Treść opublikowana przez kamil560
-
Problem z elektryką BMW e36 325td
ja tak miałem jak alternator byl walnięty. dziwne ale tu normalnie lądował ale ciągnął prąd na wyłączonym silniku, idz do elektryka niech Ci go sprawdzi
-
316i compact Pływanie na drodze...
maglownica po regeneracji okoolo 500 ale mozna kupic uzywke za 150-200 tylko nie wiadmo co sie kupi, ja kupilem od znajomego pewna
-
Warto dylemat pomożecie ?
kamil560 odpowiedział(a) na okon19921 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża skad?
-
czy to naprawde z e36??
ostatnio widziałem zdjęcie sprężarki klimy a koles opisal mniej wiemcej tak: "sprzedam pompę do wspomagania,silnik na wanosie " ... :mad2:
-
czy to naprawde z e36??
ale e34 nie byly z 99r...
-
czy to naprawde z e36??
powiem szczerze ze pierwszy raz taki licznik do e36 widze http://allegro.pl/bmw-e36-licznik-electronic-vdo-europejski-i2042720735.html
-
316i compact Pływanie na drodze...
u mnie tez tak bylo a zawieszenie bylo ok, okazalo sie ze padnieta maglownica byla, tzn miala spore luzy i na rownej drodze bylo wszystko ok a na nierównościach ciezko bylo prowadzić auto prosto
-
E36 325 pytanie o tlumik-rozwiazanie jakie??
rozumiem, dlatego wolalem napisac i zapytac sie na forum co i jak, tez nie chce go zadusic, ale jak szukalem to kazdy przewaznie robił przelot albo tylko koncowy bez katow, a ja chce cicho :)
-
E36 325 pytanie o tlumik-rozwiazanie jakie??
chce dac pierw dwa wstepne jakies inne i ewentualnie przed samym koncem jak dam dwa jeszcze jedne wstepne przed tlumikiem koncowym?? oczywiscie wszystko na dwururce ma isc az do konca
-
E36 325 pytanie o tlumik-rozwiazanie jakie??
nie mam zadnej bo chce zrobic od nowa tlumik sam
-
E36 325 pytanie o tlumik-rozwiazanie jakie??
Witam, realizuje pewien projekt związany z e36 w którym by silnik m40 a teraz bedzie siedzial m50b25, pytanie tyczy sie tlumika, bo nie chce zeby mnie bylo slychac 300 metrow wczesniej... tylko chce wyciszyc jak najbardziej tlumik, katalizatorów nie mam lecz mam tlumiki wstępne , jesli za nimi wstawię jakieś inne tlumiki z innego auta o podobnej srednicy jak katy nie zadusze go?? i ogolnie co moge zrobic zeby bylo cicho i przyjemnie w aucie i na zewnatrz a nie ryk na przelocie...
-
325 SWAP i NOWE HAMULCE jakie?
zero propozycji?? :shock: nacinane mozna sobie odpuscic
-
325 SWAP i NOWE HAMULCE jakie?
a jakie byscie polecili nacinane i nawiercane ??
-
325 SWAP i NOWE HAMULCE jakie?
nikt nic nie wie??
-
325 SWAP i NOWE HAMULCE jakie?
jak w temacie, robie swapa na m50B25 zawiecha przednia od dawcy i zaciski przód tyl tez, lecz brak tarcz i klocków, co myslicie o tym zestawie na przód http://moto.allegro.pl/tarcze-klocki-bmw-e46-318-320-320d-323-coupe-z3-z4-i1902374776.html LUB http://moto.allegro.pl/tarcze-tuningowe-mikoda-0428-gt-sport-bmw-5-e39-i1913786865.html + dobre klocki ?? prosze o opinie bo czytalem ale to w innych autach montują i sa rózne ale BMW to BMW ma swoje ::)
-
m52 czy możliwe, że samprzestawił się VANOS ?
jak juz mowa o VANOSIE to prosze o pomoc bo jak narazie kilka dni i cisza... viewtopic.php?f=68&t=168822
-
SWAP m40 na m50 2,5 PYTANIE O VANOSA
Witam mam pytanie co do wiazki, mam sterownik i silnik ale wiazka jest ucieta, silnik jest na vanosie a kolega ma wiazke od 2,0 bez vanosa, czy da sie dolozyc te dwa kable do tej wiazki od vanosa?? z tego co patrzylem jeden idzie kabel do sterownika a drugi to okraglej wtyczki. Tylko czy to bedzie dzialac?
-
E36 olej po remoncie
Witam wszysktich tematów o olejach jest mega duzo ale nie znalazlem tego co chciałem...albo zle szukałem albo slepy jestem, wiec tak mam e36 318 190tys przejechane - prawdziwe chodzi o to ze auto jest w remoncie i silnik bedzie prawdopodobnie rozebrany zeby wymienic panewki głowne i korbowe rozrzad itp, czytajac opinie na temat olejów w autach w którym nie wiemy jaki byl wcześniejszy jest duzo i kazdy pisze swoje...ze jesli wlejemy dobry olej a wcześniej byl najtańszy i mineralny to pozatyka kanaly itp, wiec pytam sie was bo na pewno sa tu osoby które dobrze sie znaja na tych autach , na co szczególnie zwrócić uwage gdy silnik bedize rozebrany? (kolega mówil mi ostatnio ze jakas listwa u niego byla zatkana i zacierało mu góre) prosze o jak najwięcej informacji Pozdrawiam Kamil KT
-
Problem z układem kierowniczym na nierównościach
tak sprawdziłem i masz racje są z Łodz, kurde teraz nie wiem co zrobic, jedne gosciu napisal mi ze ma w bardzo dobrym stanie z rozbitej E36-tki za 250zł ale czy jest mozliwosc sprawdzenia w jakis sposób tego??
-
Problem z układem kierowniczym na nierównościach
500 czy 50??:) bo jak 500 to bardziej oplaca sie nowa za 550zł
-
Problem z układem kierowniczym na nierównościach
to teraz jesli mozesz mi doradzić to lepiej kupic nowe czy uzywane a jesli uzywane to jest jakaś możliwość sprawdzenia tego??
-
Problem z układem kierowniczym na nierównościach
mam rozumiec ze o to chodzi?? http://www.allegro.pl/item633821127_maglownica_bmw_e36_e_36_z3_z_3_inne_modele.html
-
Problem z układem kierowniczym na nierównościach
bylismy na stacji diagnostyczniej i drazki i reszta ok tylko gosciu mówil cos o...(i tu jest problem bo sam dokladnie nie wiedzial co to jest) mówil ze niby jest jakis luz czy cos w tym stylu w(gdzie nie wiem dokladnie ) opisze to tak :kolumna kierownicza wchodzi gdziies i niby tam gdzies w srodku jest luz mozliwe to jest?? sorry ze tak to lipnie opisalem :|
-
Problem z układem kierowniczym na nierównościach
Witam wszystkich Problem wygląda tak ze gdy złapie koło lewe czy prawe (przód) jaką kol wiek nierówność momentalnie ucieka, pływa przy dużej prędkości, wymieniliśmy te gumy metalowo gumowe bo poprzedni właściciel przekręcił je o 90stopni(baran) ale niestety problem jest nadal co to moze byc?? :(
-
Auto PLYWA PO DRODZE !!!
spróbuje wymienic pierw ten drazek tylko jak mozecie podajcie mi co dokladnie mam wymioenic a nie ze jakis palnt wcisnie mi polowe nowych nie potrzebnych rzeczy :)