Skocz do zawartości

KRIS85

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KRIS85

  1. KRIS85 odpowiedział(a) na aresik999992 temat w E30
    O tym gdzieś było na forum. WPływ jest marginalny, rnie do odczucia w czasie jazdy pod warunkie że sonda jest sprawna.
  2. KRIS85 odpowiedział(a) na aresik999992 temat w E30
    ECU masz w górnej części schowka. Sonda jest przed katem na wysokości nóg pasażera,, pod samochodem.
  3. KRIS85 odpowiedział(a) na aresik999992 temat w E30
    Gdzieś czytałem że ktoś miał podobny przypadek i okazało sięże był problem z tłumikie. Rozsypał mu się gdzieś w środku i blokował wylot. Wątpie by to było to ale można sprawdzić.
  4. Ten z lpg, gdyż on jest odpowiedzialny za odziciecie dopływu paliwa w trakcje pracy na LPG.
  5. Pewnie jest tak jak piszesz. na gazie auto pobierało paliwo. trzeba by sprawdzic zawor który odcina dopływ paliwa lub na chwile odłaczyc wtryski i zobaczyc czy wtedy chodzi na gazie.
  6. KRIS85 odpowiedział(a) na Darth_Kaker temat w E30
    Właśnie jadę w rodzinne stgronę i tam gościu ma do sprzedanie m40 z klimą w kombi za 1500 ale w klimie coś nie tak jest. Ponoć jaka pierdoła ale nie ma co wierzyć kolesiowy skoro już 3 lata nie działa. Ale korci mnie strasznie by kupic.
  7. KRIS85 odpowiedział(a) na bmw_uk temat w E36
    dalej się grzeje bez termostatu??? Dziwna sprawa ale raczje wina jest gdzieś dalej niż w Viscko. Bez termostay to raczje silnika nie bedzie sie przegrzewał. Tu jest raczje większy problem. Jak już ktoś piasał uszczlka pod głowica lub pompa wody. Śmiem wątpić aby Visko Tobie coś dało.
  8. KRIS85 odpowiedział(a) na bmw_uk temat w E36
    Pamiętaj że gwint jest odwrotny!!!
  9. Kolego, przedewszytkim popraw tytuł. Następnie wymień korek od zbiorniczka, gdyż jego zadaniem jest niedopuścić do tego by coś pękało. (warto by napisac jaki do dokładnie silnika, ale podejrzewam że m40). Odpowietrz układ chłodzenia. Lejesz wodę czy płyn? Na zimny silniku odkreć korek i zobacz co się dzieje w zbiorniku wyrównawczym. Jeśli bulgocze to uszczelka pod głowicą lub co gorsza jakieś drobne pękniecie glowicy.
  10. KRIS85 odpowiedział(a) na bmw_uk temat w E36
    nie chodzi o to, tutaj visco kosztuje okolo 30f, jezeli byl bym chytry jak mnie nazwales, to sprowadzil bym sobie z polski, wtedy zaplacil bym tyle samo co tutaj, chodzi o to ze, nie chce oddawac samochodu do mechanika, przynajmniej narazie, poniewaz jest caly czas w uzytku, a samochod jest mi caly czas potrzebny, sorry za off topic, ale nie rozumiem takich ludzi, nie wiem moze zazdroszcza komus zagranicy, a dodam ze nie ma czego Do jakiego mechanika. To jest parę minut roboty, nawet dla laika jest to proste i realne do zrobienia. Ale Twoja sprawa. Albo kupisz i zrobisz Visko (o ile ono padło) albo przegrzejesz silnik i może nawet nie dojedziesz spowrotem. Ja nie zazdroszę ale współczuje... ale niewazne. Kolego, doprowadź furę do ładu i wróć cały i zdrowy. :D
  11. KRIS85 odpowiedział(a) na bmw_uk temat w E36
    Ale czemu ma tam kupować Visko? Wiesz ile am kosztuje?? Taka jest chytość polaków. Jedzie tam zarabiać "kokosy" w najgorszym gównie jakie jest a tu wraca bo jest taniej i wciska kit wszystki ile to on nie zarobił. Sorki za OT ale takie jest moje zdanie na temat taki osób, co chce parę groszy oszczędzić bo nie STAC go kupić Visko za granicą.
  12. KRIS85 odpowiedział(a) na bmw_uk temat w E36
    Z tą opaską to sobie daj spokój. Chodzi o to by w oś miedzy Visko a pompą a dokładnie miedzy śrbę krórą widzisz a Visko w ten taki rowek wciśnąc jakąś gumę, sznurek i to mocno po to by visko obracało się w predkością pompy wody. To co zrobiłe z opaską metalową to nic nie da bo ścieście śrubę. Mozesz ta opaską ścisnąc jak już dasz dużo gumy lub sznurka w ten rowek miedzy VIsko ą śrubą o niej. Możesz równiesz dać do mechaniora by je zaspawał na stałe ale na zachodzie to raczje na takich prowizorkacha się nie znają.
  13. KRIS85 odpowiedział(a) na FortiDude temat w E30
    Zmień bateryjki o zobacz jak się zachowuje. A czerwno i zółta jak długo się już palą to warto skasować inspekcę by się paliły zielone. W gnieździe diagnostycznym pin nr. 7 i na ok 15 sekund do masy zewrzeć, najlepiej przez próbówkę.
  14. KRIS85 odpowiedział(a) na Sobo temat w Galeria - nasze samochody
    Sobo, a te tylne nadkola pasowy bez problemu? Bo mam jedne takie w domu i nie zabardzo one pasuja. rzeba by dużo opalarką kombinowac i dopasowywać.
  15. KRIS85 odpowiedział(a) na Darth_Kaker temat w E30
    Gdzieś raz widzialem za 800 ale trzeba pilnować. może sie coś wychaczy.
  16. KRIS85 odpowiedział(a) na Kuba740i temat w E30
    A tą linkę sprawdzałeś?? Moze rzeczywiście to linka się zawiesza.
  17. KRIS85 odpowiedział(a) na FortiDude temat w E30
    Na postoju ma pokazywać maks. Tak jest dobrze i prawidłowo. W rakcjie jazdy, podczas hamowania silnikiem spalanie spadnie do zera do momentu kiedy nie zejdzie poniżesz ok 140 obrotów. A zawsze kiedy dodasz gazu idzie na maks? Nawet ja dasz lekko gazu? A inspekcja pali się normalnie?
  18. KRIS85 odpowiedział(a) na rychu1982 temat w E30
    aaa to mnie zmyliło bo mnie to złaćże jest na podszybiu. mój błąd. Przepraszam. A uporałeś się z problemem?
  19. KRIS85 odpowiedział(a) na rychu1982 temat w E30
    A że niby co to jest?? To jest złaćze diagniostyczne!!!!! A jaki swap był robiony, to znaczy z jakiego silnika na jaki??
  20. KRIS85 odpowiedział(a) na rychu1982 temat w E30
    No jak sobie rzyczysz,. Jutro zejdę i soprawdzę, Ale co z tego czy bedzie grać na złoczy skoro na licznik nie idzie sygnał? Lepiej sprawdzić na czy do kostki idze sygnał. Złącze diagnostyczne jest jak by tak niezeleżne od reszty. Do tego złącza idą sygnaly które soą potrzebne do diagnostyki i o ile ktoś czego nie spaprał to tam zawsze jest dobrze. Problem jest zawsze dalej. (żle podłączone kable do stacyki lub do kompa. Mój tata robił SWAP z m10 na gaxniku na m10 na wtrysku i tez się okazała ze jakiś elktryk podłaczył źle dawa kabkel i obrotomierz i ekonom nie działał. A na złączu bylo dobrze.
  21. KRIS85 odpowiedział(a) na Darth_Kaker temat w E30
    No wszytko zalezy, ciezko znaleść nagrzewnicę do klimy, pluś przełącznik z wiazka. A przerab ianie lub dawanie do zakuwania wcale nie jest takie łatwe. Ale jak się ma zaał do tego to nie ma rzeczy nie możliwych. Kompresor możę zostać z silnika który masz bo bedzie raczje ciężko dopasować z m40 by była zbieżność paska na wszystkich kołach. Reszta raczej jak w ori, po z tymi nieszczęsnymi przewodami. no i miejsce na filtr kabinowy. Bo raczje bez niego to nie wypada montawać klimy,
  22. KRIS85 odpowiedział(a) na FortiDude temat w E30
    Raz zero a raz maks, kiedy i w jakiej sytuacj?? Może coś jaśniej, bo nie wiadomo co i kiedy sie to dzieje. Na postoju w trakcjie jazdy czy jak??? przy jakis obrotach. Pewnie wina akumulatorków w zegarach.
  23. jełsi chodzi o odsłuch to jakaś poraszka. Jak by ktoś miał z tyłuy siedziec to głosnik zasłonięty i gra jak powinień. W bagaźniku jakiś chałas a na zewnątrz jeszcze gorzej. To tak jak byś gadal z wiadeerk zwróconym do siebie. Taki układ jeśli planujesz nie woźić nikogo na tylnych siedzeniach, Głośniki odłsonięte. inaczej to totalna głupota.
  24. KRIS85 odpowiedział(a) na Darth_Kaker temat w E30
    No wszystko pewnie podjedzie tylko najgorzej z przewodami. Pewnie tu bedzie najwiecej rzeźby, reszta powinna grać jak z e30.
  25. KRIS85 odpowiedział(a) na Kuba740i temat w E30
    Wyjmujesz przepływkę i ręcznie sparwdzasz to przesłone w środku, musi chodzi lekko bez zacieć, płynnie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.