Skocz do zawartości

mlody_d

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlody_d

  1. Ponieważ kierownica którą kupiłem nie była tak idealna jak zapewniał sprzedawca postanowiłem wypróbować produkty firmy Colourlock. Zdjęcia robione po kolejnych etapach odnawiania. http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/kr1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/kr2.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/kr3.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/kr4.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/kr5.jpg Biorąc pod uwagę moje słabe umiejętności manualne efekt jest zadowalający:) Kolejną rzeczą jaka mnie irytowała było wnętrze rury wydechowej: http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/wd1.jpg Tak wiem to już zboczenie :norty: Ponieważ idę w czerń postanowiłem środek pomalować na czarno. http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/wd2.jpg Kilka fotek po myciu, kolejne powinny być już na nowych kołach :D http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130816_1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130816_2.jpg PS: Obecne felgi i opony są na sprzedaż. Chętni proszę o PW.
  2. Może warto zrobić ponowną adaptację skrzyni.
  3. Dalej twierdzę, że to jedna z najlepiej wyglądających felg w E9X :cool2: Szkoda, że trzeba się tyle nakombinować żeby ją założyć :(
  4. Zdjęcia fajne, ale przydał by się jakiś opis.
  5. Dzięki za pomoc :) EDIT: Dla N47 jest to część nr: 64 11 6 928 246
  6. Świetne zmiany :cool2: Niedługo to będziesz córce jakąś "Z" kupować :D
  7. Wklej VIN to może ktoś rozpozna gdzie to mogło być ukryte :wink:
  8. Tak :norty: Do końca miesiąca powinienem je mieć :D
  9. Zastanawiam się jak pójdzie oklejanie w okolicach znaczka ///M. Daj znać jakie efekty u Ciebie:) Koledzy może ktoś polecić jakieś dobre śruby do felg plus śruby zabezpieczające? Najlepiej czarne:) Fajnie wyglądają też ukryte zawory ale znalazłem tylko srebrne i chromowane :(
  10. Można prosić o numer części tej pompki?
  11. Rzadko spotykane, że ktoś zmienia lusterka pre-LCI na LCI. Te pierwsze uchodzą zazwyczaj za ładniejsze, no chyba, że robiłeś całe auto w LCI.
  12. Na żywo jeszcze nie miałem okazji ich widzieć, ale temat o nich już jest na forum. Osobiście mam mieszane uczucia czy to jeszcze fajne jest, czy już przesada.
  13. Dzięki za info :cool2:
  14. Wszystkie jakie możesz u siebie zamontować :) Te pod siedzeniami zrobią największą robotę w poprawie brzmienia.
  15. Samemu możesz mieć problem, napisz PW do kolegi Dziqsek może on coś pomoże. Inpą raczej tego nie zrobisz.
  16. Świetna fura :cool2:
  17. Możliwe, że CIC jest zakodowany tak aby wysyłał sygnał do wzmacniacza, który to zajmuje się korektą dźwięku. Pewnie trzeba będzie przekodować go aby wysyłał zwykły sygnał stereo.
  18. Głośniki z L7 montowałem bo są lepsze od tych Hi-FI. Wszystko pasowało bez przeróbek, odkręciłem stare, założyłem nowe i cieszyłem się jak dziecko z poprawy :norty:
  19. Odkurzacz fajny, ale ja zawsze miałem obawy co do ich mocy. Ostatnio zastanawiałem się nad takim zestawem do zwykłego odkurzacza: http://image.ceneo.pl/data/products/13007404/i-dirt-devil-zestaw-do-odkurzania-samochodu-m-277.jpg
  20. Zakładaj zwykłą z łopatkami i tak będzie więcej frajdy :norty:
  21. Ramki, aż tyle nie kosztują, a zawsze to lepiej gra. Ja z początku wymieniłem 6 głośników, a potem i tak dołożyłem tweetery.
  22. Myślę, że w przypadku starszych modeli najlepiej sprawdzi się forma "zaprosin" albo zgłoszeń ze strony zainteresowanych udziałem :wink: .
  23. Kup wszystkie jak się uda, bo często całe zestawy są oferowane i to chyba wychodzi taniej. Wymieniłem w drzwiach - 4 szt, pod siedzeniami - 2 szt. i dołożyłem wysokotonowe w przednich drzwiach - 2 szt. Na razie to gra podpięte bez wzmacniacza i poprawa dźwięku jest znaczna w porównaniu do podstawowego audio. Jeśli Ci będzie ciągle mało to potem można dołożyć wzmacniacz i wygłuszyć drzwi.
  24. Kup używane głośniki z Logic7 i zamontuj zamiast standardowych, poprawa dźwięku murowana. Sprawdzone osobiście :cool2:
  25. Jeśli ten zestaw nie zawierał subów to wymień fabryczne na te z Logic7, a poprawa dźwięku powinna być wystarczająca.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.