Treść opublikowana przez kamil560
-
bme e36 323i PROBLEM Z OLEJEM
tu masz dzial to sobie poczytaj :P viewforum.php?f=88
-
Lampy słabo świecą
nioe przesadzaj kolego, ori lampy z E36 jakie by nie były są kiepskie, natomiast te chińczyki są do dupy ^3 (do sześcianu), ale to już wiadomo od dawien dawna i nie rozumiem dlaczego ludzie tego nie ogarniają.... zalóż sobie np boscha z dobrymi szklami i odblaskami i zobaczysz róznice, na pewno sa o wiele lepsze niz MADE IN CHINA :)
-
bme e36 323i PROBLEM Z OLEJEM
na temat tych olei mozna rozmawiac i rozmawiac, kazdy ma troche racji, a chlopak pewnie juz sam nie wie co robic :P
-
3XX Montaz dodatkowych zegarów i przednia szyba
moze i racja..
-
bme e36 323i PROBLEM Z OLEJEM
po czesci masz racje ale kurde czytalem kiedys ze jak silnik ma juz swoje km to z jednej strony można go za bardzo wypłukać z wszystkiego, moim zdaniem bylo by lepiej zalac go półsyntetykiem, tak ja mysle , chodzi o to zeby nie okazlalo sie ze takie płukanie ruszy osady ktore mogą później zaszkodzić silnikowi
-
E36 320 m50b20 bez vanosa problem
Powiedz kolego jest to jakas trudna robota ? A czy tez po takim staniu warto przeczyscic to sito w sumie samochodem jezdze juz 2 rok od tego czasu co wyjelem go z garażu.. tragedi nie ma, sciagasz siedzenie tylnie, odkręcasz taka jak by duza plastikowa nakrętkę, odłączasz wszystko i wyciągasz, moze z 15 minut rozbierania.
-
Lampy słabo świecą
załóż ORI i bedziesz zadodolony
-
E36 320 m50b20 bez vanosa problem
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CB12&mospid=47441&btnr=16_0317&hg=16&fg=15&lang=pl zobacz
-
3XX Montaz dodatkowych zegarów i przednia szyba
to co by to bylo co mi mowil?? ze na przedniej szybie ma takie cieniutkie psaeczki
-
3XX Montaz dodatkowych zegarów i przednia szyba
no to ja wiem ale koles mówi ze taka ma... moze da sie z czegos dopasowac??
-
3XX Montaz dodatkowych zegarów i przednia szyba
nikt nic nie ma do powiedzenia?? :?
-
318i zegarek cyfrowy
podswietlenie mozesz podlaczyc pod zaroweczke zapalniczki, wtedy jak wlaczysz swiatla to i to Ci sie podswietli, a zasilanie pod zapalniczke chyba,
-
BMW E36 320i
a co chcesz sprawdzić, czy pompa walnieta???
-
E36 320 m50b20 bez vanosa problem
jak ktos wczesniej jezdzil na rezewie to plywak sie wyciera w jednym miejscu i poniej sie zacina, zalej np za 150 zł i wtedy zobacz co i jak :)
-
Ciagle problemy z moja E36
naciagneli chlopa i gówno ma dalej ;/ ech Ci ludzie/...
-
3XX Montaz dodatkowych zegarów i przednia szyba
ok :) sorrki
-
3XX Montaz dodatkowych zegarów i przednia szyba
hmm mam audice 80 cabrio i mam tam dodatkowe zegary takie : http://allegro.pl/dodatkowe-zegary-dekor-do-audi-80-i2038160666.html moim zdaniem fajna sprawa wiedzec co i jak i wstawic w puste miejsce pod OBC, podswietlenie bardzo podobne jak w BMW . powiedzcie co o tym myslicie, oczywiscie bez tego drewna :) tylko same zegary ladnie wmontowac, druga rzecz,lecialem po ogłoszeniach i napotkałem sie na takie : http://otomoto.pl/bmw-316-full-C22463630.html najbardziej zaciekawilo mnie to ze przednia szyba podgrzewana ale przeciez w e36 tego nie robili, zadzwoniłem do goscia bo myslalem ze sie pomylil ale nie, mowi z w przedniej szybie sa takie male jak by nitki i do tego jakies przełączniki i ze to dziala, czyli co ktos dopasował sobie z innego auta szybe??
-
Lakierowanie czy Obklejenie folią ??
tez sie podepne :P bo ja swoja remontuje i tez nie wiem co leprze :D
-
Ciagle problemy z moja E36
dobrze moze i racja ale za co 1300zl>>
-
Ciagle problemy z moja E36
ale za co taka kase zaplaciles??:O moim zdaniem czujnik polozenia walu nie ma za wiele do utrzymania obrtow, jak zle mowie to mnie poprawcie
-
E36 320I brak zapłonu
jesli przelozyles skrzynie z silnikiem i wiazka to raczej nie. powinno byc wszystko ok
-
E36 320I brak zapłonu
kurde nie pamietam, musial byum zobaczyc bo leży u mnie jedna stacyjka z coupe, sprawdz czy wszystkie kostki podpieles, tam kolo kolumny, czy nic sie przypadkiem nie rozlaczylo.
-
E36 320I brak zapłonu
prad na stacyjke bedzie zawsze dochodzil bo mozna powiedziec tam idzie kabel prosto z aku, tzn z aku do skrzynki bezpieczników a stamtąd do stacyjki, przekrec stacyjke i zobacz czy wychodzi prad, moze stacyjka walnieta, a przekazniki?
-
316i compact Pływanie na drodze...
no to jedz na stacje diagnostyczna i wszystko wyjdzie
-
1.8 is elemnt skrzyni biegów - problem
alu sie spawa jak inny material, tylko trzeba umiec to robic :)