Skocz do zawartości

silbergrau

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silbergrau

  1. silbergrau odpowiedział(a) na maciek711 temat w E46
    Zawsze można śmigać z buta - wtedy jest już praktycznie bezawaryjnie.
  2. Sterownik jest nad lewą poduszką silnika - tak najprościej mówiąc...
  3. silbergrau odpowiedział(a) na haker151 temat w E46
    Ja taką przedłużkę zrobiłem z pręta gwintowanego /do kupienia w sklepach rzemieślniczych za parę złotych/ - szlifujemy końce na kwadrat i przedłużka gotowa i praktycznie darmowa :cool2:
  4. silbergrau odpowiedział(a) na haker151 temat w E46
    no cóż nie ma możliwości żeby w tak starym samochodzie gumowe elementy zawieszenia silnika, skrzyni spełniały dobrze swe zadanie - tym bardziej w dieslu, gdzie trzeba tłumić duże drgania. sprawdzałeś datę prod. na poduszkach? zapewne nie były nigdy wymieniane.
  5. no to jak kontrolka Ci zgasła? przecież nawet nie podpiąłeś czujnika... wycięcie na czujnik masz na godzinie "3"
  6. ciekawe jak w mrozy będą się zachowywać.
  7. To jest dokładnie tak jak z człowiekiem - jak rano się wstaje to musi minąć chwila zanim się rozrusza i rozbudzi. :)
  8. kup nowe i markowe (nie koniecznie OEM) - prosta jest ich wymiana.
  9. to nie jest odpowietrznik tylko zawór upuszczający nadmierne ciśnienie z układu - działa od 1.4 bara (w 320d) Na pewno ten element nie odpowietrzy układu.
  10. silbergrau odpowiedział(a) na marcusbmw temat w E46
    Po prostu turbo do wymiany i tyle.
  11. sprawdzasz szybkość nagrzewania po teście 7 czy po wskazówce?
  12. nowa gałka to nie majątek - podstawowa, plastikowa kosztuje ok. 60zł oryginał.
  13. nie sadzę żeby 2mm płynu ponad max od razu wywaliło korkiem...ale jak Cię to frapuje to zawsze można odessać słomką :)
  14. Zajrzyj - chyba wiesz jak wygląda termostat EGR...jeśli będzie to na chłodniczce spalin.
  15. http://tis.spaghetticoder.org/s/view.pl?1/04/35/71
  16. Zaznaczyłem śrubki - czy przednia czy tylna lampka jest tak samo. http://img847.imageshack.us/img847/7002/lampkan.jpg
  17. Myślimy logicznie - 2 śrubki widoczne poniżej płytki elektrycznej dają możliwość rozłożenia lampki (zdjęcia klosza) - i nie są to torxy.
  18. silbergrau odpowiedział(a) na mirasextra temat w E46
    Włączasz test. 7.0 na zimnym wyłączonym silniku - powinno być wskazanie temperatury otoczenia.
  19. Kupowałem z UK na Ebay /zaślepki są aluminiowe/ - koszt to jakoś 150-200zł z wysyłką. Od założenia przejechałem około 20tkm i jest ok.
  20. Ja mam tak: http://img94.imageshack.us/img94/450/zalepki.jpg
  21. w ASO cena nie powinna przekroczyć 50zł.
  22. faktycznie tarcza jest już zmęczona...nie myślałeś o założeniu nowej?
  23. Jak widać trochę wprawy i wszystko da się zrobić: http://www.crystal-detail.co.uk/m3_journal/blobs.jpg http://www.crystal-detail.co.uk/m3_journal/sanding.jpg http://www.crystal-detail.co.uk/m3_journal/repaired3.jpg

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.