Skocz do zawartości

yoshimura01

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yoshimura01

  1. nie ma czegoś takiego jak 2.0tds :roll:
  2. yoshimura01 odpowiedział(a) na prkamil temat w E46
    komputer wypluł błąd czujnika??
  3. wyrazy współczucia :|
  4. dla jednego głupiego zaworka trzeba poświęcić cały dzień, bo rozbierania jest od cholery :? Do tego dochodzą koszty uszczelnienia misy olejowej. Bez kanału i wieszaka nie da rady.
  5. 1. BARDZO KIEPSKI. Trzeba zdemontować misę olejową, a to jest dopiero przeprawa... 2. Nie trzeba. Zawór jest zabezpieczony pierścieniem Segera. 3. Naturalnie. 4. Zespół części o których napisałem to koszt 45zł.
  6. balu tutaj nic innego nie pomoże jak tylko i wyłącznie czyszczenie/WYMIANA zaworu dławiącego w pompie olejowej. W czasie eksploatacji ulega wypracowaniu i zanieczyszczeniu przez co traci szczelność i brak podtrzymania oleju. Ten spływa do misy i zanim pompa nabije ciśnienie [olej do popychaczy] mijają 3 sekundy pracy "na sucho"... a właśnie tutaj zawór powinien spełniać swoją rolę i utrzymywać zapas oleju do ponownego "miękkiego" uruchomienia silnika. To jest zespół części:5,6,7,8,9. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=11_2103&hg=11&fg=30 pozdr,
  7. yoshimura01 odpowiedział(a) na prkamil temat w E46
    pod komputer z nią i będzie wszystko wiadomo
  8. jesteś pewien tego co napisałeś??
  9. no właśnie... HEHE :lol:
  10. hahaha :lol: dobre :cool2:
  11. w jaki sposób sprawdziłeś ten termostat??
  12. a ja powiem tak... idzie wszystko zrobić samemu tj wymienić tranzystor i wymienić tłoczek. Ja problemu nie widzę :wink: Tranzystor to koszt 5zł, tłoczek 220, kilka gratów do rozbiórki z 350zł i trochę [TROCHĘ] wolnego czasu i chęci :mrgreen:
  13. czyli jakieś błędy są... jakie kody??
  14. co do wyciszenia to poniżej masz elementy wygłuszające: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=11_2304&hg=11&fg=55
  15. dzięki uprzejmości Kolegi Kameleon3000 może da radę się jeszcze dobrać do tego sterownika. Chodzi o to żeby wykręcić ten wspornik i już sterownik jest na wierzchu... tylko ciekawe jak to będzie z kablami. Poniżej foto o co chodzi: http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/756680a5.jpg
  16. dokładnie tak. One nigdy nie będą =1 bo jest to niemożliwe ze względu na stale zmieniające się procesy spalania [obciążania silnika], ale muszą dążyć właśnie do osiągania wartości 1.
  17. kup kompletną tuleję i nie będzie problemu z montażem.
  18. no właśnie osobiście nie wiedziałem, że Vagi miały typ wtrysku pośredniego i zbiło mnie to z tropu :wink: no ale już wszystko wiadomo :cool2: pozdr
  19. lambda dąży do składu mieszanki typu stechiometrycznego czyli=1.
  20. oczywiście! należy wyeliminować wszelkie podejrzenia.
  21. zgadza się... ale czy takie komory mają VAGi??
  22. no właśnie przeczuwałem że chodzi Ci o PDka, ale chciałem zapytać. No a teraz znowu pytanie: co to jest wtrysk pośredni w dieslu?? nie przejęzyczyłeś się?? :wink:
  23. a jak wartości lambdy?? skaczą jeszcze??
  24. Jarek159 nie da rady ściągnąć sterownika z pompy domowym i szybkim sposobem przedstawionym w linku, który podesłałem wcześniej... dzisiaj badałem temat i trzeba zrzucać pompę ponieważ dostęp do sterownika blokuje łapa/wspornik pompy...także jest nieciekawie. Koszt wyrzucenia VP44 to ok 250zł + regeneracja itd.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.