Treść opublikowana przez mlody_d
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Napisz do kolegi Kokos, powinien pomóc to ustalić.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Na ten moment to ja się boję, że z 19" nie będę zadowolony, a opony przy moim stylu jazdy powinny trochę wytrzymać. Jak dla mnie Z-Performance mają przyzwoitą cenę, jakość z tego co czytałem też i ciekawe wzory. Podejrzewam, że za rok, dwa jak już wyrobią sobie markę to ich ceny poszybują w górę, na razie walczą o rozpoznawalność na rynku.
-
Lewa soczewka swieci nisko e60
Musisz poszukać na necie podobnych przypadków, nie wiem jak w E60 ale E9X rozebranie lampy to brutalna robota. Może uda się do tego mechanizmu dostać od strony żarówek, ale co dokładnie trzeba zrobić nie wiem.
-
Lewa soczewka swieci nisko e60
Możliwe, że przesłona xenonu się blokuje i w momencie włączania świateł drogowych nie ustawia się prawidłowo.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Ciekawe jak na aucie będzie wyglądać. PS: Zawsze jak widzę Twoją miniaturkę to łapię się na tym że myślę, że to jakaś nowa fota, ja bym ją trochę zmniejszył :wink:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Oryginalna końcówka kosztuje ok 200 zł więc dramatu nie ma:) Na następnym spocie może uda się zmiany z bliska obejrzeć.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Jest dobrze :cool2: Ale teraz musisz jeszcze końcówkę tłumika wymienić bo się mocno odcina. Pomysł z lotką niezły, resztę dachu też tak zrobisz? http://i49.tinypic.com/6o1xs3.jpg
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Pomyśl jeszcze nad 7 Matte Black/Full Polish na zdjęciach świetnie się prezentuje:) Tak z innej bajki ktoś wie czy jak podłączę sobie adapter snap-in do iphone 2 to będę go widział jako dysk z muzyką w Navi Business?
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
O czym myślisz? Może być PW:)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Warto poczekać do przyszłego roku bo ma być trochę nowych wzorów, a projektowanie dobrze im idzie :)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Niestety dostawa felg się opóźni, ale za to dostałem szpiegowskie foto :D http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/spw.jpg
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Wziąłem to co zaleca producent auta;) Jak spodoba mi się jazda na 19", to przy następnych oponach wezmę ten rozmiar pod uwagę. Widziałem,że też masz te opony u siebie, jakie wrażenia?
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Dzisiaj dotarła do mnie kolejna paczka:) Tym razem są to opony. Wybór padł na Toyo Proxes T1 Sport XL w rozmiarach 225/35/19 i 255/30/19. http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130823_1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130823_2.jpg Teraz już czekam tylko na felgi. Dodatkowo przed założeniem ich na auto postanowiłem zabezpieczyć je powłoką C-Quartz DLUX. http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130823_3.jpg Poniżej dla zainteresowanych wklejam sposób nakładania powłoki i efekty jej działania. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0vJ9afNb1YU&t=374
-
Re: Czerwone E90 str.2 Hamulce Porsche
Kurde też zaczynam jakieś czerwone E90 kojarzyć, nie podjechałeś czasem od strony bramy?
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Też właśnie doczytałem, że dopiero od stycznia będą, ale to w sumie już nie tak daleko uwzględniając zimę:) Na ten wzór warto poczekać :twisted:
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Sorki;) Jeszcze jedna ważna sugestia nie wycieramy auta tym ręcznikiem tylko rzucamy / przyciskamy ręcznik do lakieru i uklepujemy. Dzięki temu nie rysujemy sobie lakieru.
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Polecam zakupić taki ręcznik: http://showcarshine.pl/osuszanie/174-showcarshine-fluffy-dryer-90x60cm-struktura-pluszu-jak-blue-ripper-.html Chłonie wodę jak szalony i oszczędza sporo pracy.
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Widziałem, jestem ciekaw efektu :D
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Bardziej mi o kolor felg chodziło :wink: Z taką glebą to ciężko z garażu będzie wyjechać.
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Tak dla motywacji :twisted: http://i659.photobucket.com/albums/uu314/cdkieke1028/7006304594_894b3d3705_z.jpg
-
F20 męski czy kobiecy?
Kup z silnikiem 3.0 i w M-Pakiecie to na pewno nie będzie to kobiecy samochód :norty: Dla mnie jest jak najbardziej ok:)
-
BMW Festival Gaydon (UK)
Niezły widok tyle M3 E30 :cool2:
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Chyba pierwszy raz obejrzę ten program dla tego M5 :wink:
-
radio business
Poczytaj tutaj: viewtopic.php?f=19&t=127871&start=12045
-
Jaki silnik do e90?
Wlodi ma rację jak dla mnie :)