Treść opublikowana przez yoshimura01
-
320d- 136KM brak mocy
dokładniej 14-20[!] ohma.
-
320d - wymieniony wtrysk sterujący co dalej
bez urazy, ale skoro TAKI fachman nie wie [albo mu się zapomniało], że po wymianie wtryskiwacza/y bezwzględnie należy zresetować ustawienia to ja już bym miał ograniczone zaufanie co do jego "fachowości"... czy została sprawdzona rezystancja cewki wtryskiwacza??
-
320d - wymieniony wtrysk sterujący co dalej
bo po wymianie sterującego trzeba zresetować ustawienia vp44 i robi się to DISem.
-
320d Kiedy jaka wymiana?
full syntetyk.
-
316i - falujace obroty silnika
tzn że jest dziura gdzieś na odcinku doprowadzania powietrza do ssącego. Napisałeś, że słychać z okolic regulatora. Tam szukaj i ewentualnie wymień wadliwą część.
-
316i - falujace obroty silnika
masz najzwyczajniej nieszczelny dolot. Usuń wadę i obroty wrócą do normy :cool2:
-
320d - drżenie pedału sprzęgła
skąd oni takie ceny wymyślają?! przecież to jest mniej roboty niż z poprzeczną... jak masz smykałke do mechaniki to kup sobie dwie "kobyłki", wieszak i zrobisz sobie to sam za niższą cenę. pozdr
-
320d - usuniecie katalizatorow
ori nie występuje samodzielnie. Jest zintegrowane z katem.
-
316i - falujace obroty silnika
nie ma sprawy :cool2: ... a przyczyną zapewne była odma??
-
320d 99r. buczenie przy kręceniu kierownicą
płynu brak, ale dlaczego?? trzeba szukać przyczyny. Podejrzewam nieszczelności w przewodach/łączeniach.
-
320d niska temperatura silnika
jest jeszcze jedna... zapowietrzony układ.
-
320d traci moc na 5 biegu
W Radomiu to tylko Pan Wiesław KORYCKI ul. CEGLANA 43
-
320d - usuniecie katalizatorow
dociągnij wszystkie połączenia kołnierzowe na max i obserwuj.
-
320D Paląca się kontrolka ciśnienia oleju.
aż tak radykalnie od razu podejrzewać pompę [??] Na początku naciąg paska, drożność "smoka" itd.
-
320d - usuniecie katalizatorow
absolutnie nie ma żadnych objawów o których wspominasz. DP to najlepszy prezent jaki można dać swojemu silnikowi :wink:
-
318i - Problem z wibracjami i spalaniem
cewka do wymiany, przepływka szwankuje + nieszczelność dolotu. Sprawdzałeś wartości lambdy??
-
320d - drżenie pedału sprzęgła
Balu Ty to jednak potrafisz rozbawić towarzystwo :lol: pozdrawiam ... dla gospodarza do sprawdzenia dwumas bo wygląda na osłabione tłumienie drgań skrętnych.
-
325Ci jakie klocki do tarcz mikoda, miękkie czy twarde ?
Kolego ShakeIt, a nie zastanowiłeś się nad swapem hebli z M57?? Ceny -/+ porównywalne, a hamowanie masz jak w M3.
-
318i - stuka po wymianie wahaczy.
.... czyli KŁAMSTWO. Dziękuję, dobranoc. :dance:
-
318i - stuka po wymianie wahaczy.
...a ja proponuję zmienić GRYZĄCE KŁAMSTWO tj TANIO, na --> "części na priv" :lol: :nana:
-
318i - stuka po wymianie wahaczy.
twoje nie różnią się od nich w żadnym stopniu. kolego w sklepie internetowym z allegro dają gwarancję na części. pomoc "forumowa" opiera się na zaoferowaniu zdecydowanie niższej cenie niż rynkowa. Jeśli masz możliwość sprowadzenia taniej, a z tego co mi kiedyś pisałeś znaczy że masz [i to OGROMNY upust!] to co to znaczy "TANIO NA PRIV",a ceny utrzymują się na tym samym poziomie co ceny sklepów internetowych??
-
318i - stuka po wymianie wahaczy.
ej TC ale te twoje ceny to wcale się niczym nie różnią od cen z allegro, więc nie rozumiem twojego "sloganu reklamowego" pt TANIO...
-
318i podciśnienie
no jak to jak?? z dolotu i tyle.
-
320d - CHIP TUNING BOX
hehe :lol: po czasie wypali tłoki...
-
320 D regeneracja pompy VP 44 okolice poznania
heh, a ja się zastanawiam nad AUDI A4 B6 1,8T bo już nigdy więcej diesla nie kupię. Pozdrawiam i szerokości