Treść opublikowana przez jceel
-
330d Dziwne zachowanie przy puszczaniu sprzęgła
robota 300? tylko tyle? spodziewałem się większej kwoty...
-
325ci - grzechotanie pod autem przy ruszaniu
kolega który jeździł Fordami TDCI przez parę lat nie mógł uwierzyć jak to możliwe że w 330d 184KM miałem oryginalne koło dwumasowe po przebiegu 215 tys. km...
-
325ci - grzechotanie pod autem przy ruszaniu
jaki miałeś przebieg w momencie wymiany?
-
330d i nie tylko spotkanie na Śląsku?
aa... no to masz troche coś innego....
-
330d i nie tylko spotkanie na Śląsku?
to jest aukcja wystawiona przez hadron.pl... "Na innych aukcja sprzedajemy urządzenie które współpracuje z radiem 16:9 w E49 i E39" czyli http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-3035-DMC-BMW-bagaznik.html czyli wracamy do punktu wyjścia :P
-
320 - 170 km a 323 - 170 km jak to różnica
nieprawda, oba mają 6 w rzędzie. nie pisz głupot.
-
330d i nie tylko spotkanie na Śląsku?
BTW są dwa rodzaje tych urządzeń: jedno to dość popularne "xcarlink" podpinane bezpośrednio do radia (pełno tego jest na allegro), natomiast DMC-9088 ma interfejs taki jak zmieniarka CD w bagażniku - i tylko ta opcja mnie interesuje, bo te popularne emulatory xcarlink z allegro niestety nie działają z dużą navi :( ogólnie wysłałem zapytanie do paru firm które tym handlują, ale głównie widzę same oferty zamówień od 100 szt. w górę... szukam bardziej detalicznego sprzedawcy...
-
330d i nie tylko spotkanie na Śląsku?
a miałeś z nim jakieś problemy? coś nie działa, albo jest b. słaba jakość dźwięku?
-
330d na jaki kolor pomalować całe auto?
ja w obecnej E46 mam silbergrau metallic, moim zdaniem z chromowanymi nerkami, ramkami okien i felgami 44 wygląda b. dobrze, na pewno dużo lepiej niż mój poprzedni titansilber
-
320ci podrasowanie, prosze o pomoc tylko dosiadczonych
to jest genialny pomysł, o ile to wykonalny bez kolosalnej rzeźby :mrgreen: a dałoby się do mojego 3.0d? :norty:
-
320ci podrasowanie, prosze o pomoc tylko dosiadczonych
SSG do E46? WTF
-
330d bujanie przy włączonej klimatyzacji
wymieniłem rolkę i pasek od klimatyzacji (rolkę bez tego bolca który wchodzi do napinacza, nową rolkę założyłem na stary bolec - ale nie było na nim luzów i wyglądał OK). poprawa tak gdzieś o 20-30%. dalej zdarza się bujanie przy włączonej klimatyzacji - ale nie zawsze, np. stoję na światłach i zacznie bujać, wyłącze klimatyzacje -> natychmiast przestanie. pojawia się to co jakiś czas, dość często, ale nie występuje cały czas. czy może być winny napinacz?
-
330d bujanie przy włączonej klimatyzacji
wymieniłem rolkę i pasek od klimatyzacji (rolkę bez tego bolca który wchodzi do napinacza, nową rolkę założyłem na stary bolec - ale nie było na nim luzów i wyglądał OK). poprawa tak gdzieś o 20-30%. dalej zdarza się bujanie przy włączonej klimatyzacji - ale nie zawsze, np. stoję na światłach i zacznie bujać, wyłącze klimatyzacje -> natychmiast przestanie. pojawia się to co jakiś czas, dość często, ale nie występuje cały czas. czy może być winny napinacz?
-
330d na jaki kolor pomalować całe auto?
moim zdaniem masz ładny kolor, ja bym taki zostawił. na pewno nie maluj na srebrny żaden... ewentualnie czarny.
-
330d wymiana kolektora ssącego
przy czym jest wielokrotnie mniej prawdopodobne, że urwą się w całkiem nowym kolektorze dolotowym.
-
330d i nie tylko spotkanie na Śląsku?
ja nie mam zmieniarki w obecnym 330d, mam za to kable w bagażniku. zamierzam zamówić coś takiego: http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-3035-DMC-BMW-bagaznik.html cena 550zł jest absurdalna, ale z tego co wiem to prosto od chińskich dostawców można mieć to urządzenie w pieniądzach rzędu $35 :D na dniach się dowiem jak z przesyłką, itp i spróbuję zamówić
-
320D coś trze
jakie masz opony? mam na myśli ich rozmiar.
-
330d i nie tylko spotkanie na Śląsku?
hmmm, nie pamiętam już na 100% ale chyba tak.
-
330d 204KM sterownik turbiny
czyli jednak w 330d 204KM zdarza się sterowanie elektryczne turbiny?
-
330d i nie tylko spotkanie na Śląsku?
podejrzewam, że jest do kupienia w każdym sklepie elektronicznym, ale... może lepiej kupić uszkodzoną ale elektrycznie sprawną zmieniarkę i przełożyć?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
kolego, najlepiej poszukać na forum wśród forumowiczów sprzedających swoje auta. no i ogólnie szukać do skutku... 320d za 18-19 tysiecy to będą przeważnie padła z totalnie zaniedbanym/zniszczonym wnętrzem i przebiegiem ponad 300 tys. km. należy szukać wśród tych w cenie "z górnej półki". to nie jest łatwe, ale w końcu się udaje :mrgreen: możesz też jechać do niemiec, tam samochody są droższe ale jest łatwiej trafić zadbany egzemplarz...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
na zadbane 320d 136KM jakieś 22 tysiące powinny wystarczyć. ale jeśli jesteś w stanie wydać więcej, to zgromadź ok. 28-30 i kup 320d 150KM - nowszy, dużo lepszy silnik.
-
320d 150KM cięzko wchodzą biegi 1, 2, 3...
kolego, mógłbyś wskazać dokładnie która to tulejka na schematach z realoem.com albo podać numer części?
-
320d & 330d INPA a nierówna praca silnika - WTF
a możliwe że pod F4, nie pamiętałem już dokładnie. w każdym razie u mnie i pod F4 i pod F5 zaczynają się dziać dziwne rzeczy z silnikiem.
-
320d & 330d INPA a nierówna praca silnika - WTF
hej, mam dzisiaj wielkie WTF na twarzy związane z programem INPA. otóż: 1) podłączam interfejs do samochodu 2) odpalam silnik 3) odpalam INPA 4) wybieram E46 -> DDE 5.0 for M47/M57 New 5) wchodzę w "selective mass adjustment" i w tym momencie z odpalonym silnikiem zaczynają dziać się jakieś dziwne rzeczy. w momencie wciskania bodajże F5 silnik jakby się przywiesza, obroty spadają na moment. powtarza się to raz na kilkadziesiąt sekund i jest słyszalne w pracy silnika. wychodzę z INPA - silnik pracuje równiutko jak złoto (jak zawsze zresztą). o co chodzi? dodam, że dotyczy to 320d 150KM i 330d 204KM - testowałem na obu i oba zachowują się tak samo. jeśli mnie pamięć nie myli, to nie występowało to w 330d 184KM chociaż nie pamiętam już dokładnie... mogłem po prostu nie zwrócić na to uwagi... PS jak w ogóle powinno się sprawdzać korekcje wtryskiwaczy? na biegu jałowym? ew. przy jakich obrotach?