Treść opublikowana przez FuXX
-
Jakie wkłady lusterek ?
Ta linia to znaczy że wkład lusterka jest asferyczny. Z tego co pamiętam wkłady lusterek są podgrzewane impulsowo, nawet w wysokich temperaturach. Odłącz kabelki od wkładu i podłącz miernik albo żarówkę (12V), jak będzie się pojawiało napięcie lub żarówka zaświeci (lub będzie migać) masz pewność że to wina wkładu.
-
Jakie wkłady lusterek ?
Do Twojego będzie ten z pierwszego linku. Najpierw sprawdź czy dochodzi prąd do wkładu lusterka, żeby nie wydawać kasy na marne. Tu masz asf. http://allegro.pl/bmw-e46-e39-wklad-lusterka-asf-podgrzewany-i3221961253.html
-
Marker do ringów
Mam pytanie odnośnie ringów u mnie jest widoczne że lewy ring świeci ciemniej niż prawy (lampy poliftowe) co może być przyczyną? Czy markery 10 Wat będą lepiej widoczne niż 5 Wat? Teraz można kupić nawet 25 Wat, ma ktoś może takie? http://www.jafra.com.pl/1015.html
-
Przekladka. Czy to mozliwe?
Dokładnie to chodzi o to że musisz sobie sprawdzić jaką długość ma radio które chcesz kupić, bo za oryginalnym radiem nie ma za dużo miejsca i trzeba czasem ciąć obudowę od nagrzewnicy.
-
530d webasto - podsumowanie.
Chciałbym się dowiedzieć czy można dołożyć webasto? Mam E39 ben. bez navi i bez mid. Jakie części trzeba by kupić żeby można było dopalać webasto z pilota i za pomocą zegara?
-
Chcę Sprzedać Swoją Bmw E90 I Nie Wiem Gdzię Wystawić Ogłosz
Mógłbym dostać na priv jakieś namiary na tą firmę żeby sprawdzić aktualną ofertę?
-
Jaki silnik do e90?
Chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat Premium Selection, na jakiej stronie można sprawdzić aktualną ofertę?
-
Jaki silnik do e90?
Ja też rozważam zakup E90 tylko w benzynie. Obecnie mam E39 ale to jest za duży samochód i planuje właśnie kupić jakiś mniejszy abo 1 albo 3. Chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat Premium Selection, na jakiej stronie można sprawdzić aktualną ofertę?
-
[F10] Pytanie na temat wydechu
Jego samochód, jego sprawa, ale nie ważne wróćmy do tematu.
-
[F10] Pytanie na temat wydechu
Czyli potrzebny jest tylko zderzak i tłumiki?
-
[F10] Pytanie na temat wydechu
Mam pytanie do znawców czy występuje w 2.0 dieslu wydech po obu stronach zderzaka? Jeśli nie czy jest możliwość na przerobienie tak aby wyglądało jak w oryginale? Nie mam pojęcia na temat tego modelu, pytanie zadaję na prośbę kolegi więc bez zbędnych docinek :)
-
e39 523 wymiana silnika czy remont?
Może Ci coś podpowiem, miałem podobny problem tylko z silnikiem 2.0 też mi brał 1 litr oleju na 1000 km (po remoncie skrzyni biegów i późniejszym sprawdzaniu przez mechanika czy remont się udał ale to opowieść na oddzielny temat). Zrobiłem tak wymieniłem uszczelniacze przy okazji planowanie głowicy i nowe uszczelki, wymieniłem wszystkie pierścienie na tłokach po wcześniejszym pomiarze tulei cylindra (czy jak tam to się nazywa) do tego wymiana uszczelki pod miską olejową. Efekt taki że spadł apetyt na olej do 300 ml na 1000 km, zastanawiam się teraz nad wymianą odmy, ale nie wiem czy jest sens dalej pakować pieniądze w ten silnik. Morał z tego taki że kosztowało mnie to wszystko około 2000 zł a efekt marny, trzeba było posłuchać mechanika i wymienić silnik. Tylko tu jest znowu problem żeby nie kupić takiego samego (złoma).
-
Woda pod klapka wlewu paliwa
Ja właśnie nie dawno malowałem ten bok (pojawiła się tam rdza) i specjalnie sprawdzaliśmy po wyczyszczeniu łączenia blach za klapką i niestety nie ma tam żadnego odpływu wody (rocznik 96).
-
stuki nie wiadomo skad
To może i ja się podłącze do tematu, bo mam podobny problem coś stuka a nie mogę zlokalizować dokładnie co, wydaję się że w okolicach skrzyni biegów, dzieje się to tylko podczas jazdy. Rozpędzam samochód na jedynce (wysokie obroty) wciskam sprzęgło szybko i do spodu i wtedy następuje szarpnięcie i coś stuka. Jak sprawdzić gumowy łącznik skrzyni z wałem i inne gumowe łączniki, gdzie szukać rozwiązania problemu?
-
przyciemnianie szyb doradzacie czy odzradzacie???
A piecowo można przycienić szyby boczne z przodu? Jak wygląda samochód z tak przyciemnionymi szybami?
-
przyciemnianie szyb doradzacie czy odzradzacie???
Co z przednimi szybami? Słyszałem że one już fabrycznie są na tyle ciemne że nie można ich przyciemniać?
-
Dywaniki welurowe
Ile kosztują oryginalne? Albo może ktoś kupował jakieś podróbki i może polecić?
-
Dywaniki welurowe
Jakie kupić? Ile kosztują oryginalne?
-
Pytanie do zawców tematu LPG
Kolor wtrysków jest żółty
-
Pytanie do zawców tematu LPG
Mam w samochodzie instalację gazową sekwencyjną, pojawił się problem powyżej 4 tys. obrotów przełączało się z gazu na paliwo. Pojechałem do serwisu (instalacja na gwarancji zrobione na niej 15000 km) powiedzieli mi że parownik do czyszczenia (koszt 100 zł). Dzisiaj dzwonią że wymienili jeszcze pompo wtryskiwacze (koszt 150 zł). Możliwe to jest żeby po tych 15000 km były już takie awarie? Nie wspomnę już o dziwnych praktykach serwisu. Umówiony byłem tylko na czyszczenie parownika a goście bez mojej wiedzy wymienili też pompo wtryskiwacze i kazali dopłacić jeszcze 150 zł.
-
jak zniwelować rysy na lakierze?
Ja mam podobny problem auto pod blokiem i cały jeden bok zrysowany. Próbowałem to robić jak koledzy mówią. Cienki pędzelek i zalewanie rys, nie jest to proste. Ta metoda nie zdała egzaminu po pewnym czasie lakier z rysy się wykruszył, bo nie wypełniło we wszystkich miejscach dokładnie rysy.
-
520 kopci na biało
U mnie to na pewno nie uszczelka głowica była całkiem niedawno robiona i była wymieniana uszczelka, zresztą płynu nie ubywa.
-
528i przekłdka silnika - co dalej?
Może sprecyzujesz słowo biedny??? Jak ktoś posiada BMW to nie może być oszczędnym?
-
520 kopci na biało
Ja mam ten sam problem ale myślę że powstał po wycięciu katalizatora. Daj znać czy coś pomogło wymienienie odmy.
-
uszczelniacze?
Ja miałem podobne objawy też brał olej i w podobnym stopniu. Po wymianie uszczelniaczy robieniu głowicy zmiany pierścieni dalej bierze olej ale jakieś 300 ml na 1000 km. Dałem już sobie z tym spokój.