Treść opublikowana przez yoshimura01
-
320d - Szarpie pomiędzy 1800- 2100 obr.
no z tego co napisali to jest taniej niż w ASO... zobacz sam: http://www.oryginalneczesci24.pl/czesci/sklep--Czujnik-cinienia-/13537787167.html
-
320d - Szarpie pomiędzy 1800- 2100 obr.
Nowy 689,66zł :|
-
320d - Szarpie pomiędzy 1800- 2100 obr.
nie! to jest czujnik ciśnienia doładowania [bOOST]. Chodzi o czujnik w listwie paliwowej nr3: http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=13_0959&hg=13&fg=15
-
320d - Szarpie pomiędzy 1800- 2100 obr.
czujnik ciśnienia CR.
-
330D - zmiana wydechu
aha... wiesz pamiętam, że TUDM robił coś [CHYBA] podobnego. Zapytaj: memberlist.php?mode=viewprofile&u=1010
-
330D - zmiana wydechu
a nie lepiej zainwestować w sportowy tłumik od sprawdzonego producenta np REMUS?? To mój --->
-
318d - Ciężko pali
sprawdź czy się paliwo nie cofa do zbiornika. W wężu zasilania zapewne będą pęcherze powietrza.
-
320d - jak zdjąć przedni zderzak mpakiet
od dołu masz dwie dziury w których odkręcasz zderzak od absorberów, no i pozostają małe wkręty w nadkolach i osłonie dolnej.
-
320d - wymiana opon letnich
GOODYEAR F1 GSD3
-
320d- 136KM brak mocy
no to jestem bardzo ciekaw rezultatów pracy tego "magika" :cool2: Wypytaj dokładnie o wszystko i daj znać jak już będzie wiadomo co i jak. Pozdrawiam.
-
320d - nie wchodzi na obroty
aha...czyli zgasł. A odpala?? czy kręci i nic??
-
320d - nie wchodzi na obroty
można bez problemu jeździć z uszkodzonym.
-
320d - nie wchodzi na obroty
to nie wina sterownika pompy tylko czujnika kątowego w pompie LUB czujnika położenia wału korbowego [który podaje impulsy do czujnika kątowego w pompie]. Oczywiście najlepszym sposobem jest zmierzenie kąta zegarem. Pamiętaj o położeniu GMP 1ego tłoka i wartości z tabliczki znamionowej na pompie.
-
320d - nie wchodzi na obroty
Moim zdaniem jest to źle ustawiony kąt wtrysku... było coś robione z pompą wtryskową??
-
E87 120d - Hipo
ile dałeś i w jakim stanie?? ja szukam MTechnika do sedana E46 i szczerze mówiąc jest lipa bo wszystko to popękany złom :duh:
-
320d- 136KM brak mocy
Kolego romario jak poszła naprawa Twojego autka??
-
330d - dziwny dźwięk silnika - FILM - patrz ostatni post
naprawdę trudno cokolwiek powiedzieć i określić precyzyjnie przyczynę... na pewno element zależny od napędu pasowego. No słychać ewidentnie telepanie się gumy koła pasowego, ale teraz którego [????] Jeżeli dźwięk pojawił się po wymianie oleju wspomagania to masz najbardziej możliwą przyczynę --> pompa wspomagania. Osłuchajcie z mechem jeszcze czy ten dźwięk pochodzi od koła pasowego pompy wsp. Być może guma odlazła od koła [metalu] i tłucze się wydając ten dźwięk.
-
330d - dziwny dźwięk silnika - FILM - patrz ostatni post
po tym głuchy nierównomiernym dźwięku zawsze okazywało się zużyte koło pasowe wału, no ale jeśli jednak po diagnozie wygląda dobrze to nie musi być ono. A słuchaj czy przypadkiem przy otwartej masce ten dźwięk nie dochodzi od koła pasowego pompy wspomagania?? jestem przekonany że przyczyną tego dźwięku jest uszkodzenie któregoś z elementów napędu pasowego. Jeszcze pytanie czy przy delikatnym wciśnięciu pedału sprzęgła [a nawet położeniu stopy na nim] odczuwalne jest takie delikatne wibracje, drgania, "mrowienie"???? i czy przy pracy silnika pasek wielorowkowy bardzo skacze??
-
318i E46 M43TUB19 Stuki w silniku.
bardzo trudno jest to określić. Generalnie to uszkodzenie panewek zawsze daje się poznać po drobniutkich opiłkach żelaza w oleju. Może Twoim problemem są zawory [??]. Sprawdziłbym przede wszystkim kompresje cylindrów... to Ci powie o sprawności silnika, oraz kondycji "dołu" i "góry".
-
318i E46 M43TUB19 Stuki w silniku.
1. nie 2. nie 3. ori nominały albo nadwymiary w zależności czy wał będzie szedł do obróbki 4. sporo Tak. Uszkodzony odpowietrznik skrzyni korbowej czyt "zamknięty".
- 328 i check engine
-
328 i check engine
http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-04/cc177593.jpg
-
328 i check engine
a próbowałeś z resetem wskaźników??
-
328 Ci - Czy da się kupić zadbaną ?
:cool2: nie mają pojęcia o wolnossących benzynach od BMW. musisz znać wszelkie możliwe szczegóły gdzie zajrzeć w tym aucie no i oczywiście FULL diagnoza komputerowa. To powinno dać jakieś konkretniejsze "spojrzenie" na wybrany egzemplarz.
-
320d 136KM co zamiast pierwszego katalizatora
a musi być koniecznie od 320d?? skoro pusta to możesz wstawić z czegokolwiek, tylko żeby średnice wlotu i wylotu były takie same jak seria.