Skocz do zawartości

łazik

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez łazik

  1. u mnie też niewkręcał się powyżej 5.5 tyś. regenerowałem wałek i dżwigienki[gwarancja] 50zł za 1 dżwigienkę[+krzywka].nic innego nierobiłem.pozdro
  2. łazik odpowiedział(a) na tadzik temat w E34
    witam.jak wszystko sprawdziłeś możesz mieć wypalone gniazdo albo zawór.wtedy będzie niedopalała na wolnych obrotach.na wyższych obrotach tak tego niesłychać.pozdro :norty: a z kablami to najlepiej weż od kogoś komu dobrze chodzi zamień i sprawdz jak będzie ,bo po co się pakować w koszty.pozdro
  3. łazik odpowiedział(a) na łazik temat w E30
    witam.własnie wrócilem!.tuleje[2] niedawno zmieniałem.ale udało mi się bez ściągania belki.a ósemki sprawdzę! dzięki za radę :norty:
  4. łazik opublikował(a) temat w E30
    witam. jutro wyjeżdzam na rajd do czech i mam problem.chodzi o tył.jak ruszam pod górę słychać coś z tyłu tzn. objaw jest taki jakby to były tuleje w belce wybite i wrażenie jest takie jakby belka chodziła.[najlepiej to czuć jak jest ręczny zaciągnięty i rusza się na wzniesieniu]]!ale weszłem pod spód i ona trzyma na beton.tuleje na wahaczach też.za to[tak mi się wydaje] coś jakby się na łączeniu półosi z kołem,może przegub?.jakby był tam jakiś luz.czy te luzy tam mają być? czy może jestem nadwrażliwy :roll:! pozdro :norty:
  5. łazik odpowiedział(a) na bmw535i89 temat w E34
    witam.mam podobnie .mi piszczą hamulce chodż jak sobie przypominam skrzypiała mi kiedyś też guma na stabilizatorze,posłuchaj dokladnie.pozdro!
  6. według mnie to nr 2. chodż mam e-30 i belka jest trochę inna ale też wymieniałem nr.2[jest identyczna jak u ciebie].i teraz jest ok. a miałem tak samo jak ty. najlepiej wejdż pod auto weż breszke i ruszaj;;;będzie widać!!.pozdro :norty:
  7. łazik odpowiedział(a) na łazik temat w E30
    witam .próbowałem przełożyć listwę z m-40 z 93 roku ale wtryski się trochę różnią, są trochę krótsze i płaskie pozatym wtyczka jest inna! ja mam m-40 z 89r..jego silnik ma inną miskę olejową i korek wlewu oleju z prawej strony.ale oprócz tego wszystko to samo[pasek rozrządu też].czy można przerobić wtyczkę i je włożyć??? lub włożyć pojedyńczy wtrysk?? :worried: .pozdro
  8. łazik odpowiedział(a) na ivo temat w E34
    ja mam obniżoną i żre tak jak i przód tak tył.moi kumple mają tak samo. więc to chyba norma.czym bardziej obniżona tym więcej żre.coś za coś! :norty:
  9. łazik odpowiedział(a) na jankees temat w E30
    witam.o które cewki chodzi? ja nic nieściągałem[chyba że może masz jakoś inaczej].jedyne co ściągałem to osłonę kabli wysokiego napięcia :norty:
  10. łazik opublikował(a) temat w E30
    witam. :norty: jak wymienić wtrysk.chodzi mi głównie o to jak on jest mocowany.czy normalnie się go wykręca czy potrzeba jakieś specjalne klucze.czy trzeba lutować jakieś kable czy tam są wtyczki.czy da się go wyczyścić domowym sposobem?...jeden gar mi niedopala[byłem na kompie].wszystko wykluczył pozostaje wtrysk, a jak nie to głowica :worried: mam nadzieje że to pierwsze!
  11. łazik odpowiedział(a) na Yan00sh temat w E36
    tak szczególowo to między zaworem i wałkiem jest dżwigienka dociskująca zawór i to ona tak gra z wałkiem[tak myślę].dużo ludzi mi mówiło że z tym klepaniem można jeżdzić ale ja wolałem zrobić! wąlek,dżwigienki; regeneracja[z gwarancją] 350zł.ja robiłem cały ale można pojedyńcze krzywki..za jedną[krzywka+dżwigienka]50zł facet robi wogóle fajne wałki.mieliśmy w maluchu od świątka i nic specjalnego a od niego już 4 rok w kjs-ach i rajdach jeżdzi[chodz bestia już sprzedana].pozdro :norty: chydrauliki koło 500zł .podkładki samorególujące 15-20zeta zasztukę.....no a le jak zrobisz wałek to zobaczusz.ja musiałem e zmieniać bo z popychacz był każdy inny :mad2: jakiś rusek tym jeżdzil chyba :twisted: .ale kumpel robił tylko wałek i gra. :dance:
  12. łazik odpowiedział(a) na Quake_bmw temat w E30
    czy napewno masz kreski?.bo mi się raz bezpiecznik spalił. ale tylko mi się wszystko wyzerowało. miałem same zera na wyświetlaczu.ale też ciężko było wogóle coś ustawić mmusiałem kilka razy próbować ale dopiero około po godzinie udało mi się .tak jakby wogóle niereagowały przyciski.spróbuj jeszcze raz.pozdro :norty:
  13. łazik odpowiedział(a) na jankees temat w E30
    jak dobrze pamiętam to jest jedna śruba na środku chyba na klucz 13mm i dwie po bokach.ta środkowa jest najważniejsza bo w niej jest prowadzenie oleju także jej niezgub. :norty:
  14. łazik odpowiedział(a) na td25 temat w E36
    u mnie w e-30 nr.8 jest to ogrzewanie tylniej szyby[tak pisze w instrukcji,chyba że żle przetłumaczyłem] za to nr.9 jest od sterowania silnika.ale specem od niemieckiego nie jastem.to zależy od wyposażenia i modelu. najlepiej jak byś gdzieś przejeżdzał koło serwisu to wyjdż i się zapytaj.chyba że ktoś ci odpisze :norty: .pozdro
  15. zwracam honor.jak teraz dobrze pogrzebałem to rzeczywiście go się zmienia[chodz większość mówi że nie] :oops: :norty:
  16. witam. w moście masz dwie śruby[odkręć tą od góry izobacz palcem jak jest równo z otworem już troszkę niżej to gra.olej w moście jest na wieczność więc jak ci niewyciekł to niewymieniaj.do mojej wchodzi [jak dobrze pamiętam] max.1.7...a ztymi hamulcami to chyba coś z klockami.no bo jak ci się nic przedtem niedziało? u mnie też popiskują trochę ale to pewnie tarcze już krzywe.pozdro :norty:
  17. łazik odpowiedział(a) na Yan00sh temat w E36
    vicia....ja mam m-40 kolega też.on robił wałek ja też. w tych silnikach jest słabe smarowanie wałka,rurka która jest za to odpowiedzialna często się zabija i olej niesmaruje krzywek.krzywka się uszczerbia robi się luz miedzy wałkiem a zaworem i klepie.ściągnij pokrywę wałka i obejrzyj go .jeżelikrzywki są nierówne,mają wżery,uszczerbienia to na bank wałek. możesz kupić ale ja regenerowałem we wrocławiu.za jedną krzywkę z dżwigienką płaciłem 50 zł.przy okazji podkręcił mi krzywki ssące i ma lepszą dynamikę.zrobiłem na nim 20.000 km i wszystko gra. ale zrób to jak najszybciej bo wtedy rzeczywiście mozesz robić całą głowicę.pozdro :norty: pomógł bym ci ale za daleko mieszkasz.najlepiej jak się nieznasz to podjedż do jakiegoś mechanika ale dobrego,bo możesz mieć tylko wałek do roboty a oi powynajdują ci 100 awarii zeby tylko kasę zrobić[dużo jest takich]..pozdro :twisted2: . :norty:
  18. łazik odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    no to wizja mi zanikła :roll: bo na postoju to dziwne.chyba że się mognetofon zaciął i wyje :wink: pozdro.nara
  19. łazik odpowiedział(a) na Roberto temat w E34
    akumulator służzy do odpalania .w czasie jazdy za prąd odpowiada alternator.to jak dynamo w rowerze.jeżeli alternator nieładuje odpowiednio to brakujący prąd pobierany jest z akumulatora,aż do jego wyczerpania. :norty:.
  20. łazik odpowiedział(a) na Roberto temat w E34
    alternator ci pewnie nie ładuje.a abs nie będzie ci działał jeżeli napięcie ci spadnie poniżej 10.5 v.czyli jak w czasie jazdy ci zaświecił to raczej nie masz prądu.ale elektrykiem nie jestem! sprawdż możze to jakiś głupi kabelek sę odczepił :norty:
  21. łazik odpowiedział(a) na Jarek temat w E34
    ja mam odwrotnie!otworzyć mogę z każdej strony chodz od kierowcy nieraz mi się zacina klucz w zamku.. ale zamknąc tylko od pasażera i od bagażnika.chodż nieraz jest tak ze wogóle nic niedziała też jestem ciekawy co to może być ?ten układ jest chyba pneumateczny więc może jakaś nieszczelność.pozdro :norty:
  22. łazik odpowiedział(a) na łazik temat w E30
    witam obeszło się bez wyciągania belki..zalatwiłem ściągacz 'samoróbkę" podobny do orginalnego ale zamiast wyciągać za samą tuleje[etwdy reszta mi została] zakłada się mocną podkładkę od góry tak z 8mm na wymiar belki[musi być spasowana] od dołu łapie śrubą i wyciska.trwało to moment! podstawa to dobry sprzęt.pozdrawiam i polecam :norty:
  23. u mnie to była zaśniedziała klema minusowa na minusie :norty:
  24. łazik odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    witam.miałem podobne objawy.też było małe buczenie;wycie delikatne; ciężzko to określić.dopiero jak zmieniałem pasek rozrządu okazało się że to rolka napinająca.ale z 3 razy po wymianie ją poprawiałem zanim przestała wyć[ciężko trafić żeby nie była za mocno napięta lub za lużna]. szkoda że w tych silnikach nie ma łańcuszka! :norty:
  25. łazik odpowiedział(a) na Kyokushin temat w E36
    potwierdzam.to wałek.niedawno to robiłem i teraz kręci tak że strach sprawdzać jak wysoko :twisted2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.