Treść opublikowana przez yoshimura01
-
328 spada moc - uszczelka ?
naturalnie wydmuchana uszczelka pod głowicą.
-
330d Piszczy nawiew
Witam, minął już ponad miesiąc a dmuchawa pracuje jak nowa :dance: ... przypomnę, że użyłem TYLKO WD40 i dokręciłem wkręty mocujące łapę dmuchawy. A jak u Was?? czy ktoś się zabrał za to?? pozdr
-
3xx Touring lampy tyl lift
tylko jedna aukcja na allegro :think: http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-bmw-e46-kombi-red-white-touring-e-46-i1410771977.html :mrgreen:
-
330d 204 PS świece żarowe co ile się wymiania
bez urazy ale Twoi kumple chyba nie znają jednostek wysokoprężnych skoro takie pierdoły opowiadają... świece sprawdzisz najszybciej INPĄ. A jak nie masz interfejsu to przez przekaźnik świec, a jak to też nie pasuje to bezpośrednio na świecach. Trzeba też mieć na uwadze czy przypadkiem nie masz uszkodzonego bezpiecznika, przekaźnika lub przewodów świec. pzdr
-
318d-mixol na wtryski
no właśnie... tym bardziej że kolega jest użytkownikiem CRa, więc to już by była zbrodnia dla tego układu zasilania.
-
318d-mixol na wtryski
ori= oryginał :wink: dla BMW to MANN.
-
318d-mixol na wtryski
tak... ja się przekonałem :lol: za 25zł narobiłem sobie rabanu na 1500zł... NIE DOLEWAJ żadnego dziadostwa do baku! lej tylko dobre paliwo bo to ono smaruje, schładza i czyści układ paliwowy i wtryskowy. No i pamiętaj o wymianie filtra paliwa na ori.
-
320d- 136KM brak mocy
a dymi wam na biało/szaro??
-
320d tarcze i klocki- wymiana
a ja i tak jestem zdania że najlepszym rozwiązaniem problemu jest swap hebli z 330d [oczywiście jeśli masz kółka 17 cali].
-
330D zatarty silnik
szkoda że się ten "fachowiec" nie wypowiedział na temat zatarcia silnika...
-
320d problem z wtryskami paliwa
jeśli same końcówki rozpylające to nie trzeba.
-
3xx Touring lampy tyl lift
...no i wygląda ZDECYDOWANIE lepiej :twisted:
-
320d- 136KM brak mocy
kąt wtrysku ustawia się według wartości tabliczki znamionowej na pompie. Faktycznie może i ustawili kąt za pomocą urządzenia zegarowego, ale nie koniecznie przy precyzyjnym GMP pierwszego tłoka... żeby tę pompę ustawić trzeba naprawdę znać się na ustawieniu rozrządu względem kąta wtrysku. Osobiście jechałbym do nich żeby to sprawdzili. pozdr
-
330i Różnica pomiędzy oil service a Inspecion
jak u dentysty po rocznej nieobecności sprawdzić wszystko co się da i naturalnie naprawić/wymienić.
-
330D zatarty silnik
:lol: :cool2:
-
320d- 136KM brak mocy
a jak katalizatory?? bardzo dziwna przyczyna tego braku mocy bo mówisz auto w ogóle nie dymi... a może Ci sprzęgło padło [??]
-
3xx Touring lampy tyl lift
hehe :lol: ... powiem Ci szczerze kolego, że ta jej dupcia wynagradza po całości pewne mankamenty :wink: pozdr
-
3xx Touring lampy tyl lift
no właśnie! słuszna uwaga! :cool2: fele styling 44 dla touringa są w moim przekonaniu najlepszym wyborem jaki może być! heh tak mi się podoba, że ściągnąłem tą fotkę do siebie :)
-
3xx Touring lampy tyl lift
Uuu LA LA!!! :clap: generalnie jestem przeciwnikiem "turasów", ale konkretnie TEN przekonał mnie do siebie!!! Piękna ta lampa poliftowa na nim i ten lakier :clap:
-
320d problem z wtryskami paliwa
szyjaaa6 kodowałeś wtryskiwacze po tej regeneracji??
-
bmw e36 325i Turbo by k64 /// Black Mat Suszara
"ta" czyli jaka/która?? :think: pozdrawiam
-
320d problem z wtryskami paliwa
jakbyś jeszcze zdradził jakie te błędy to byłoby dobrze, bo byśmy wiedzieli czy chodzi o niskie ciśnienie CR, czy o impulsy wałka rozrządu. Dlaczego od razu wzięli się za demontaż wtryskiwaczy?? mamy rozumieć, że diagnostyka odnosiła się do logów dynamicznych?? PS. jestem pewien, że lejący wtryskiwacz nie jest powodem Twojego problemu.
-
320d- 136KM brak mocy
a wymieniłeś wężyki podciśnieniowe??
-
320d- 136KM brak mocy
kasują się jedynie ustawienia BC i drobne błędy rejestru np power supply [w moim przypadku]. sprawdź auto komputerem... mówisz, że w ogóle nie dymi a jednak przy duszeniu MUSI walić czarnym dymem! nie ma innej możliwości.
-
320d- 136KM brak mocy
Twój przypadek także wymaga resetu ustawień sterownika przez DISa.