Skocz do zawartości

FuXX

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FuXX

  1. FuXX odpowiedział(a) na FuXX temat w E39
    A jaki największy silnik może być na osprzęcie z 2.0?
  2. FuXX opublikował(a) temat w E39
    Chodzi mi po głowie wymiana silnika z 2.0 na 2.8. Czy robił już może ktoś coś takiego? Jakie będą potrzebne części (oprócz silnika) i czy w ogóle gra warta świeczki?
  3. Wystarczy przed wyjęciem foteli odłączyć akumulator.
  4. wojtek528 ten metaliczny dźwięk mogą wydawać skończone łożyska w kielichu gdzie montuje się amortyzator
  5. FuXX odpowiedział(a) na qubas temat w E39
    Ja dostałem zdjęcia od kolegi Danek24. Wygląda to naprawde zajebiście i już zamówiłem ringi :)
  6. FuXX odpowiedział(a) na qubas temat w E39
    Danek24 masz może jakieś zdjęcia jak to wygląda u Ciebie?
  7. Ja miałem to samo. Zepsute koło pierwszego biegu, naprawa 500 zl. Koszty oczywiście bez wyjęcia i zamontowania skrzyni.
  8. Zna ktoś może adres jakiejś strony z wymiana głośników przód, tył w E39?
  9. FuXX odpowiedział(a) na mario_wasz temat w E39
    Miałem podobny przypadek. Pierwsza wycena 1700 zł, oczywiście nie zgodziłem się na nią. Napisałem odwołanie że nie zgadzam się na żadne zamienniki bo auto było wyposażone w oryginalne części i za pomocą takich ma być naprawione (nie zgodziłem się też na szpachlowanie tylko wymiana na nowe elementy). Pomogło, druga wycena 3300 zł. Nigdy nie zgadzaj się na pierwszą wycenę, załatw sobie cennik oryginalnych części które były uszkodzone i dołącz do odwołania.
  10. FuXX odpowiedział(a) na pyra temat w E39
    Ja obszywałem u siebie tapicerkę skórą i boczek jest tak skonstruowany, że jest w nim specjalna klapka która, podczas wyszczelenia poduszki się otwiera nie ma tam żadnego szwa.
  11. FuXX odpowiedział(a) na TC temat w Nawigacja samochodowa
    Ja mam też Auto mape 4, jest naprawde super.
  12. Musisz zdjąć gałkę od podgłaszania i tam jest albo śrubka albo zasuwka i w zależności od tego, co jest musisz albo śrubkę wykręcić lub zasuwkę przesunąć i wszystko wyjdzie.
  13. FuXX odpowiedział(a) na koyote temat w Sprzęt audio i video
    .Ja planuje takie coś od dłuższego czasu. CarPC - w moim przypadku ma być laptop i do tego monitor dotykowy LCD. Jest tylko jeden problem jak wzmocnić dźwięk i puścić go przez głośniki samochodowe bez wywalania radia (radio CD oryginał BMW). Radio nie posiada żadnego wyjścia żeby można było podłączyć do niego urządzenie zewnętrzne. Kolejny problem to system, na jakim ma chodzić ten komputer, Windows stosunkowo długo się ładuje, a ten program ze skórka do BMW chodzi pod Windows.
  14. A do radia BMW na płytki żeby można było podłączyć inne urządzenie zewnętrzne, tak żeby samo radio działało jako wzmacniacz?
  15. FuXX odpowiedział(a) na dawid1986 temat w E39
    Nie zakładaj 2.0, szkoda zmarnowac okazji na zmiane na większy.
  16. Co z wiązką kabli, jest taka sama? Silnik masz goły (bez osprzętu) i będziesz wszystko przekładał ze starego?
  17. Ja też się tym interesowałem i podobno wystarczy zmienić silnik i komputer, ale jeszcze niech potwierdzi to jakiś znawca tematu.
  18. Ja planowałem, że jak w niedalekiej przyszłości będę zmieniał samochód to ściągnę sobie ze Stanów, ale teraz nie wiem czy to dobry pomysł.
  19. FuXX odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Jestem z Rzeszowa, co do pana co naprawia skrzynie to mam odmienne zdanie (też mi naprawiał). Natomiast Automacher nigdy u nich nie byłem, ale krążą różne opinie. Teraz ciężko o dobrego mechanika.
  20. FuXX odpowiedział(a) na fuszbejns temat w E39
    Ja mam do pracy jakieś 2,5 do 3 km przez centrum miasta a nie jest duże, bo to Rzeszów i przeważnie spalanie wychodzi mi między 15 a 16 litrów gazu. Na trasie przy jeździe 100 – 130 udało mi się zejść do 10 litrów gazu (oczywiście na 100 km).
  21. FuXX odpowiedział(a) na FuXX temat w E39
    Prosze nie zaśmiecac mi tematu :lol:
  22. FuXX odpowiedział(a) na FuXX temat w E39
    Silnik chodzi dobrze, cicho i trzyma obroty. Dziś jeździłem taką samą E39 i musze stwierdzić że tamta lepiej się zbiera do 3000 obrotów i rusza bez dodawania gazu, moja od razu gaśnie. Sprawdzałem ciśnienie na cylindarach jest po jest po 13 a nawet na niektórych po 14 barów.
  23. FuXX odpowiedział(a) na FuXX temat w E39
    Podpinałem auto pod komputer żadnego błędu jutro mechanik ma sprawdzi ustawienie rozrządu (chodź mówi że to nie rozrząd bo na analizatorze spalin wszytko jest w porządku). Sam już nie wiem gdzie szukać przyczyn. Pomysł z zatankowaniem niezły zobaczę co po zastoswaniu wyjdzie.
  24. FuXX odpowiedział(a) na FuXX temat w E39
    Ponad miesiąc, ale pierwsze słysze o jakimś przyzwyczajniu.
  25. FuXX odpowiedział(a) na FuXX temat w E39
    Tylko sprawdzenie na benzynie wiąże się z zatankowaniem do pełna, a po co mi 60 litrów benzyny skoro będę jeździł na gazie. Chyba że znacie jakiś inny sposób.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.