Skocz do zawartości

fomicz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fomicz

  1. Na oponach dobrze sie jezdzi, ale u mnie po 1 sezonie 2 opony byly uszkodzone - nie do wywazenia. Gumiarze sugerowali reklamowanie ale nie mialem na to czasu.
  2. 523 sprzed liftingu ;) gdyz w instrukcji jest rowniez 528. manual/automat sedan-kombi miasto 13,8-13,9 / 15,3-16,0 trasa 7,3-7,6/7,8-8,2 przecietnie 9,7-9,9/10,6-11,00 ponizej dane z katalogow sprzed i po liftingu: %5B640%3A429%5Dhttp%3A//kosmetyczki.net/tomek/spalaniebmw2.jpg http://kosmetyczki.net/tomek/spalaniebmw.jpg
  3. Poczytaj forum i google. Wg mnie (a nie jestem osamotniony w swojej opinii) LifeTime dotyczy 'czasu gwarancji BWM', w przeciwnym wypadku gwarancja na skrzynie powinna byc tez LifeTime ;)
  4. Nawet jezeli skrzynia dziala ok. to po zakupie znajdz porzadny warsztat i wymien olej. Do tego silnika skrzynia utomatyczna jest wrecz stworzona, jezdzi sie znakomicie, jedyny mankament to zuzycie paliwa w miescie, przy duzej ilosci korkow zuzycie wychodzi duzo wyzsze niz w manualu.
  5. Sorki, Wy mowicie o E34 ja o E39. U mnie zawsze pokazuje zuzycie tak jakby jechal na benzynie. (BTW: mam duzy komputer)
  6. Ale bedzie Ci pokazywal zuzycie benzyny a nie LPG.
  7. fomicz odpowiedział(a) na rav E39 temat w E39
    Ja naprawialem w Zamosciu za 500 PLN, ale juz sa miejsca gdzie robia po 250-300 PLN.
  8. fomicz odpowiedział(a) na kazan32a temat w E39
    Moja propozycja - chyba najtansza forma diagnostyki: 1.Sprawdzic na kompie co jest grane, jezeli jest to blad czujnika ABS to wykasowac bledy i zamienic czujniki miejscami lewy/prawy. 2.Ponownie sprawdzic na kompie, jezeli to znowu ten sam czujnik to na 99% walniety sterownik, jezeli tm raze pokaze inny czujnik to ewidentnie czujnik- wtedy konieczny zakup nowego czujnika.
  9. fomicz odpowiedział(a) na leszko528i temat w E39
    W przypadku lewego tylnego czujnika - najczesciej jest to modul, a jak w przypadku tylnego lewego? Czesciej czujnik czy modul?
  10. Ale ten silniczek trzyma sie na 'zaciskach' i nie trzeba wykrecac zadnej sruby poza zdjeciem oslony nad nogami pasazera.
  11. Zdejmij silniczek, recznie zmien ustawienie 'zapadki' i sprawdz, czy przyniesie to jakis efekt w tylnym panelu.
  12. fomicz odpowiedział(a) na leszko528i temat w E39
    U mnie przy padnietym sterowniku predkosciomierz i ekonomizer dzialaly, a swecily tylko kontrolki ABS i ESP a komp pokazywal blad lewego czujnika.
  13. Bede sledzil ten temat bo myslalalem, ze tak ma byc bo tym otworem zawsze szlo mi zimne powietrze. Produkcja 11.1999.
  14. Ale z tylu nadmuchem miedzy przednimi siedzeniami, czy z tylu nadmuchem pod siedzeniami?
  15. No wlasnie, skad :?:
  16. Nie polecam, trwalosc zadna. Jedna wysiadla po 2 miesiacach, druga 2 dni pozniej. Osram Silverstar +50% wytrzymaly 8 miesiecy i teraz jezdza pomnownie w aucie po spaleniu nightbreaker 'ow.
  17. fomicz odpowiedział(a) na j0hnny2007 temat w E34
    Nie polecam, wysiadly po 2 miesiacach w przeciagu 2 dni.
  18. fomicz odpowiedział(a) na fomicz temat w E39
    Kolega tomek-tarnow zrobil fotki skibaga, wynika z tego jednoznacznie ze skibagi w sedanie i kombi roznia sie. http://img341.imageshack.us/img341/7394/23012008185nm6.th.jpg
  19. fomicz odpowiedział(a) na niski7 temat w E39
    Nie jezdzilem ISem ale po wymianie amorkow na Bilsteiny B6 i zmianie poduszek na nowe auto jest, moim subiektywnym zdaniem, za twarde jak na kombi, ktore z zalozenia nie sluzy do ostrej jazdy.
  20. fomicz odpowiedział(a) na fomicz temat w E39
    Wracam do tematu. Wczoraj probowalem montazu i... okazalo sie, ze zakupiony Skibag (niby od E39) ma szerokosc 27 cm a otwor w oparciu foteli ma jakies 20 cm. Taki jest specjalny otwor w blasze. Czy jest mozliwe aby do kombi i sedana byly inne skibagi? Czy ktos moze zrobic zdjecie worka na narty w Kombi? Ponizej oparcie z Kombi, widac otwor w blasze, ktory ma szerokosc 20 cm. http://lanciapolska.org/tomek/bmw_oparcie1.png A tu opracie z sedana: http://lanciapolska.org/tomek/bmw_oparcie2.png Kolega tomek-tarnow zrobil mi fotki swojego skibaga. Wyglada na to, ze do kombi sa inne wymiary niz do sedana. Czekam jeszcze na fotki od strony bagaznika.
  21. fomicz odpowiedział(a) na DRAY temat w E39
    A myslicie, ze forum to tylko miejsce gdzie mozna wyrwac troche kasy od nieswiadomych userwo, czy raczej miejsce gdzie sluzy sie sobie nawzajem pomoca. Ps. Ja osobiscie i tak nie podalbym sie wykonania tej operacji samodzielnie.
  22. No w tym temacie bylo o tym jednoznacznie, poza tym dalem nawet ogloszenie (juz niestety je usunalem) ze zlece taka operacje ;) Coz tak to bywa ;)
  23. Tak LCM i kluczyk pamieta oryginalny z auta, w liczniku jest stan taki z jakim ten licznik kupilem. Mam to samo podejscie ;) Tez gdzies czytalem o takich kontrolach i dlatego zalezalo mi na zmianie VINu.
  24. Niestety nie bywam w Wielkopolsce ale dzieki za propozycje. Oczywiscie mozesz podac namiary na fachowcow w kuj-pom ale chyba nie bede niepotrzebnie wywalal kasy na korekte licznika 'do przodu' ;) to bez sensu. Ja wiem jaki mam przebieg i nie zamierzam oszukiwac przy sprzedazy.
  25. Po pierwsze musialbym za to dodatkowo zaplacic, a pozatym facet stwierdzil, ze jest jakis klopot wiec aby zbytnio nie mieszac zostawilem tak jak jest.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.