Treść opublikowana przez KRIS85
-
compact m42b18 montaz klimy
No jak 250 to i tak jest dorba cena, nawet jak by to miała być sama nagrzewnica i kompresor. Ale jeśli nie masz wiązki to cieżko coś samemu zrobić z elektryką, samych mechaników co poświeca cały dzień na zrobienie wiązli to nie znajdzie za 100 złotych, musisz liczyć duuuużo wiecej, PZDR>
-
E30 1.8 1990r / budowa na M3
HEHE, no mi rozbierał na około tę nakrętka. Nakrętkamiała z 15 dziur i ją robznijał....Inaczje nie dał rady... PZDR>
-
E30 1.8 1990r / budowa na M3
Mechanik któy mi wymienał łożysko z tyłu z tą nakrętka też mał problem. Zrobił to torchę bardziej po ludzku, co nie zmienia faktu żę stracił 4 godziny na samą nakrętkę... PZDR>
-
compact m42b18 montaz klimy
NIe wiem jak jest w e36, e30 musiałem troche pokombinowc, ale też ie miałem kpl wiązki....ale jak masz kpl wiażkę to przekładasz plug&play.... PZDR>
-
E30 316i - nie działa prędkościomierz i ekonomizer
Możę być wina we wtyczce. Ogólnie nie ma jakieś filozofi z wyjeciem zegarów, dosłownie kilka minutek, wiec warto zajrzeć tam, jak i do dyfra. Jest tam wszysko ładnie pod ręką. Przeczyść styki jakims ISOLEM i powinno być problemie. PZDR>
-
compact m42b18 montaz klimy
Jak demontujesz, to demontujezz z wiązką, przekłądasz wiązkę od klimy do siebie i wszystko gra i buczy... PZDR>
-
F30 wady i zalety
HEHE a możę to po prostu jakiś powypadkowy szrot..... PZDR>
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Cichy, powinienieś piosenki pisać.....najlepiej na forum. Napisz PW do moderatora, możę się zgodzi... :mrgreen: :mrgreen: PZDR>
-
project croowab- 325 '86r -->m52b28tu
Te na zdjęciu ogólnie nie pasują do e30. Po za RS-ami to bynm wolał jakieś pełniejsze felgi, lub coś kultowego (jak te Apliny). Moj tata miał kiedyś fajne felgi, tylko 15cali, 5 masywnych ramion, dość często spotykane w mietkach. Takie felgi jak na mój gust ladnie wpisują się w klasyczną linie e30, podobne dość do tych tylko bardziej kańcaste. Jak na złość nie moge znaleść na szybko http://moto.allegro.pl/ac-schnitzer-felgi-16-bmw-e30-wawa-i2480757436.html PZDR>
-
project croowab- 325 '86r -->m52b28tu
Śruby to w ASO, na pewno bedą pasowac. Jeśli chodzi o felgi, ale osobiście na e30 to mi się najbardziej podobają klasyczne bbs....wiesz które. Może i już trochę oklepane, ale zawsze są na miejscu. PZDR>
-
e36 325 tds - prędkość maks. 160km/h
Bo 160km przy 3,500 dla diesla o tej mocy jest wartością prawidło. bez problemu powinien dojść do 4200 i mieć ok. 200-210km/h. PZDR>
-
M40b18 szarpie na benzynie brak mocy
Kurna, zawsze mi się coś te wartości piernicza... :duh: PZDR>
-
e36 325 tds - prędkość maks. 160km/h
Nic innego nie pozostaje jak podmienić ECU od innego sprawnego tds i zobaczyć jak się na tym zbiera.... PZDR>
-
M40b18 szarpie na benzynie brak mocy
Sprawdź ciśnienie smarowania. Na wolnych 0,2, powyzej 2500 ma być 0,4 bara... To że klepie to też wina popychaczy mozę być, ale skoro nie bedziesz miał ciśnienia smarowania dobrego to też bedzie kupa. PZDR>
-
m40-4000obr. wyżej sie nie chce wkręcać!!!
No właśnie, wiec zapraszam do lektóry viewtopic.php?f=67&t=136132 PZDR>
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Piekny utwor... :mad2: No ale są pasjonaci i jest reszta... Ten drugi filmik to klub powinien zamiescic z regulaminie pod tytule "tego u nas się nie toleruje..." PZDR>
-
m40-4000obr. wyżej sie nie chce wkręcać!!!
Kolego jesteś nowy. Skorzystaj z wyszukiwarki bo na temat tej przydałości jest dość dużo. Powiedz czy Silnik klepie, cyka, stuka..... PZDR>
-
E36 318 M40B18 - stukot w silniku.
10w40
-
E36 318 M40B18 - stukot w silniku.
Koszt naprawa, patrz allegro lub najbliższy sklep. Do wymiany wałek, popychacze, pastylki dźwigienki. Oczywiście warto najpierw sprawdzić czy nie klepią panewki..... PZDR>
-
[Sedan] E36 "Golas"
Jeśli zamiast coli dałbyś paczkę fajek to by dopier ośmiesznie wygladało. Jest ciekawie... PZDR>
-
e36 325 tds - prędkość maks. 160km/h
Nie wina przełożenia, jest dobrze. Wina może leżeć gdzie indziej. Ogólnie to rozpędza się normalnie jak na 140km przystało czy jest zaamulony?? PZDR>
-
Od czego wał po zmianie skrzyni e30is na e36
Mi to wygląda na żle założoną podporę. Onme jest asymetryczne, ułożenie łożyska jest lekko pochylone, wiec musi byćwsadzone dobrze.....widać to po przebiegu wału. Musi iść idealnie prosto. Jeśli jest pod kątem trzeba obrócić podporę. PZDR>
-
end
Ale po jakiego grzyba był usówany ten pierwszy post. Teraz jak ktoś bedzie miał podobny problem to nie bedzie wiedział o co koman. I nie mów ze wąż stukał. Po jak mnie pamięć nie myli pytanie było o stukanie w silniku....wiec na pewno nie stukał wąż.... PZDR>
-
BMW E36 92r zerwny wał napędowy
O boże. Wał do skrzyni jest połączony taki gumowym elentem. Sprawdź jego dokładnie, bo na pierwszys rzut oka wygląda na dobry. Jeśli zobaczysz ze jest dobrze to zostaje tylko coś w skrzyni biegów.... PZDR>
-
e36 325 tds - prędkość maks. 160km/h
Właśnie, jakie masz obroty silnika przy tej prędkości... PZDR>