Treść opublikowana przez konrad1654
-
Zakochany w E30
Do e 30 tez dobry wybor m54b30 Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E63 650i WBAEA51070CV55182 SZWAJCARIA PO PRZYGODZIE
konrad1654 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDramtu nie ma.... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
330i jak poznać uszkodzoną odmę?
Wymienilem odme i jest otulina przewodow odma to nic innego jak olastik i w srodku membrana gumowa z sprezyna.... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E60 535d Torzym, VIN: WBANC91070CU78993 Korekta.
konrad1654 odpowiedział(a) na Dejmian87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGrunt ze ma mpaka felge sprzeda sie jakis kozak ja kupi Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
F21 2014 WBA1N31010J711512 - TOPIELEC !
konrad1654 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej po zdjeciach to konkretny nurek Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E61 530D - doposazenie w grzane fotele
Milem elektryczne fotele bez grzania zmienilem na komforty z grzaniem wystarczylo wpiac fotele i panel srodkowy wszystko chodzi ....sterowanie jest po CAN...jednak moze ktos sie orientuje jak dokodowac opcje grzania w idrive? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
zeby nie zakładać nowego tematu otóż nigdy nie miałem problemu z ncs i inpa dzisiaj chciałem zaadoptować nowy aku i nie mogę za chiny ludowe sie połączyć z autem na 2 komputerach to samo....ani inpa nie chodzi a ni ncs wyskakuje taki błąd nie wiem o co biega....jakie pomysły?nie wiem czy to wina kompa fejsu czy auta....http://images83.fotosik.pl/82/094a7168721036d3med.jpg
-
ALPINA B3 BiTurbo 2015 po zalaniu WAPBF3000FCR20105
konrad1654 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrezentuje sie zacnie...szkoda ze plywala Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
F10 LCI carbonshwarz M550d
Co tu mowic piekna Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E60 530d Problem z automatyczną skrzynią biegów
Jezdzisz e60 i szkoda co 300 zl na pozadny aku wiecec ze stary nie jest najlepszy Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
[ E60 523i ] ( N52) Elektryczna pompa wody szaleje
Pompe wody sprawdzales noze z nia jest problem Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Bmw e60 czarna bestia. Swiezy nabytek ;)
Prezentuje sie ladnie ...dobre wyposarzenie Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
F31 330i M Sport Estoril Blue be..mw
Ladna sztuka Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
F10 525d Szara Mysz z x-sem
Wyglada ladnie jedak do mpaku te chromy przy oknach nie pasuja... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Ostrzegam E61 Konstantynów Łódzki WBANS71020CP31788
konrad1654 odpowiedział(a) na ruti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW polsce liczy sie cena...glownie cena bo kto dba o auto wie co ms tanio nie odda a kazdy szuka mega okazji.... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Skrzynia automatyczna - wymiana oleju
Lepiej podjechac do bmw wymienic cala skrzynie... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Oto nowa ekipa prezenterów Top Gear!
Zapowiada siebciekawie no na bbc nowy top gear cienki jak du.. weza Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E53 Skrzynia Automatyczna wymiana konwertera czy naprawa
Na forum dziadkowozy jest bartek ogarnia temat skrzyn Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E90 320i - skrzynia automatyczna problem
Bmw nie zaleca producent skrzyni zaleca wymiane co ok 60-80 tys....jak cos sie dzieje to trzeba zajrzec do skrzyni wymiana oleju to nie lekarstwo Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E53 Skrzynia Automatyczna wymiana konwertera czy naprawa
Kilka osob zajmuje z z forum skrzyniami ...byc moze sie ograniczy do wymiany regeneracji konwertera....jak juz zrzycisz skrzynie trzeba by zajrzec do srodka i wymienic tarczki regeneracja mechatronika....w ostatecznosci moze sie okazac ze cos wiecej wyjdzie.... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Pakiet serwisowy, wymiana oleju co 20tys. czy co 30tys. km ?
Jak wymieniaja ci olej to trzeba skaowac inspekcje olejowa Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
bmw e70 4.8 gasnie i przerywa na zimno
Moze wiazka ma zwarcid Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E60 525i WBANA51020B045067
konrad1654 odpowiedział(a) na demsej7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJezdzil duzo na wstecznym:) grut ze tania jest Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E60 6hp19 szarpie przy zmianie biegow na ciepłej skrzyni
Wymina oleju nie wyleczy slrzyni botem znowu koszt i wymiana jak by trzeba bylo ja zrzucic lepiej ja zdjac zrobic porzadnie wymienic tarczki reg. Mechatronika itd ekspert od skrzyn jest na forum dziadkowozy bartek powinien cos wiecej doradzic Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
E61 530xd WBANP71030CS25601 Tarnobrzeg
konrad1654 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa taka kase moze buc mina albo okazja stulecia Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka