Treść opublikowana przez FuXX
-
X5 3.0si nagle przestało odpalać
Ja jestem po takich samych przejściach. Na gazie mam zrobione około 20 tys km i miałem już wymienione 2 komplety wtryskiwaczy i cztery razy filtry. Teraz instalator gazu założył jakieś lepsze filtry. Też miałem wypadanie zapłonów, czasem chodził na 5 baniaków. Wyskakiwały błędy od katalizatorów. Jakość gazu na stacjach jest naprawdę kiepska i jeszcze problemy z pompami gazu które przepuszczają olej. Jakiej firmy montujecie wtryskiwacze?
-
Udrożnienie kanałów odpływowych Szyberdachu
Ja też miałem z tym problem tylko w e70, mi pomogło powietrze sprężone ale ze sprężarki. Jak będzie dodatnia temperatura to podjedz do jakiegoś warsztatu wulkanizacyjnego i poproś o pomoc w tej operacji.
-
E70 NBT EVO doposażenie problem
Nawigacji NBT nie mam, ale interesowałem się dołożeniem. Bardzo dużo informacji na jej temat mają koledzy z forum z tego tematu, może Ci pomogą: viewtopic.php?f=91&t=289018&start=60
-
E70 Problem z pdc
Napisz co było przyczyną tych błędów może komuś się przyda.
-
x5 e70 30.sd napęd, stuki
Nie można zregenerować? Czy gra nie warta świeczki?
-
E60 wymiana nawigacji na NBT
Podpowie ktoś co jest potrzebne do montażu nawigacji NBT do e70? Dowiedziałem się dotychczas że potrzeba mi NBT z F30 ramka z monitora CCC 8,8" i jakiś emulator adapter. O jaką dokładnie NBT chodzi z F30, bo na allegro jest tego sporo i ceny mają dużą rozbieżność? Czy jednostkę centralna z NBT wejdzie w miejsce mojej starej bo moja ma inny panel przedni? Czy jak mam climatronic 4 strefowy to wszystko będzie działać?
-
BMW E70 3.0 si jakie świece polecacie?
Mam zamiar wymienić świece w samochodzie tylko nie wiem jakie najlepiej założyć. Auto z instalacją gazową. Jakie świece możecie polecić?
-
X5 E70 zacięty panoramiczny dach
Jak byś chciał się bawić to tu masz jakiś filmik o panoramie: Tu są jakieś części tylko nie wiem czy to o te chodzi w twoim przypadku: http://www.hongmei.com.tw/shop/spare-parts-2/e70-x5-series-sunshade-board-of-slider-sunroof-parts/
-
Brak światła STOP w haku holowniczym.
Na początek probówka w dłoń i sprawdź czy masz stop w gnieździe haka.
-
E70 3.0si - Chłodnica wody
Tak można zaślepić ten jeden przewód. Ta chłodnica co miałem miał dwa oddzielne obiegi. W nowej został jeden duży.
-
E70 3.0si - Chłodnica wody
Temat do zamknięcia, sprawa wyjaśniona. Była zmiana konstrukcyjna w chłodnicy i wężach doprowadzających płyn do niej,
-
E70 3.0si - Chłodnica wody
Dokładnie o to mi chodzi. Może była jakaś zmiana konstrukcyjna i wystarczy ten jeden przewód zaślepić?
-
3.0si doświetlanie zakrętów halogenami
U mnie tyle samo trzeba kręcić w prawo i w lewo żeby się włączyły. Sprawdzałem tylko na postoju
-
E70 3.0si - Chłodnica wody
Delikatnie mi kapie z chłodnicy wody. Zamówiłem dzisiaj zamiennik według oryginalnego numeru i przyszła chłodnica różniąca się ilością końcówek do podpięcia węży. Po lewej stronie chłodnicy są dwie końcówki do wody i dwa korki spustowe, w zamienniku są dwie końcówki do wody i jeden korek. Najgorsze to to, że z drugiej strony mam dwie końcówki do wody a przyszła z jedną tylko dużą. Na stronie RealOEM.com nie ma zdjęcia ilości końcówek. Na pewnym znanym serwisie aukcyjnym szukając po oryginalnym numerze znajduje tylko z jedną końcówką po prawej stronie auta. Może ktoś wie o co chodzi?
-
E70 jak skasować błąd po wymianie oleju w VTG?
Dobrze funkcje serwisowe, ale co dalej?
-
E70 jak skasować błąd po wymianie oleju w VTG?
Właśnie chodzi o to że mam Ista na laptopie i chciałem sobie to sam zrobić ale nie wiem dokładnie jak
-
E70 jak skasować błąd po wymianie oleju w VTG?
W swoim samochodzie.
-
E70 jak skasować błąd po wymianie oleju w VTG?
Wymieniłem olej w skrzynce VTG bo mam błąd 0054C6 VTG: Oil wear. Teraz nie wiem jak skasować ten błąd w Ista może ktoś podpowie krok po kroku albo ma jakiś filmik z takiej operacji?
-
E70 Problem z komunikacją z kilkoma modułami
Mam problem z komunikacją z kilkoma modułami za pomocą programu ISTA. Wcześniej nie było żadnego problemu. W samochodzie wszystko działa jak należy. Co może być przyczyną takiego stanu? Gdzie szukać problemu? http://images83.fotosik.pl/17/9a65036318095ee8med.jpg http://images82.fotosik.pl/17/e4e70d7fd4d832dcmed.jpg
-
Podkarpackie
Co do montażu instalacji gazowej to polecam pana Pawła - do niedawna ul Ametystowa 11 w Rzeszowie - obecnie pod nowym adresem: Pogwizdów 563A. K Rzeszowa. (S19 kierunek na Lublin) Numer bez zmian 0608863892. Zakładał mi gaz do e70. Zresztą można poczytać o nim: http://lpg-forum.pl/podkarpackie-t17780.html?sid=389d8bfc42d22af9bc0dce52ffd3c540
-
E70 3.0 si wymiana uszczelniaczy
Tak. Wymieniłem olej i zaczęło się pocić. Nie wiesz czy jest jakaś instrukcja jak się do tego zabrać?
-
E70 3.0 si wymiana uszczelniaczy
Widziałem właśnie to, tylko nie wiem na ile to pewne. Zamawiałeś może?
-
E70 3.0 si wymiana uszczelniaczy
Wymieniał ktoś uszczelniacze półosi w tylnym moście? Czy można dostać jakieś zamienniki uszczelniaczy czy tylko oryginał? Może jest gdzieś jakaś instrukcja jak się do tego zabrać?
-
3.0sd zarabali logo z maski...
To co zostało to jest reszta znaczka. Owiń płaski wkrętak szmatką żeby nie porysować maski po podwadzaj z każdej strony to zejdzie.
-
3.0sd zarabali logo z maski...
Może obetnij nóżki i przyklej na silikonie lub kleju na gorąco, tylko później może by problem z wymianą.