Skocz do zawartości

Kyokushin

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kyokushin

  1. Apropo samochodów o alternatywnym designie: Oto jest kierunek, w którym zmierza stylistyka... http://www.cardesignnews.com/news/2002/021012tokyo-nissan/ Wagon, Panda, Tico i 3/4 nowych aut mimo że mogły by mieć 300 KM pod maską, mimo że połowa z nich mnie wciąga bez problemu (mam tylko 318i), nie chce tego bo głupio wygląda. Ja jestem wzrokowcem. Jak coś wygląda fajnie to prawdopodobnie jest fajne. BMW wygląda fajnie i jest fajne, więc algorytm działa ;)
  2. Echh te kobiety, są i będą zmienne :norty:
  3. Gosiu, każdy wie że nie o blachary tu chodzi, jednak jak sama napisałaś "Te laski już raczej tak mają w zwyczaju, że machają do kolesi siedzących w fajnych furach. " Co daje pare punktów BMW. Do Pandy, Suzuki Wagon, Tico czy Pumpo nikt nie macha. Marco, dla mnie też priorytetowe znaczenie mają wymienione atuty dla tego auta jednak: Mi jest przyjemniej i sie do tego przyznaje jak sobie stoje i do mnie macha jakaś fajna laska niż miała by nie machać lub machać do kogoś obok, mi to rybka czy to jakaś blachara czy nie, i tak mam swoją niuńke od 6 lat i jestem jej wierny jak pies ;).
  4. W sumie ankieta z oponami i kolorem to ciekawy pomysł. "Jaki jest twój ulubiony kolor i dlaczego akurat czarny" ;)
  5. Co do fajnych lasek :) Zanim kupiłem swojego śmigacza, kilka oglądałem. Raz pamiętam umówiłem się z jakimś typem... no i się przejechaliśmy, gość pokazywał jak chodzi etc.. no i stoimy na światłach. Idzie jakaś blachara macha nam. Wtedy zapadła decyzja że na 100% będzie to czarne E36. Może nie koniecznie egzeplarz w którym siedziałem ze względu na stan, ale już wiedziałem oco chodzi :) Jeździłem Puntem, było normalnie, żadnych takich akcji. Teraz jak stoje na światłach i idą jakieś niunie, nie żadko się zdarza że mi machają łapkami a ja im odmryguje :) Coś te autka mają w sobie :) Co do wpuszczania :) Dziś wpuściłem Pande i jeszcze jakieś coś, generalnie jak sie zatrzymuje żeby wpuścić ludzie jakoś nieufnie wjeżdżają i zawsze mrygają jak wjadą :) Fajnie jest jak się chce zmienić pas, większość ludzi bez problemu wpuszcza, a Beemki zawsze (pewnie większość to forumowicze, hehe).
  6. LPG only. Benzyna jest u mnie tylko do rozruchu.
  7. Zaznaczyłem że chodzi o 13 letnie :) Pytając najtaniej miałem na myśli biuro które wiadomo że jest tańsze niż inne, np jak ubezpieczałem teraz OC to zapłaciłem 1200 chyba w unice, w linku chceli 1400 a w pzu 1800, dla tej samej konfiguracji :| Fakt faktem np jednej osobie bardziej sie opłaci tu a innej tam, w zależności od wieku, zniżek/zwyżek, auta... dużo jest czynników. Kurcze, jeszcze rok i nie będzie zwyżek za wiek, teraz mam w jednych biurach +25 a w innych +50% :/
  8. Admin-> To wiem że wszystko "zależy", ale mnie interesuje bardziej jakie biura ubezpieczają tak stare samochody jak 13 lat. Wiem że PZU ubezpiecza warunkowo, np. w Linku nie chcą. Tu bardziej problemem jest wiek i "możliwość" ubezpieczenia, chciałem przedyskutować te kwestie z forumowiczami, wiele osób ma auta w zbliżonym wieku do wieku mojego auta.
  9. Redakcja dostała Tico sport 0.7L rozwiercone do 0.75L, pare litrów paliwa i pewnie dlatego krytykują BMW.
  10. tom -> jeździj na półsyntetyku, kup sobie regenerator silnika stp (19 PLN) i będzie ok tolo -> jak tylko na zimno i w zime to nie rób dziury w całym :) jeździ, chodzi dobrze jest ok. Też możesz STP dolać. Tak, polecam STP. U mnie na zmuły pomogło. Co do cykania. Ja mam nowe dźwigienki, popychacze, wałek, sekunde po odpaleniu cyka, ale co z tego jak działa dobrze :)
  11. Witam, Gdzie najtaniej wykupić ubezpieczenie AC na auto 13 letnie?
  12. Kyokushin odpowiedział(a) na MAC8997 temat w E36
    Ja tam nic nie słysze, ale i się nie wsłuchiwałem. Kontolka zapala sie na początku i później gaśnie. Co do jazdy to jak wcisnę pedał hamulca do końca to zamiast blokowania kół i pisku mam jakby odgłos chrobotania. ABS działa. Jest dobrze. Nie dotykam.
  13. Kyokushin odpowiedział(a) na boombel.lr temat w E36
    To że się zawiesza na 10 napewno mniej razi niż 27 przy przyspieszaniu. Cóż, niestety nie pomoge bo nie wiem :(
  14. Kyokushin odpowiedział(a) na dUSk temat w E36
    Yeah, 25 pln ujdzie, musze mieć to mocowanko :norty: Jak dostanę wypłatę zamówię sobie latarkę BMW :D
  15. Kyokushin odpowiedział(a) na Kyokushin temat w E36
    no właśnie ja jeździłem bez niego :)
  16. Kyokushin odpowiedział(a) na dUSk temat w E36
    ha! biegnę do auta, może też mam takie mocowanie :D UPDATE: Kurcze u mnie też nie ma tego. Mimo to nad lampą jets blaszka, ale koło głośnika nie ma. :(
  17. Kyokushin opublikował(a) temat w E36
    Jak skasować błędy w kompie w 318i? Bo odłączałem sobie przepływomierz i znajomy mi powiedział że mogły sie jakieś zrobić. Czy odłączenie akumulatora wystarczy i jeżeli tak to na jak długo?
  18. Nie ma problemów na zimnym. Są 'inne problemy' (poruszane przeze mnie na forum), ale to nie przez przepływomierz. Dziś jeździłem, to z przepływomierzem chyba jednak lepiej jest ale nie wiele.
  19. No ja stawiam na rozmiar/wagę auta, jak się drogi trzyma, jak się prowadzi i ogólnie. Przyspieszenie jest ważne ale nie priorytetowe. Szkoda tylko że 1.8 nie daje rady 1.4 :(
  20. Byłem na diagnozie kompa pare tygodni temu i nic nie wykazało. Przepływomierz był niby ok. Nie mam zabardzo od kogo porzyczyć drugiej przepływki żeby sprawdzić :(
  21. Co przepływomierz naprawdę robi? Bo wyjęłem, odłączyłem, przejechałęm si i jak na moje oko to chyba nic nie zmienia a bez tego może i nawet lepiej jest.
  22. No właśnie na samym starcie byłem z przodu o ponad długość samochodu. Przy okolo 100 km/h on był przede mną o półtorej długości samochodu. Szybciej sie nie śgigaliśmy.
  23. Witam, Mam to moje 318i e36@m40. Kumpel kupił Honde Civic 1.4 90 KM 16V DOHC 3 drzwi 1997.... postanowiliśmy sprawdzić jak oba idą i się ścignąć od świateł do świateł. Powiem szczerze że moja Betka nie ma żadnych szans z tą hondą. Start miałem zawsze lepszy, biegi zmieniałem w okolicy 5700obr. Na 2 biegu on zawsze mnie dochodził i prześcigał bez problemu co bym nie robił. Czy m40 są rzeczywiście takie zryte czy tylko ja trafiłem na taki egzemplarz (przypominam że mam nowe popychacze, wałek dźwigienki, świece, przewody :) a i jechałem bez filtra pow i przepływomierza (miałem wrażenie że i tak idzie lepiej niż normalnie))?? Czy to możliwe żeby bmw 1.8 115 KM było objeżdżane bez problemu przez 1.4 90 KM? Różnica w masie chyba nie jest taka wielka.
  24. Kyokushin odpowiedział(a) na td25 temat w E36
    Co to jest to webasto :mad2: :modlitwa: ?
  25. Jak tyle ci pali to nie dotykaj, jeździj i sie ciesz. Mi pali gazu 13 w mieście, benzyny nie wiem bo nie tankowałem nigdy do pełna.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.