
konrad1654 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie auto mialo ladne opony i kyos prztulil zalozeli co mieli...jak ktos chche wszsytko na tip top pelne opony i felgi trzeba sie udac po nowe bmw....jak kupije sie auto izywane na niektore rzrczy trzeba sie godzic i w wlasnym zakresie ogaranc zeby miec igle Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E39 VIN WBADM51060GS04467 Droga ale czy dobra?
konrad1654 odpowiedział(a) na zaj3bistypuchacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba ze ja trzymal codziennie zebami:) Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Dania E53 WBAFB31030LG98963, realny czy nie?
konrad1654 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNusisz dobrze sparwdzic daną sztuke to jest najwazniejsze bo jesli nikt od nowosci tam nie ruszal to jest prawdopodobienstwo ze moze trafic na ciebie..nie zebym straszyl ale trzeba wiedzoec co ile kosztuje mam trzeciego x narazie odpukac nic grubego sie nie trafilo...generalnie to dobre auta Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Dania E53 WBAFB31030LG98963, realny czy nie?
konrad1654 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesli bys mial robic skrzynie i rozrzad to 10000 na dzien dobry Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Dania E53 WBAFB31030LG98963, realny czy nie?
konrad1654 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak bedziesz tylko patrzyl na przebieg nigdy nic nie kupisz...jezdzisz przebiegiem czy stanem auto lrpiej miec wiekszy przelot a porobione newralgiczne rzeczy...jesli ci padnie skrzynia ewentualnie pare gratow w silniku to 8000 tysi lekka reka....auto pp zdjeciach wyglada zacnie chyba jak kazde trzeba wejsc pod oraz sie przejechac zeby cos wiecej powoedziec...w e53 lubia przygnic ranty drzei tylna klapa trzeba sparwdzic jak przedni wozek bo tez go ruda lubi Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E53 z Włoch. 5UXFA53533LV85587 niski przbieg?
konrad1654 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZeby kupic takie auto w przyzwoitym stanie troche trzeba poszukac...jesli masz jakies sztuki blisko siebie jedz obejrz...mozesz pojsc droga kupic taniej uszkodzone mechanicznie lub blacharsko i zrobic dla siebie jesli ciekawa sztuka wyplynie Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Amerykaniec E53 5UXFA53543LV98137, warto?
konrad1654 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesli nie byl mocno rozbity i sa zdjecia jak wygladal przed przyplynieciem uwazam ze warto Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
dołożenie podgrzewania foteli -skóra
pytanie o podłączenie grzanych foteli w bmw e60..szukałem nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi...w aucie sa pełne zwykle elektryczne fotele bez grzania...nowe to komforty z grzaniem....proszę o podpowiedz jak ogarnąć grzanie...na pewno panel z przyciskami...jak zakodować grzanie i czy trzeba? najważniejsze jak i czy pościć dodatkowa wiązkę do nowych foteli?
-
Lancuszek rozrządu N47. Gdzie wymienić? Jaki koszt?
Bmw czasem nie ma akcji serwisowej z rozrzadem w 2.0d? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
konrad1654 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU usa nie ma przeciwmgielnych tylnych w przelaczniku zaden wielki problem...jesli cie interesuje to auto to nie ma co gdybac jechac z kims kto sie zna jak to jest zrobione masz zdjecia wiesz jak wygladalo przed... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
konrad1654 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak wylicytowal za grosze to sie oplacalo Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Zimowe koła 19"
Dlanoe 10 cali z tylu w x bylobza duzo kupilem 4x9calo i mam 4x255 jeszi sie komfortowo auto jest mniej ociezale...ale 255 naciagnac na 10 cali bedzie to wygladac slabo i podejrzewam ze tyl bedzie stal nizej bo balon mniejszy Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka