Skocz do zawartości

yoshimura01

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yoshimura01

  1. yoshimura01 odpowiedział(a) na snakedoc temat w E46
    naturalnie wydmuchana uszczelka pod głowicą.
  2. yoshimura01 odpowiedział(a) na Myga temat w E46
    Witam, minął już ponad miesiąc a dmuchawa pracuje jak nowa :dance: ... przypomnę, że użyłem TYLKO WD40 i dokręciłem wkręty mocujące łapę dmuchawy. A jak u Was?? czy ktoś się zabrał za to?? pozdr
  3. yoshimura01 odpowiedział(a) na sampras temat w E46
    tylko jedna aukcja na allegro :think: http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-bmw-e46-kombi-red-white-touring-e-46-i1410771977.html :mrgreen:
  4. bez urazy ale Twoi kumple chyba nie znają jednostek wysokoprężnych skoro takie pierdoły opowiadają... świece sprawdzisz najszybciej INPĄ. A jak nie masz interfejsu to przez przekaźnik świec, a jak to też nie pasuje to bezpośrednio na świecach. Trzeba też mieć na uwadze czy przypadkiem nie masz uszkodzonego bezpiecznika, przekaźnika lub przewodów świec. pzdr
  5. yoshimura01 odpowiedział(a) na sm74 temat w E46
    no właśnie... tym bardziej że kolega jest użytkownikiem CRa, więc to już by była zbrodnia dla tego układu zasilania.
  6. yoshimura01 odpowiedział(a) na sm74 temat w E46
    ori= oryginał :wink: dla BMW to MANN.
  7. yoshimura01 odpowiedział(a) na sm74 temat w E46
    tak... ja się przekonałem :lol: za 25zł narobiłem sobie rabanu na 1500zł... NIE DOLEWAJ żadnego dziadostwa do baku! lej tylko dobre paliwo bo to ono smaruje, schładza i czyści układ paliwowy i wtryskowy. No i pamiętaj o wymianie filtra paliwa na ori.
  8. yoshimura01 odpowiedział(a) na pingwin12 temat w E46
    a dymi wam na biało/szaro??
  9. a ja i tak jestem zdania że najlepszym rozwiązaniem problemu jest swap hebli z 330d [oczywiście jeśli masz kółka 17 cali].
  10. yoshimura01 odpowiedział(a) na Marcin330D temat w E46
    szkoda że się ten "fachowiec" nie wypowiedział na temat zatarcia silnika...
  11. jeśli same końcówki rozpylające to nie trzeba.
  12. yoshimura01 odpowiedział(a) na sampras temat w E46
    ...no i wygląda ZDECYDOWANIE lepiej :twisted:
  13. yoshimura01 odpowiedział(a) na pingwin12 temat w E46
    kąt wtrysku ustawia się według wartości tabliczki znamionowej na pompie. Faktycznie może i ustawili kąt za pomocą urządzenia zegarowego, ale nie koniecznie przy precyzyjnym GMP pierwszego tłoka... żeby tę pompę ustawić trzeba naprawdę znać się na ustawieniu rozrządu względem kąta wtrysku. Osobiście jechałbym do nich żeby to sprawdzili. pozdr
  14. jak u dentysty po rocznej nieobecności sprawdzić wszystko co się da i naturalnie naprawić/wymienić.
  15. yoshimura01 odpowiedział(a) na Marcin330D temat w E46
    :lol: :cool2:
  16. yoshimura01 odpowiedział(a) na pingwin12 temat w E46
    a jak katalizatory?? bardzo dziwna przyczyna tego braku mocy bo mówisz auto w ogóle nie dymi... a może Ci sprzęgło padło [??]
  17. yoshimura01 odpowiedział(a) na sampras temat w E46
    hehe :lol: ... powiem Ci szczerze kolego, że ta jej dupcia wynagradza po całości pewne mankamenty :wink: pozdr
  18. yoshimura01 odpowiedział(a) na sampras temat w E46
    no właśnie! słuszna uwaga! :cool2: fele styling 44 dla touringa są w moim przekonaniu najlepszym wyborem jaki może być! heh tak mi się podoba, że ściągnąłem tą fotkę do siebie :)
  19. yoshimura01 odpowiedział(a) na sampras temat w E46
    Uuu LA LA!!! :clap: generalnie jestem przeciwnikiem "turasów", ale konkretnie TEN przekonał mnie do siebie!!! Piękna ta lampa poliftowa na nim i ten lakier :clap:
  20. szyjaaa6 kodowałeś wtryskiwacze po tej regeneracji??
  21. "ta" czyli jaka/która?? :think: pozdrawiam
  22. jakbyś jeszcze zdradził jakie te błędy to byłoby dobrze, bo byśmy wiedzieli czy chodzi o niskie ciśnienie CR, czy o impulsy wałka rozrządu. Dlaczego od razu wzięli się za demontaż wtryskiwaczy?? mamy rozumieć, że diagnostyka odnosiła się do logów dynamicznych?? PS. jestem pewien, że lejący wtryskiwacz nie jest powodem Twojego problemu.
  23. yoshimura01 odpowiedział(a) na pingwin12 temat w E46
    a wymieniłeś wężyki podciśnieniowe??
  24. yoshimura01 odpowiedział(a) na pingwin12 temat w E46
    kasują się jedynie ustawienia BC i drobne błędy rejestru np power supply [w moim przypadku]. sprawdź auto komputerem... mówisz, że w ogóle nie dymi a jednak przy duszeniu MUSI walić czarnym dymem! nie ma innej możliwości.
  25. yoshimura01 odpowiedział(a) na pingwin12 temat w E46
    Twój przypadek także wymaga resetu ustawień sterownika przez DISa.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.