Skocz do zawartości

łazik

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez łazik

  1. wszystko masz w porządku,mi chodziło o to że zaraz po odpaleniu sprawdzić stan na chłodnicy,gdy woda krąży.pozdro :norty:
  2. witam.masz jeszcze jeden odpowiecznik na termostacie.lejesz wodę dopóki nie wyleci przez nie.tzn.odpowietrzniki...na chłodnicy,w połowie jej jest kreska.na zimnym silniku masz mieć płyn na równo z nią.w czasie pracy silnika odkręć korek i sprawdż. ma być tak samo.pozdro :norty:
  3. łazik odpowiedział(a) na łazik temat w E30
    dzięki za radę bo o tym niepomyślałem!.wyczyściłem wszystkie klemy i przewody masowe ale o najważniejszym zapomniałem.dzięki.pozdro :norty:
  4. ja za regulator dałem 19zł :norty: .dużą przebitkę tam u was mają.a co do ładowania to wydaje mi się że jest dobre.no ale elektryk nie jestem! narka :roll:
  5. łazik odpowiedział(a) na łazik temat w E30
    a jednak chyba regulator. jak go odpalam bez gazu to ładuje na 8v,dodam gazu i wróci na wolne to ma w normie 14v.ale gdy dodam to skacze nawet ponad 20-ścia v. no i jak dostaje dużego napięcia to abs się rozłącza.ale dlaczego?.pozdro :norty:
  6. łazik odpowiedział(a) na łazik temat w E30
    zapomniałem dodać że na wysokich obrotach jest identycznie.pozdro :modlitwa:
  7. łazik opublikował(a) temat w E30
    dzis rano zapaliłem auto a tu dyskoteka :mrgreen: .auto przygasa[silnik] wszystkie światła,kontrolka paliwa,oświetlenie wewnętrzne mryga z częstotliwością około co pół sekundy.wszystkie kontrolki[na konsoli] świecą po odpaleniu. dopóki niewkręce go koło tyśiąca obrotów,wtedy gasną.ostatnio wymieniałem regulator napięcia czy to jego wina?a może coś z masą,wilgoć?.pozdro :roll:
  8. łazik odpowiedział(a) na staspolo temat w E36
    witam.ekspert niejestem ale jak pamiętam to jak rozbierałem rozrząd to te koło u mnie bardzo ciasno siedział[niemogłem go zbić].jak zakładałem to było identycznie.no ale poczekaj na ekspertów :D .pozdro :norty:
  9. łazik odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    witam musisz wyjąć znaczek bmw,czymś go podważyć.pod nim będzie śruba.tylko musisz mieć klucz rurkowy.pozdr :norty:
  10. łazik odpowiedział(a) na chorche temat w E30
    witam.pewnie masz m-40 i rozrząd ci hałasuje[co do tych zaworów].co do gaśnięcia to sprawdż też silnik krokowy.pozdro :norty:
  11. łazik opublikował(a) temat w E30
    witam.czy naba z e-36 będzie pasowała do e-30.czy wieloklin jest taki sam?.pytam bo gość twierdzi że tak ale ostatnio tak samo gadali gdy chciałem kupić kierownicę od e-21 a jak pojechałem to się okazało że niepasuje do e-30.pozdro :norty:
  12. łazik odpowiedział(a) na łazik temat w E30
    witam.a jednak nie parownik.porozbierałem wszystko łącznie z kolektorem :mrgreen: .okazało się że wypadł pierścień na przejściu z filtru na przepływomierz.był pęknięty.pojechalem do gościa który mi montował i w ramach gwarancji wymienił mi go a przy okazji filtr gazu.teraz jeżdzi tak jak dawniej.pozdro :norty:
  13. łazik odpowiedział(a) na haszek temat w E30
    witam.ja mam nadpalony zawór.ale garnek zalewa tylko na wolnych obrotach.jak ściągne kabel to niema żadnej różnicy w pracy silnika na wolnych obrotach tak jakby go wogóle niebyło ale powyżej 2.tyś już idzie.pozdro :norty:
  14. łazik odpowiedział(a) na łazik temat w E30
    dzięki !wszystko posprawdzłem i wygląda na to że padł reduktor.rano lałem benzyne; :? niesamowite wrażenie!.pozdro :norty:
  15. łazik opublikował(a) temat w E30
    witam .mam problem.dziś strzelił mi na gazie[pierwszy raz od 25tyś.km]i wogóle pierwszy raz od montażu.antywybuch nie spadł,przepływka cała,pozatym na benzynie normalnie jeżdzi,ale na gazie tylko chodzi na wolnych obrotach.jak dodam gazu[na gazie] to wygląda na to jakby tylko dostawał dawkę na wolne obroty,tak do1.5 tyś. a potem go dusi,no i strzela w tłumik.wygląda to tak jakby lewe powietrze łapał.ale dlaczego chodzi na benzynie? a na gazie nie?.proszę o pomoc bo jestem od domu 600km,a różnica gaz-benzyna robi swoje więc może uda mi się to naprawić z waszą pomocą! :modlitwa:
  16. witam sprawdz też na forum wątek o gumach w tylnej belce.a najlepiej wejdż pod auto,a ktoś niech rusza ;przód ,tył[na ręcznym].a ty patrz gdzie jest luz.pozdro :norty:
  17. łazik odpowiedział(a) na djscreamvip temat w E36
    witam jankees!!! :) sorry że tak póżno odpisuję ale komputer mi siadł internet,do tego kabel sieciowy się gdzieś przerwał,no i jestem uziemiony!! na forum jestem rzadko i piszę od kumpla :duh: .te gwinty były jednak rozwiercane a nie zalewane.niemam przy sobie suwmiarki ale na oko to orginalne 6mm.a te rozwiercane i jechane gwintownikiem to ok.8mm średnicy.pozdro :norty: do usłyszenia!
  18. łazik odpowiedział(a) na djscreamvip temat w E36
    no cześć.kumpel mi robił na warsztacie.z tego co pamiętam to zalał to jakimś klejem,zastygło i jechał gwintownikiem.narazie niemam auta wróci dopiero jutro domnie :? .ale jak już będzie to zerknę do środka i napiszę ci jaki dokładnie tam jest gwint zrobiony bo niepamiętam.pozdro :norty:
  19. łazik odpowiedział(a) na boombel.lr temat w E36
    witam.a na stabilizatorze wymieniałeś gumy?niewiem jak jest u ciebie ale u mnie było podobnie po wymianie zniknęło.ale ja miałem lekkie drgania.pozdro
  20. łazik opublikował(a) temat w E30
    witam.gdzie w m-40 jest filtr paliwa.wydaje mi się że jest od strony kierowcy zaraz przy grodzi, wielkości mniej więcej puszki po red-bullu.ale w sklepie gość twierdzi że jest przy baku?!.a może są dwa?... czy krokowiec ma być lekko otwarty bo wyciągłem żeby wyczyścić i gdy jest zamknięty ma ok. 0.5cm przerwy,pozatym podpinałem go działa legancko;otwiera się zamyka ale właśnie nie do końca!pozdro :norty:
  21. łazik odpowiedział(a) na djscreamvip temat w E36
    ja kupywałem zamiennik.a poza tym ceny zależą też od sklepu[a dokładnie chyba od hurtowni w której się zaopatrują i marży].wcześniej pytałem w dwóch sklepach[oddalone od siebie 200m.] i odpowiednio,54zł a w drugim 37zeta. :jawdrop:.także warto poszukać!pozdro
  22. łazik odpowiedział(a) na djscreamvip temat w E36
    jak pisał kolega wyżej!uważaj przy dokręcaniu.u mnie jakiś czas po kupnie mojej beci zaczęło tam cieknąć i okazało się ze jakiś idiota przekręcił 4 gwinty :duh: .pewnie myślał że to białoruśka!a za uszczelkę dałem[1.8 m-40] 20-25 zł dokładnie niepamiętam! pozdro :norty:
  23. witam.u mnie też przyciski się grzeją.jeżdżę już tak rok[od czasu kupna] i poprzedni własciciel nic niemówił że je wymieniał .może tak ma być? :norty: pozdro
  24. łazik odpowiedział(a) na mac temat w E36
    witam.poradzisz sobie.ale na początek radzę spróbować podciągnąć linkę pod dżwignią ręcznego!!.może śrubka się tylko poluzowała.pozdro :norty:
  25. dopiero przeczytałem :oops: ale szybko reaguję i na pocztę pruję!!.pozdrawiam wszystkich!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.