Skocz do zawartości

menell

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez menell

  1. tak, gorsza bo prawdziwe BMW zaczyna sie od 6 garow a IS to MPOWER dla ubogich :lol: oczywiscie maly zarcik :mrgreen: chodzi o to ze 316 beda mniej przerobione w german style czyli gleba,fele 9x16, mtechnik itd no i nie bedzie nam tu marudzil wiecej :cool2:
  2. ty masz chyba jakis problem ze soba czlowieku !!! nie mozesz wpisac sobie ceny maxymalnej w niemieckich ogloszeniach? przeciez wiecej jest seryjnych i zamulonych e30tek od smierdzacych dziadkow niz gustownie zrobionych w german style perelek ! dodajac niskie zawieszenie a jest to przewaznie gwint, dalej rozporki, felgi 9x16 i dobre markowe opony , wydech nie glosny jak ktos napisal a oryginalny Supersprinta , oryginalne black hella lampy na przod i na tyl in pro to zaplacisz drugie tyle jak nie wiecej. wiec opanuj sie i szukaj sobie cywila od dziadka na 14" jak nie umiesz jezdzic na 16" i gwincie podniesionym do -40 ! acha, i moze jednak zmien poszukiwania na 316/318 bo po co ci 318is/320/325 ?
  3. menell odpowiedział(a) na tajnos temat w E30
    ale to chyba nie ten dzial...
  4. OBC

    menell odpowiedział(a) na brain69 temat w E30
    misiu, jak nie chodzi jak chodzi :mrgreen:
  5. OBC

    menell odpowiedział(a) na brain69 temat w E30
    poszukaj na www.e30.de moze cos takiego : http://wp1016621.wp027.webpack.hosteurope.de/fotost/f01442/f01442.htm ps. znalazlem, a wiec napewno byl: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=1451&mospid=47275&btnr=62_0067&hg=62&fg=40
  6. menell odpowiedział(a) na dean2 temat w E36
    to fotki mojego kolegi. zrobil sam w garazu. ps.zartowalem .mam to z jakiego wegierskigo forum BMW. jak znajde to wkleje link.
  7. nie wiem po co ten temat. ja mam e30 325 obnizone -80/60 ( na zime 70/50 :mrgreen: ) i nie narzekam.nigdzie sie nie zawieszam jak to napisales.w zawieszeniu nic nie stuka nic nie puka bo wszystko jest wymieniane mniej wiecej na czas.do takiego niskiego i twardego autka trzeba sie przyzwyczaic. na enduro z zawieszeniem wyzszym niz seria i na balonach o profilu 60 przyjdzie jeszcze kiedys czas.a co do wieku to mam prawie dwa razy tyle co ten twoj 17latek z bajki. ps. dobrze Majsu to okresliles.Lepiej nie kupowac :cool2:
  8. menell odpowiedział(a) na dean2 temat w E36
    wracajac do turbo do m40 to takie fotki z e30 moge udostepnic : http://img253.imageshack.us/img253/3160/m40turboom7.jpg http://img250.imageshack.us/img250/1249/m40turbo1ph7.jpg http://img339.imageshack.us/img339/803/m40turbo2nz7.jpg
  9. ps. dodam pare fotek przerobionych syrenek i maluchow :mrgreen: jak to pisze kdpiast : http://img258.imageshack.us/img258/5668/m3ug5.jpg http://img411.imageshack.us/img411/4275/m3aqr7.jpg http://img124.imageshack.us/img124/667/m3bxb4.jpg http://img124.imageshack.us/img124/1964/m3ckj7.jpg http://img105.imageshack.us/img105/2944/m3dza9.jpg http://img119.imageshack.us/img119/3183/m3edh4.jpg http://img444.imageshack.us/img444/8264/aqgo6.jpg http://img402.imageshack.us/img402/5580/aq1ci8.jpg http://img253.imageshack.us/img253/1346/aq2pb5.jpg tez chce taka syrenke lub malucha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  10. :lol: :lol: :lol: panowie, ja juz nic nie dodam bo brzuch peknie mi ze smiechu nastepnym razem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tekst roku :lol:
  11. menell odpowiedział(a) na jareczek_j temat w E30
    ja chyba pisalem. ogladalem go z kazdej strony z tlumikarzem i nie mielismy pomyslu jak uciac sama czesc z katem ,zostawic sam tlumik i dospawac 2 rury. chyba ze ten moj fachowiec mial to w 4 literach i nie chcialo mu sie bawic w takie gierki. co by nie bylo, wydatek nie duzy na srodkowy od 323 i jestem zadowolony.
  12. menell odpowiedział(a) na Wojtek635 temat w E30
    szukalem cabrio dla siebie mniej wiecej pol roku temu. butelka z woda i lejesz na laczenia dachu z przednia szyba i bocznymi szybami. wszystkie te ktore byly najtansze na allegro czyli po 7-8tys.zl przeciekaly lub mialy przetarcia 4-10 cm na wystajacych elemantach stelazu wiec spory wydatek. zwatpilem w zakup poki nie uzbieram 10-12tys.
  13. ogolnie to powinna wygrac e36 bo nawet katalogowo ma mniej niz e30 ale realnie zawsze jakos e30tki wygrywaja. nie wiem od czego to jest zalezne... sporo zalezy od kierowcy, moze w e36 to raczej tacy "synek tatusia" ktory jezdzi z domu do szkoly itd. na e30 kazdy moze zarobic szybko sam i cwiczy w niej ciagle.
  14. odwieczny problem z przeplywka i krokowym. masz gaz? mozesz miec wtedy zapieczone wtryski i to inna bajka gdzie dojdzie ci pompa paliwa itd.
  15. ciekawe gdzie sie znajdzie taki drugi pomyslowy czlowiek aby przerobic ze zwyklej e30stki na M3 . to byla zwykla buda gdzie koles wykorzystal oryginalne czesci blacharskie m.in klapa,laczony dach( dla malo spostrzegawczych).wielki plus za uturbienie dobrego silnika m20b25 . inni durnie i ulubiency agro tuningu moga sobie tylko blotniki poszerzyc szpachla..
  16. Forum jest po to aby wyrazac swoje opinie-dyskutowac, spierac sie.......ale uszczypliwosci chyba powinienes sobie darowac... Pawel ,musialem tak napisac bo az sie we mnie zagotowalo :lol: niech sie wypowie ten koles co mu takiego nie pasuje ? to ze jest odchudzon w srodku? to ze ma profi kubly i kiere ? dodatkowe zegary konieczne do intercolera ? ( a nie kupione atrapy w tesco :lol: ) niech mi tez znajdzie druga e30 z turbina w polsce :duh: (nie liczac mandaryny :wink: ) tym bardziej ze wszystko bylo robione u nas .
  17. menell odpowiedział(a) na arkad temat w E30
    odpowietrz jeszcze raz porzadnie uklad i sprawdz korek od chlodnicy, moze uszczelka sie wnim zaciela/uszkodzila itd. termostat tez moze sie czasami zacinac. mozesz sprobowac odkrecic troche korek od chlodnicy tak aby troche uchodzilo powietrze, jak sie zagotuje to ujdzie cisnienie przez ta luke. jak wywali wode to gorzej.
  18. chyba troche cie pogielo gosciu jak ci sie to nie podoba . poza tym widac ze raczej nie jestes fanatykiem kultowej e30stki i lubisz plastikowe e36...
  19. sprawdz teraz czujnik temperatury ktory sie znajduje w obudowie termostatu. to jest chyba ten blizej chlodnicy bo sa dwa. poza tym swoj stary krokowy utop w benzynie ekstrakcyjnej na noc i podmien. moze to i druciarski sposob ale znajomym czesto pomagal.
  20. katalogowo powinna miec 8.3 ale wiadomo ze jest to do przebicia. nie raz bylem na hamowni ze znajomymi i pare e30 325 pomimo 18 lat trzymaly serie czyli 170KM. wystarczy troche taka wybebeszyc i ponizej 8 spokojnie sie zejdzie. no i najwazniejsze nie sugerowac sie G-Tech'em bo przeklamuje.
  21. menell odpowiedział(a) na dean2 temat w E36
    a przynajmniej sprawdzales ceny turbin i samego montazu z zestrojeniem? nie chcesz zmieniac budy to zrob swap na m50b25. bedziesz mial przyrost mocy o 75KM
  22. menell odpowiedział(a) na EwelinaBMW temat w E36
    do e36 ogolnie 15" to porazka.jak juz sie mysli o lekkim obnizeniu powinno sie pomyslec tez o 16" lub 17" i oczywiscie z niskim profilem a nie jakims balonem :lol: i moze o to chodzilo fiemanowi aby nie pchac balona na 16" o profilu 55/60 do obnizonej furki .
  23. troche dziwne porownanie e30 do e34. jak by nie bylo to jest ogromna roznica.nawet e36 nie ma co porownywac do e30. w e30 siedzisz jak w sportowym aucie , w e34 tego juz sie nie czuje(chyba ze masz wzrostu ponad 190 i waga ponad 100kg ). nawet jakby tam bylo wiecej mocy to nie to samo. jak brakuje ci sportowego zaciecia to wiadomo ze nie liczysz sie z komfortem a wiec nisko, twardo,lekko ,szybko itd. lepiej wyczujesz e30 w zakretach niz e34. do niemiec mozna pojechac ale trzeba troche na to czasu poswiecic czyli wyjazd, rejestracja itd . nazbiera sie prawie tydzien. trzeba przyznac ze nie zakatowanej,nie zagazowanej bez wies tuningu e30 325 w polsce trudno trafic. i mam nadzieje dymek ze "nie prosta a zakret bedzie dla ciebie wyzwaniem " :cool2:
  24. menell odpowiedział(a) na EwelinaBMW temat w E36
    do seryjnych amortyzatorow ktore masz w beemce spokojnie mozesz zalozyc sprezyny obnizajace o 30/20 mm. nie musisz przeciez kupowac od razu obnizajacych 60/40. pomysl fiemana z nizsza opona tez jest :cool2:
  25. menell odpowiedział(a) na jareczek_j temat w E30
    no ja tak zrobilem , kupilem nowy dedykowany do e30 323 za 115 zl i jest git. jak cos to polecam tez kolege ktory sprzedaje podobne tlumiki: http://forum.beemka-klub.pl/viewtopic.php?p=189610&sid=ddb401db061d6903a763949f77f4a2e7#189610

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.