Treść opublikowana przez mlody_d
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Ponieważ kierownica którą kupiłem nie była tak idealna jak zapewniał sprzedawca postanowiłem wypróbować produkty firmy Colourlock. Zdjęcia robione po kolejnych etapach odnawiania. http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/kr1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/kr2.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/kr3.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/kr4.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/kr5.jpg Biorąc pod uwagę moje słabe umiejętności manualne efekt jest zadowalający:) Kolejną rzeczą jaka mnie irytowała było wnętrze rury wydechowej: http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/wd1.jpg Tak wiem to już zboczenie :norty: Ponieważ idę w czerń postanowiłem środek pomalować na czarno. http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/wd2.jpg Kilka fotek po myciu, kolejne powinny być już na nowych kołach :D http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130816_1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130816_2.jpg PS: Obecne felgi i opony są na sprzedaż. Chętni proszę o PW.
-
[e46] Automat - bardzo dziwne zachowanie/zmiana biegów
Może warto zrobić ponowną adaptację skrzyni.
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Dalej twierdzę, że to jedna z najlepiej wyglądających felg w E9X :cool2: Szkoda, że trzeba się tyle nakombinować żeby ją założyć :(
-
e46 coupe soft german, JESIEŃ 2013
Zdjęcia fajne, ale przydał by się jakiś opis.
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Dzięki za pomoc :) EDIT: Dla N47 jest to część nr: 64 11 6 928 246
-
E90 320d LCI 3-city
Świetne zmiany :cool2: Niedługo to będziesz córce jakąś "Z" kupować :D
-
[e39 5xx] Shadow Line - skład pakietu, naprawa w ASO
Wklej VIN to może ktoś rozpozna gdzie to mogło być ukryte :wink:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Tak :norty: Do końca miesiąca powinienem je mieć :D
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Zastanawiam się jak pójdzie oklejanie w okolicach znaczka ///M. Daj znać jakie efekty u Ciebie:) Koledzy może ktoś polecić jakieś dobre śruby do felg plus śruby zabezpieczające? Najlepiej czarne:) Fajnie wyglądają też ukryte zawory ale znalazłem tylko srebrne i chromowane :(
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Można prosić o numer części tej pompki?
-
[E90] Wymiana lusterek pre-LCI na LCI
Rzadko spotykane, że ktoś zmienia lusterka pre-LCI na LCI. Te pierwsze uchodzą zazwyczaj za ładniejsze, no chyba, że robiłeś całe auto w LCI.
-
projektory w podświetleniu drzwi :)
Na żywo jeszcze nie miałem okazji ich widzieć, ale temat o nich już jest na forum. Osobiście mam mieszane uczucia czy to jeszcze fajne jest, czy już przesada.
-
E60 520d po zmianie na CIC muzyka gra beznadziejnie
Dzięki za info :cool2:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Wszystkie jakie możesz u siebie zamontować :) Te pod siedzeniami zrobią największą robotę w poprawie brzmienia.
-
E60 520d po zmianie na CIC muzyka gra beznadziejnie
Samemu możesz mieć problem, napisz PW do kolegi Dziqsek może on coś pomoże. Inpą raczej tego nie zrobisz.
-
Mineralna biel SportLine 25xd
Świetna fura :cool2:
-
E60 520d po zmianie na CIC muzyka gra beznadziejnie
Możliwe, że CIC jest zakodowany tak aby wysyłał sygnał do wzmacniacza, który to zajmuje się korektą dźwięku. Pewnie trzeba będzie przekodować go aby wysyłał zwykły sygnał stereo.
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Głośniki z L7 montowałem bo są lepsze od tych Hi-FI. Wszystko pasowało bez przeróbek, odkręciłem stare, założyłem nowe i cieszyłem się jak dziecko z poprawy :norty:
-
ppatryk -->> E92 320dA
Odkurzacz fajny, ale ja zawsze miałem obawy co do ich mocy. Ostatnio zastanawiałem się nad takim zestawem do zwykłego odkurzacza: http://image.ceneo.pl/data/products/13007404/i-dirt-devil-zestaw-do-odkurzania-samochodu-m-277.jpg
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Zakładaj zwykłą z łopatkami i tak będzie więcej frajdy :norty:
-
wymiana głośników (na lepsze) w zwykłym e90 :)
Ramki, aż tyle nie kosztują, a zawsze to lepiej gra. Ja z początku wymieniłem 6 głośników, a potem i tak dołożyłem tweetery.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Myślę, że w przypadku starszych modeli najlepiej sprawdzi się forma "zaprosin" albo zgłoszeń ze strony zainteresowanych udziałem :wink: .
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Kup wszystkie jak się uda, bo często całe zestawy są oferowane i to chyba wychodzi taniej. Wymieniłem w drzwiach - 4 szt, pod siedzeniami - 2 szt. i dołożyłem wysokotonowe w przednich drzwiach - 2 szt. Na razie to gra podpięte bez wzmacniacza i poprawa dźwięku jest znaczna w porównaniu do podstawowego audio. Jeśli Ci będzie ciągle mało to potem można dołożyć wzmacniacz i wygłuszyć drzwi.
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Kup używane głośniki z Logic7 i zamontuj zamiast standardowych, poprawa dźwięku murowana. Sprawdzone osobiście :cool2:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Jeśli ten zestaw nie zawierał subów to wymień fabryczne na te z Logic7, a poprawa dźwięku powinna być wystarczająca.