Treść opublikowana przez FuXX
-
Wymiana silnika
A jaki największy silnik może być na osprzęcie z 2.0?
-
Wymiana silnika
Chodzi mi po głowie wymiana silnika z 2.0 na 2.8. Czy robił już może ktoś coś takiego? Jakie będą potrzebne części (oprócz silnika) i czy w ogóle gra warta świeczki?
-
Wyjęcie foteli z E39 ,czy zapali się błąd na desce?
Wystarczy przed wyjęciem foteli odłączyć akumulator.
-
Amortyzatory przod - niewiele brakowalo :(
wojtek528 ten metaliczny dźwięk mogą wydawać skończone łożyska w kielichu gdzie montuje się amortyzator
-
Ringi CCFL
Ja dostałem zdjęcia od kolegi Danek24. Wygląda to naprawde zajebiście i już zamówiłem ringi :)
-
Ringi CCFL
Danek24 masz może jakieś zdjęcia jak to wygląda u Ciebie?
-
523i Wypadający niekiedy bieg (1) ...
Ja miałem to samo. Zepsute koło pierwszego biegu, naprawa 500 zl. Koszty oczywiście bez wyjęcia i zamontowania skrzyni.
-
Wymiana głośników E39
Zna ktoś może adres jakiejś strony z wymiana głośników przód, tył w E39?
-
kolizja-wycena szkody
Miałem podobny przypadek. Pierwsza wycena 1700 zł, oczywiście nie zgodziłem się na nią. Napisałem odwołanie że nie zgadzam się na żadne zamienniki bo auto było wyposażone w oryginalne części i za pomocą takich ma być naprawione (nie zgodziłem się też na szpachlowanie tylko wymiana na nowe elementy). Pomogło, druga wycena 3300 zł. Nigdy nie zgadzaj się na pierwszą wycenę, załatw sobie cennik oryginalnych części które były uszkodzone i dołącz do odwołania.
- Skora
-
Nawigacja na Laptopie?
Ja mam też Auto mape 4, jest naprawde super.
-
Jak wymontować radio w bmw 520'97??
Musisz zdjąć gałkę od podgłaszania i tam jest albo śrubka albo zasuwka i w zależności od tego, co jest musisz albo śrubkę wykręcić lub zasuwkę przesunąć i wszystko wyjdzie.
-
Car pc
.Ja planuje takie coś od dłuższego czasu. CarPC - w moim przypadku ma być laptop i do tego monitor dotykowy LCD. Jest tylko jeden problem jak wzmocnić dźwięk i puścić go przez głośniki samochodowe bez wywalania radia (radio CD oryginał BMW). Radio nie posiada żadnego wyjścia żeby można było podłączyć do niego urządzenie zewnętrzne. Kolejny problem to system, na jakim ma chodzić ten komputer, Windows stosunkowo długo się ładuje, a ten program ze skórka do BMW chodzi pod Windows.
-
e39 Wyprowadzenie kabelka jack - system DSP + MID + kaseciak
A do radia BMW na płytki żeby można było podłączyć inne urządzenie zewnętrzne, tak żeby samo radio działało jako wzmacniacz?
-
Wymiana silnika z 2.0 do 2.5
Nie zakładaj 2.0, szkoda zmarnowac okazji na zmiane na większy.
-
wymiana silnika 2,0 na2,8 co jeszcze trzeba zmienić ?
Co z wiązką kabli, jest taka sama? Silnik masz goły (bez osprzętu) i będziesz wszystko przekładał ze starego?
-
wymiana silnika 2,0 na2,8 co jeszcze trzeba zmienić ?
Ja też się tym interesowałem i podobno wystarczy zmienić silnik i komputer, ale jeszcze niech potwierdzi to jakiś znawca tematu.
-
przejscia z E63 z usa;) auta z usa i stanowisko BMW PL
Ja planowałem, że jak w niedalekiej przyszłości będę zmieniał samochód to ściągnę sobie ze Stanów, ale teraz nie wiem czy to dobry pomysł.
-
Podkarpackie
Jestem z Rzeszowa, co do pana co naprawia skrzynie to mam odmienne zdanie (też mi naprawiał). Natomiast Automacher nigdy u nich nie byłem, ale krążą różne opinie. Teraz ciężko o dobrego mechanika.
-
czy mozliwe by tyle palil 523 ???
Ja mam do pracy jakieś 2,5 do 3 km przez centrum miasta a nie jest duże, bo to Rzeszów i przeważnie spalanie wychodzi mi między 15 a 16 litrów gazu. Na trasie przy jeździe 100 – 130 udało mi się zejść do 10 litrów gazu (oczywiście na 100 km).
-
Duże spalanie, w czym problem?
Prosze nie zaśmiecac mi tematu :lol:
-
Duże spalanie, w czym problem?
Silnik chodzi dobrze, cicho i trzyma obroty. Dziś jeździłem taką samą E39 i musze stwierdzić że tamta lepiej się zbiera do 3000 obrotów i rusza bez dodawania gazu, moja od razu gaśnie. Sprawdzałem ciśnienie na cylindarach jest po jest po 13 a nawet na niektórych po 14 barów.
-
Duże spalanie, w czym problem?
Podpinałem auto pod komputer żadnego błędu jutro mechanik ma sprawdzi ustawienie rozrządu (chodź mówi że to nie rozrząd bo na analizatorze spalin wszytko jest w porządku). Sam już nie wiem gdzie szukać przyczyn. Pomysł z zatankowaniem niezły zobaczę co po zastoswaniu wyjdzie.
-
Duże spalanie, w czym problem?
Ponad miesiąc, ale pierwsze słysze o jakimś przyzwyczajniu.
-
Duże spalanie, w czym problem?
Tylko sprawdzenie na benzynie wiąże się z zatankowaniem do pełna, a po co mi 60 litrów benzyny skoro będę jeździł na gazie. Chyba że znacie jakiś inny sposób.