Treść opublikowana przez FuXX
-
2.0i vanos katalizator pomocy!
Lepiej kup takiej samej średnicy w profesjonalnym zakładzie nie będzie problemu z pospawaniem tego. Jak włożysz jedno w drugie to spaliny nie będą bez problemu wydostawać się (będą zawirowania).
-
2.0i vanos katalizator pomocy!
Ja przerabiałem ten temat kilka miesięcy temu jak rozleciał mi się oryginalny katalizator, wstawiłem tłumik przelotowy taki jak jest na jednym z linków w temacie. Samochód chodzi dalej tak samo jak wcześniej (cicho) jedyne co mnie co mnie drażni to że przy niskich temperaturach strasznie dymi na biało (posiadam instalacje gazową w samochodzie), wcześniej jak był katalizator tego nie było.
-
Brak swiatel cofania
Złamany kabel. Wiązka znajduję się między klapą a karoserią poszukaj jest w takiej plastikowej rurce.
-
Separator oleju
Właśnie się dowiedziałem że do mojego kosztuje 268 zł.
-
Separator oleju
Jest możliwość kupienia tego poza serwisem, bo do najbliższego mam 160 km?
-
Separator oleju
Mechanik mi powiedział że możliwe jest że przez ten separator "ucieka" mi olej z silnika
-
Separator oleju
Tak jest to silnik z pojedyńczym vanosem. To tego się nie wymienia? Można to jakoś rozkręcić żeby wyczyścić?
-
Separator oleju
Istnieje coś takiego w 2.0 benzyna? Jeśli tak ile kosztuje w przybliżeniu ts część? Wiem że w dieslu się to wymienia tylko nie znalazłem czy w benzynie też.
-
Car pc
Jemu właśnie o to chodziło żeby podłączyć kompa pod monitor co jest w samochodzie - oryginalna navi
-
Potrzebuje informacji
Potrzebuje informacji na temat wymiarów dziury w desce w której montowane jest radio (chce porównać czy są takie samie jak w E39).
-
piszczenie podczas dodawania gazu z wzmacniacza
Miałem ten sam problem kupiłem coś takiego: http://allegro.pl/item487135604_masz_zaklocenia_na_wzmacniaczu_filtr_audio.html i po problemie.
-
Zabudowa audio BMW E46 - relacja. Uwaga duzo fotek!
kwiatus19 wklej jakieś fotki jak to radyjko teraz wygląda u Ciebie po operacji z panelem
-
Zabudowa audio BMW E46 - relacja. Uwaga duzo fotek!
Ja mam taki model 9880 i powiem że działa tylko na kablu o długości 50 cm
-
Wybór miejsca na radio
Na samym tym kablu co mamy zrobione działa, ale jak podepniesz przedłużacz to już nie działa. Właśnie sprawdziłem i wyjmowanie płyty u mnie też nie działa. Masz jakiś patent na to?
-
Wybór miejsca na radio
Chyba zrobiła Ci to ta sama osoba co mi :). Daj znać jak coś wymyślisz. Gdzie chcesz umieścić teraz ten panel i resztę radia?
-
Wybór miejsca na radio
Mam radio Alpine i w tym modelu nie da się oddzielić panela za pomocą takiej taśmy za duże straty napięcia.
-
Wybór miejsca na radio
Szukam odpowiedniego miejsca na montaż radia w BMW E39, ale nie może być to konsola środkowa w której znajduje się oryginalne radia.
-
E 39 zakup radia, jak to jest z tym kodem ?
Ja też odpinałem wiele razy akumulator i nie trzeba było żadnego kodu wpisywać.
-
523i poważny problem po wpadnięciu w dziurę:(:(
Trzeba było zostać na miejscu zdarzenia i wezwać policje, może by Ci się udało uzyskać odszkodowanie od właściciela drogi.
-
Angel eyes z ebay us, może ktoś ma takie założone?
Może nie na temat ale jak masz zamiar te lampy kupować to się zastanów. Bo ja właśnie kupiłem monitor w sklepie internetowym w Stanach i musiałem zapłacić 14 % cła i 22 % podatku. Chyba że Ci je ktoś przywiezie albo nie sprawdzą twojej paczki.
-
Subwoofer w E39
Szukam kogoś kto montował subwoofer w sedanie E39 w miejscu worka na narty. Chce kupić jakiś w miarę nie drogi zestaw wzmacniacz + subwoofer tylko nie wiem jaki się zmieści. Może doradzicie jaki zestaw kupić?
-
Montujac radio 2din, nie bedzie przeszkadzac nagrzewnica??
ramkę można zamówić na ebay tylko musisz sobie sprawdzić wymiary czy będzie pasować http://cgi.ebay.de/Blende-D-DIN-BMW-E46-2-DIN-2DIN-Bezel-DOPPEL-DIN_W0QQitemZ130249832012QQcmdZViewItem?hash=item130249832012 http://cgi.ebay.de/Blende-Doppel-DIN-BMW-E39-2DIN-2-DIN-M5-D-DIN-BEZEL_W0QQitemZ270269633524QQcmdZViewItem?hash=item270269633524
-
Wyjęcie stelaża do radia
właśnie że wkręty po bokach odkręciłem i dalej coś trzyma
-
Wyjęcie stelaża do radia
Potrzebuję pomocy gdyż chcę wyjąć część nr. 2 z rysunku w linku. Jeśli ktoś to robił to proszę o pomoc. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD11&mospid=47537&btnr=51_2318&hg=51&fg=30
-
Czy zmieniał ktoś welur na skóre samodzielne same obszycia?
Ja obszywałem, ale robił mi to znajomy.