Treść opublikowana przez KRIS85
-
Problem z mocą.:(
O tym gdzieś było na forum. WPływ jest marginalny, rnie do odczucia w czasie jazdy pod warunkie że sonda jest sprawna.
-
Problem z mocą.:(
ECU masz w górnej części schowka. Sonda jest przed katem na wysokości nóg pasażera,, pod samochodem.
-
Problem z mocą.:(
Gdzieś czytałem że ktoś miał podobny przypadek i okazało sięże był problem z tłumikie. Rozsypał mu się gdzieś w środku i blokował wylot. Wątpie by to było to ale można sprawdzić.
-
jak chodzi na benzynie to nie chodzi na gazie...
Ten z lpg, gdyż on jest odpowiedzialny za odziciecie dopływu paliwa w trakcje pracy na LPG.
-
jak chodzi na benzynie to nie chodzi na gazie...
Pewnie jest tak jak piszesz. na gazie auto pobierało paliwo. trzeba by sprawdzic zawor który odcina dopływ paliwa lub na chwile odłaczyc wtryski i zobaczyc czy wtedy chodzi na gazie.
-
Klimatyzacja montaż
Właśnie jadę w rodzinne stgronę i tam gościu ma do sprzedanie m40 z klimą w kombi za 1500 ale w klimie coś nie tak jest. Ponoć jaka pierdoła ale nie ma co wierzyć kolesiowy skoro już 3 lata nie działa. Ale korci mnie strasznie by kupic.
-
318i Wisko
dalej się grzeje bez termostatu??? Dziwna sprawa ale raczje wina jest gdzieś dalej niż w Viscko. Bez termostay to raczje silnika nie bedzie sie przegrzewał. Tu jest raczje większy problem. Jak już ktoś piasał uszczlka pod głowica lub pompa wody. Śmiem wątpić aby Visko Tobie coś dało.
-
318i Wisko
Pamiętaj że gwint jest odwrotny!!!
-
problem z układem chlodzenia
Kolego, przedewszytkim popraw tytuł. Następnie wymień korek od zbiorniczka, gdyż jego zadaniem jest niedopuścić do tego by coś pękało. (warto by napisac jaki do dokładnie silnika, ale podejrzewam że m40). Odpowietrz układ chłodzenia. Lejesz wodę czy płyn? Na zimny silniku odkreć korek i zobacz co się dzieje w zbiorniku wyrównawczym. Jeśli bulgocze to uszczelka pod głowicą lub co gorsza jakieś drobne pękniecie glowicy.
-
318i Wisko
nie chodzi o to, tutaj visco kosztuje okolo 30f, jezeli byl bym chytry jak mnie nazwales, to sprowadzil bym sobie z polski, wtedy zaplacil bym tyle samo co tutaj, chodzi o to ze, nie chce oddawac samochodu do mechanika, przynajmniej narazie, poniewaz jest caly czas w uzytku, a samochod jest mi caly czas potrzebny, sorry za off topic, ale nie rozumiem takich ludzi, nie wiem moze zazdroszcza komus zagranicy, a dodam ze nie ma czego Do jakiego mechanika. To jest parę minut roboty, nawet dla laika jest to proste i realne do zrobienia. Ale Twoja sprawa. Albo kupisz i zrobisz Visko (o ile ono padło) albo przegrzejesz silnik i może nawet nie dojedziesz spowrotem. Ja nie zazdroszę ale współczuje... ale niewazne. Kolego, doprowadź furę do ładu i wróć cały i zdrowy. :D
-
318i Wisko
Ale czemu ma tam kupować Visko? Wiesz ile am kosztuje?? Taka jest chytość polaków. Jedzie tam zarabiać "kokosy" w najgorszym gównie jakie jest a tu wraca bo jest taniej i wciska kit wszystki ile to on nie zarobił. Sorki za OT ale takie jest moje zdanie na temat taki osób, co chce parę groszy oszczędzić bo nie STAC go kupić Visko za granicą.
-
318i Wisko
Z tą opaską to sobie daj spokój. Chodzi o to by w oś miedzy Visko a pompą a dokładnie miedzy śrbę krórą widzisz a Visko w ten taki rowek wciśnąc jakąś gumę, sznurek i to mocno po to by visko obracało się w predkością pompy wody. To co zrobiłe z opaską metalową to nic nie da bo ścieście śrubę. Mozesz ta opaską ścisnąc jak już dasz dużo gumy lub sznurka w ten rowek miedzy VIsko ą śrubą o niej. Możesz równiesz dać do mechaniora by je zaspawał na stałe ale na zachodzie to raczje na takich prowizorkacha się nie znają.
-
e30 89' ekonomizer
Zmień bateryjki o zobacz jak się zachowuje. A czerwno i zółta jak długo się już palą to warto skasować inspekcę by się paliły zielone. W gnieździe diagnostycznym pin nr. 7 i na ok 15 sekund do masy zewrzeć, najlepiej przez próbówkę.
-
E30 320i
Sobo, a te tylne nadkola pasowy bez problemu? Bo mam jedne takie w domu i nie zabardzo one pasuja. rzeba by dużo opalarką kombinowac i dopasowywać.
-
Klimatyzacja montaż
Gdzieś raz widzialem za 800 ale trzeba pilnować. może sie coś wychaczy.
-
Problem z e30 318IS 90r (OBROTY)
A tą linkę sprawdzałeś?? Moze rzeczywiście to linka się zawiesza.
-
e30 89' ekonomizer
Na postoju ma pokazywać maks. Tak jest dobrze i prawidłowo. W rakcjie jazdy, podczas hamowania silnikiem spalanie spadnie do zera do momentu kiedy nie zejdzie poniżesz ok 140 obrotów. A zawsze kiedy dodasz gazu idzie na maks? Nawet ja dasz lekko gazu? A inspekcja pali się normalnie?
-
obrotomierz e30
aaa to mnie zmyliło bo mnie to złaćże jest na podszybiu. mój błąd. Przepraszam. A uporałeś się z problemem?
-
obrotomierz e30
A że niby co to jest?? To jest złaćze diagniostyczne!!!!! A jaki swap był robiony, to znaczy z jakiego silnika na jaki??
-
obrotomierz e30
No jak sobie rzyczysz,. Jutro zejdę i soprawdzę, Ale co z tego czy bedzie grać na złoczy skoro na licznik nie idzie sygnał? Lepiej sprawdzić na czy do kostki idze sygnał. Złącze diagnostyczne jest jak by tak niezeleżne od reszty. Do tego złącza idą sygnaly które soą potrzebne do diagnostyki i o ile ktoś czego nie spaprał to tam zawsze jest dobrze. Problem jest zawsze dalej. (żle podłączone kable do stacyki lub do kompa. Mój tata robił SWAP z m10 na gaxniku na m10 na wtrysku i tez się okazała ze jakiś elktryk podłaczył źle dawa kabkel i obrotomierz i ekonom nie działał. A na złączu bylo dobrze.
-
Klimatyzacja montaż
No wszytko zalezy, ciezko znaleść nagrzewnicę do klimy, pluś przełącznik z wiazka. A przerab ianie lub dawanie do zakuwania wcale nie jest takie łatwe. Ale jak się ma zaał do tego to nie ma rzeczy nie możliwych. Kompresor możę zostać z silnika który masz bo bedzie raczje ciężko dopasować z m40 by była zbieżność paska na wszystkich kołach. Reszta raczej jak w ori, po z tymi nieszczęsnymi przewodami. no i miejsce na filtr kabinowy. Bo raczje bez niego to nie wypada montawać klimy,
-
e30 89' ekonomizer
Raz zero a raz maks, kiedy i w jakiej sytuacj?? Może coś jaśniej, bo nie wiadomo co i kiedy sie to dzieje. Na postoju w trakcjie jazdy czy jak??? przy jakis obrotach. Pewnie wina akumulatorków w zegarach.
-
E30 - Cabrio - gdzie najlepiej zainstalować subufer
jełsi chodzi o odsłuch to jakaś poraszka. Jak by ktoś miał z tyłuy siedziec to głosnik zasłonięty i gra jak powinień. W bagaźniku jakiś chałas a na zewnątrz jeszcze gorzej. To tak jak byś gadal z wiadeerk zwróconym do siebie. Taki układ jeśli planujesz nie woźić nikogo na tylnych siedzeniach, Głośniki odłsonięte. inaczej to totalna głupota.
-
Klimatyzacja montaż
No wszystko pewnie podjedzie tylko najgorzej z przewodami. Pewnie tu bedzie najwiecej rzeźby, reszta powinna grać jak z e30.
-
Problem z e30 318IS 90r (OBROTY)
Wyjmujesz przepływkę i ręcznie sparwdzasz to przesłone w środku, musi chodzi lekko bez zacieć, płynnie