Treść opublikowana przez menell
-
dziwne zachowanie po odpaleniu
no to masz juz raczej swoja odpowiedz. przeplywomierz dawkuje razem z komputerem ilosc powietrza potrzebnego do silnika. twoj po prostu wariuje.najlepiej podmien ze znajomym ktory ma tez 318.
-
Swap w e30. zaaplikowa motor V8 4.0.kto potrafi albo m52 m54
wejdz do nas na www.e30.pl i znajdziesz opisy w dz.technicznym. caly koszt razem z silnikiem ,wlozeniem itd na gotowo to okolo 6-8tys.zl
-
Wyrzucenie katalizatora
e30 325ix ' ale ty miales srodkowy tlumik bez kata i koncowy tlumik. jak zamontujesz/wspawasz zamiast srodkowego tlumika same rury a na koncy auta zwykly tlumik to zawsze bedzie ryczec . mozna takim latac do 3000obr i zmiana biegu, wtedy nie jest az tak tragicznie.
-
325i Ktos ma doswiadczenia z kolektorem tzw baranami
same barany raczej nic nie dzadza bo moze i z 5 KM przyrostu. moment bedzie lepszy przy nizszych obrotach.poprawi sie napewno cala charakterystyka pracy. zeby to ladnie zgrac przydalby sie ostry walek,dobrze zestrojony program z chipem, odpowiednio zamontowany stozek.
-
Wyrzucenie katalizatora
tez moze byc od e36 tylko nie pamietam jak wyglada. wazne zeby sie zmiescil w ten niby tunel.
-
M technik I a II
mialek kiedys na jakis czas zalozone 205/55 i obcieralo przy zawieszeniu standardowym czyli -40/20 tobie proponuje na przod dac 195/55(195/50) i na tyl 205/50 pamietajcie zawsze o rancie ochronnym na oponie tylko prosze was...zadne balony o profilu 60 :duh:
-
M technik I a II
tak ,tak i kosztuja tylko 1500pln za najmniejszy rozmiar czyli 15" Robo, bardziej podobaja mi sie zwykle srebrne jak na fotkach niz w polerce (chodzi oczywiscie tylko o MIM)
-
M technik I a II
te MIMy to chyba najlepsze z kultowych i tanich felg do e30 :cool2: ps. a te najdrozsze to mial ten koles : http://moto.allegro.pl/item164510612_najladniejsze_alu_15_7_100_z_rantem_do_bmw_e_30.html z tym ze juz opony sprzedal,obnizyl cene ale nadal cena z kosmosu ja za takie felgi.
-
M technik I a II
masz racje . MIM mial tylko 7 cali. na srebrnej sa oponki 205/50. http://img413.imageshack.us/img413/268/52035424hq5.jpg http://img299.imageshack.us/img299/5518/s1ee2.jpg
-
M technik I a II
raczej MIM 7.5x15 ( ewentualnie tak jak Robo napisal czyli RH) maja bardzo dobre et 12/13 przez co sa prawie na rowno z blotnikami i nie trzeba dokladac dystansow. to byla jako dodatkowa opcja wiec nie wychodzilo za kazdym razem seryjnie.
-
Dojazdówka, czy bedzie pasowała?
i masz odpowiedz noker, najwyzsze et do e30 to chyba 35/38 wiec ta stalowka pewni obciera ci o kolumne lub zaciski...
-
Wymiana kata na uniwersalny,gdzie najtaniej w Warszawie?
tez na ordona kupowalem srodkowy tlumik do 325. za kata na allegro powinienes dostac od 300 do 400zl.
-
Wyrzucenie katalizatora
a nie mowilem z tymi rurami :nienie: masz na pw adres firmy gdzie kupowalem do swojej i ew. mozna ta strumiennice wstawic podwojna ale bedzie napewno glosniej niz w rzemieslniczym srodkowym tlumiku.
-
przeplywonierz
grzywek, sprawdz wszystkie gumy,zaslepki,doloty . raczej lapie ci gdzies lewe powietrze.
-
dziwne odglosy z dmuchawy
no jednak musiales rozebrac zeby wsadzic ta ze szrotu :mrgreen:
-
Dojazdówka, czy bedzie pasowała?
dobre sarna, dobre :mrgreen: poza tym nie ufam tym szprejom :lol: nie kazda rozwalona opone da sie tym badziewiem uratowac.taka cienka zapasowke zakladasz i jedziesz do najblizszego punktu wulkanizacyjnego lub do domu.cena tez przystepna 35zl.
-
chip tuning w e30 320i
http://forum.beemka-klub.pl/viewforum.php?f=13 masz tu dwa tematy o chipach z allegro i chip tuning mapy. sa tez wykresy z hamowni przez zalozeniem chipa i po zalozeniu. jest tez wskazowka dotyczaca komputerow do twojej beemki.
-
Mała prędkość a duze obroty w 320i
a nie konczy/slizga ci sie sprzeglo ?
-
Dojazdówka, czy bedzie pasowała?
koles nic nie pisze o srednicy piasty, w e30 jest 57.1 . sadze ze bez problemu bedzie pasowac jak jezdzisz na 14 lub 15.
-
M technik I a II
tu masz pelny pakiet mtech II %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img128.imageshack.us/img128/4250/sportbbs1ya0bu5.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img441.imageshack.us/img441/9497/sportbbs2nc8jc4.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img479.imageshack.us/img479/2484/sportbbs3af2rh5.jpg %5B600%3A480%5Dhttp%3A//img395.imageshack.us/img395/4476/sportbbs4vx2jc9.jpg a tu mtech I http://img179.imageshack.us/img179/5769/01tu9.jpg http://img182.imageshack.us/img182/9924/02tf7.jpg http://img182.imageshack.us/img182/2551/03nr2.jpg
-
od czego ta dokladka zderzaka?
ziomku Robocopie, ta HARTGE z poprzedniej strony jest wydlubana z angielskich stronek. jest tam spora kopalnia wiedzy. nawet sie tak przygladalem i ma bardzo podobny zderzak do mtechnika I i wlasnie do tego ktory pokazal zalozyciel tego posta.
-
dziwne odglosy z dmuchawy
tak jak kolega wczesniej napisal, wyjac od strony silnika. mozna tez sprobowac spryskac zwyklym WD 40. nie ma nic do stracenia a mi akurat to pomoglo w poprzedniej i dzialalo do konca jej dni w mojej stajni czyli do sprzedania.
-
Kto z Was ma obniżone E32 ?
temat fajny ale tylko przez jedna strone a dalej jeden wielki OT :duh:
-
od czego ta dokladka zderzaka?
tylko pamietaj ze to tylko zywica wiec kazde uderzenie o kraweznik itd wiaze sie z peknieciem.no ale jak sie uwaza na wszystko co na drodze mozna spokojnie z taka smigac i smigac..
-
od czego ta dokladka zderzaka?
http://moto.allegro.pl/item162625692_dokladka_zderzaka_do_bmw_e30_m_technic_promocja_.html http://moto.allegro.pl/item165292343_bmw_e30_e_30_m_techic.html