Treść opublikowana przez jceel
-
330d 2000 automat Stukanie gdzies z tylu auta
:) dość typowa usterka
-
320d Zderzak M-pakiet
jaki masz kolor? chętnie się wymienię całym kompletem na przód, tzn. zderzakiem, ślizgami i wlotami na tarcze :norty:
-
330d Niska predkosc
A4, chyba że mówimy o tym żeby było legalnie
-
330d Niska predkosc
bedzie troche gorsze. ja na jego miejscu bym zostawił, bo autko i tak leci 230 a po co komu więcej, a przyspieszenie masz minimalnie lepsze niż w serii.
-
330d Niska predkosc
nie kolego, to tylko kwestia mechaniczna, tj. przekładni. albo skrzynia biegów albo dyfer. ale skrzynia żadna inna raczej nie przypasuje (jedyna która podejdzie bez problemu od 320d 150KM jest taka sama), więc prawdopodobnie masz wymieniony dyfer na krótszy.
-
330d mrugający xenon
hej, od paru dni zdarza się mi się mruganie/przygasanie świateł xenonowych podczas jazdy. już kilka razy zdarzyło mi się wieczorem, że nagle xenony urządziły sobie dyskoteke... żarniki mam nowe, wymieniłem je kilka dni temu (na poprzednich był ten sam problem, myślałem że to żarniki są winne - jak widać chyba nie). dodatkowy objaw to sporadycznie pokazujący się błąd świateł przednich występujący zaraz po włączeniu: włączam światła, pokazuje się błąd obu, po 2 sek znika błąd od strony kierowcy i po kolejnych dwóch sek od strony pasażera. any ideas?
-
330d Niska predkosc
ja nie twierdzę że to źle, po prostu z tego co widzę na filmie kolega ma wyraźnie krótsze biegi niż powinien. ...no chyba, że ma jakieś dziwaczne opony.
-
Popularność BMW
za 40-50 tys. można mieć E60, ale tylko 2.2 benzynę M54 ;)
-
330d Niska predkosc
na oryginalnym dyfrze od 330d powinna polecieć więcej, wydaje mi się że masz krótszy od 320d o przełożeniu 2,35 zamiast oryginalnego 2,28.
-
330d Niska predkosc
idzie ładnie, ale dyfer chyba jest nie taki jak trzeba... w moim było inne przełożenie... przełożenia wyglądają tak jak w 320d 150KM.
-
330d Niska predkosc
184KM. miałem taką :D
-
330d Niska predkosc
motor 204KM był od 03/2003. seryjne 184KM raczej nie pojedzie 250km/h, myślę że 240 to jest max. to co oglądasz na yt to w większości chipowane...
-
330d Niska predkosc
hm, jeśli chodzi o porównanie, z 330d 184KM wycisnąłem 240km/h licznikowe. 330d 204KM nie sprawdzałem, ale myślę że powinno bez problemu zamknąć licznik
-
Historia napraw po VIN - możliwe na forum?
ale ja mówię o wydruku historii auta. nie było tam wiele, bo zalogowane dosłownie 3 wizyty w ASO - ale tak czy siak wszystko to co można było wyciągnąć.
-
330d Niska predkosc
230km/h to rozsądna prędkość max. dla 330d. w moim byłym 330d 184KM na piątym biegu przy 200km/h było ok. 3800rpm. prędkość max. może zależeć od takich czynników jak temperatura powietrza, opony, ciśnienie w oponach, ilość pasażerów, paliwa w baku, etc.
-
330d M57TU Jaki olej w moim przypadku?
po co sprawdzać? i tak musisz zalać pełnym syntetykiem.
-
330cd automat +program ???
195KM? czy to nie jest trochę słaba seria? wypadałoby zlogować auto i sprawdzić czy na pewno sterowanie turbiną i zasilanie paliwowe jest w 100% w porządku...
-
Historia napraw po VIN - możliwe na forum?
nie. ja byłem tam osobiście i dostałem wydruk na kartce. jeśli ktoś chce sobie sprawdzić - zapraszam do Częstochowy, ale ja nie będę z niczyimi VIN-ami tam jeździł bo raz że jestem cały czas w Krakowie a dwa że nie chcę nadwyrężać ich cierpliwości, bo to było że tak powiem, lekko nieoficjalnie
-
Historia napraw po VIN - możliwe na forum?
ja w ASO BMW Mazpol sprawdzałem za darmo, bez dowodu i właściciela.
-
320d 110 kw średnica tarcz
moim zdaniem nie musisz, ile mają równą powierzchnie i nie porysują tarczy. ale to nie jest duży wydatek, stówka dodatkowa i masz komplet klocków na jedną oś.....
-
320d - Katalizator
ja zamierzam swoje wywalić... jak chcesz od 330d 204KM to się dogadamy :norty:
-
320d 110 kw średnica tarcz
przód 300mm, tył 294mm.
-
Lakierowanie zaślepki haka
hej, podczas holowania zgubiłem zaślepkę haka w zderzaku. na szczęście miałem w domu drugi stary zderzak od E46, tylko w innym kolorze (titansilber vs silbergrau). zaślepkę przełożyłem, tylko jeszcze kolor się nie zgadza. ile weźmie lakiernik za polakierowanie takiej pierdółki?
-
330d M57TU Jaki olej w moim przypadku?
nie chciałem tutaj oczywiście kwestionować jakości olejów Lotos, muszą być na pewno bardzo dobre skoro dostały aprobatę LL04. mam na myśli to, że z olejów LL04 można zalać dowolny, bo na pewno jego jakość stoi na wysokim poziomie i ma wszystkie dodatki które są niezbędne do prawidłowej pracy silnika BMW.
-
330d M57TU Jaki olej w moim przypadku?
nie ma znaczenia jaka marka, byle spełniał normę LL04... może być nawet shell albo lotos...