Skocz do zawartości

kamil560

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil560

  1. kamil560 odpowiedział(a) na tofixs temat w E36
    tu masz dzial to sobie poczytaj :P viewforum.php?f=88
  2. kamil560 odpowiedział(a) na Daarooo temat w E36
    nioe przesadzaj kolego, ori lampy z E36 jakie by nie były są kiepskie, natomiast te chińczyki są do dupy ^3 (do sześcianu), ale to już wiadomo od dawien dawna i nie rozumiem dlaczego ludzie tego nie ogarniają.... zalóż sobie np boscha z dobrymi szklami i odblaskami i zobaczysz róznice, na pewno sa o wiele lepsze niz MADE IN CHINA :)
  3. kamil560 odpowiedział(a) na tofixs temat w E36
    na temat tych olei mozna rozmawiac i rozmawiac, kazdy ma troche racji, a chlopak pewnie juz sam nie wie co robic :P
  4. moze i racja..
  5. kamil560 odpowiedział(a) na tofixs temat w E36
    po czesci masz racje ale kurde czytalem kiedys ze jak silnik ma juz swoje km to z jednej strony można go za bardzo wypłukać z wszystkiego, moim zdaniem bylo by lepiej zalac go półsyntetykiem, tak ja mysle , chodzi o to zeby nie okazlalo sie ze takie płukanie ruszy osady ktore mogą później zaszkodzić silnikowi
  6. Powiedz kolego jest to jakas trudna robota ? A czy tez po takim staniu warto przeczyscic to sito w sumie samochodem jezdze juz 2 rok od tego czasu co wyjelem go z garażu.. tragedi nie ma, sciagasz siedzenie tylnie, odkręcasz taka jak by duza plastikowa nakrętkę, odłączasz wszystko i wyciągasz, moze z 15 minut rozbierania.
  7. kamil560 odpowiedział(a) na Daarooo temat w E36
    załóż ORI i bedziesz zadodolony
  8. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CB12&mospid=47441&btnr=16_0317&hg=16&fg=15&lang=pl zobacz
  9. to co by to bylo co mi mowil?? ze na przedniej szybie ma takie cieniutkie psaeczki
  10. no to ja wiem ale koles mówi ze taka ma... moze da sie z czegos dopasowac??
  11. nikt nic nie ma do powiedzenia?? :?
  12. kamil560 odpowiedział(a) na wokerr temat w E36
    podswietlenie mozesz podlaczyc pod zaroweczke zapalniczki, wtedy jak wlaczysz swiatla to i to Ci sie podswietli, a zasilanie pod zapalniczke chyba,
  13. kamil560 odpowiedział(a) na sk6661 temat w E36
    a co chcesz sprawdzić, czy pompa walnieta???
  14. jak ktos wczesniej jezdzil na rezewie to plywak sie wyciera w jednym miejscu i poniej sie zacina, zalej np za 150 zł i wtedy zobacz co i jak :)
  15. kamil560 odpowiedział(a) na robson69 temat w E36
    naciagneli chlopa i gówno ma dalej ;/ ech Ci ludzie/...
  16. hmm mam audice 80 cabrio i mam tam dodatkowe zegary takie : http://allegro.pl/dodatkowe-zegary-dekor-do-audi-80-i2038160666.html moim zdaniem fajna sprawa wiedzec co i jak i wstawic w puste miejsce pod OBC, podswietlenie bardzo podobne jak w BMW . powiedzcie co o tym myslicie, oczywiscie bez tego drewna :) tylko same zegary ladnie wmontowac, druga rzecz,lecialem po ogłoszeniach i napotkałem sie na takie : http://otomoto.pl/bmw-316-full-C22463630.html najbardziej zaciekawilo mnie to ze przednia szyba podgrzewana ale przeciez w e36 tego nie robili, zadzwoniłem do goscia bo myslalem ze sie pomylil ale nie, mowi z w przedniej szybie sa takie male jak by nitki i do tego jakies przełączniki i ze to dziala, czyli co ktos dopasował sobie z innego auta szybe??
  17. tez sie podepne :P bo ja swoja remontuje i tez nie wiem co leprze :D
  18. kamil560 odpowiedział(a) na robson69 temat w E36
    dobrze moze i racja ale za co 1300zl>>
  19. kamil560 odpowiedział(a) na robson69 temat w E36
    ale za co taka kase zaplaciles??:O moim zdaniem czujnik polozenia walu nie ma za wiele do utrzymania obrtow, jak zle mowie to mnie poprawcie
  20. kamil560 odpowiedział(a) na David1685048394 temat w E36
    jesli przelozyles skrzynie z silnikiem i wiazka to raczej nie. powinno byc wszystko ok
  21. kamil560 odpowiedział(a) na David1685048394 temat w E36
    kurde nie pamietam, musial byum zobaczyc bo leży u mnie jedna stacyjka z coupe, sprawdz czy wszystkie kostki podpieles, tam kolo kolumny, czy nic sie przypadkiem nie rozlaczylo.
  22. kamil560 odpowiedział(a) na David1685048394 temat w E36
    prad na stacyjke bedzie zawsze dochodzil bo mozna powiedziec tam idzie kabel prosto z aku, tzn z aku do skrzynki bezpieczników a stamtąd do stacyjki, przekrec stacyjke i zobacz czy wychodzi prad, moze stacyjka walnieta, a przekazniki?
  23. no to jedz na stacje diagnostyczna i wszystko wyjdzie
  24. alu sie spawa jak inny material, tylko trzeba umiec to robic :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.