Skocz do zawartości

Mineralna biel SportLine 25xd


Toldi350

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

:) gdyby nie silnik to co mojej zony:)

 

gratuluje i zycze milego uzytkownika

 

napisz prosze czy wyznacznikiem kupna byla tylko X1? jesli nie to napisz swoje porownania z innymi autami i dlaczego wybrales X1...

Ile to cudo kosztowalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownicy M nie wzięliśmy celowo - nie podobała sie nam, chcielismy zeby wstawka srebrna pasowała bo reszty szlifowanego aluminium na desce :)

 

wyznacznikiem kupna tego rodzaju auta - suv, sav - jak zwał tak zwał ;) było wyższe zawieszenie oraz - miała byc wielkośc wnetrza pojazdu...

Jak wiadomo X1 do gigantów nie należy, ale z 2 letnim dzieckiem jak narazie miescimy sie bezproblemowo , wiec ;)

drugim i chyba najważniejszym punktem był silnik :)

z żoną jezdzimy raczej mocniejszymi autami, wiec tu wchodził tylko ten motor żeby jakos sensownie jechał i spalał rozsądne ilości paliwa.

Sa inne auta, moze wieksze ale silniki jakie wsadzaja to poprostu jakas pomyłka- rav'ka, crv czy inne wynalazki ( jak tu jezdzic ze 150 końmi jak auto waży ponad 1700kg.... :lol: )

poza tym auto w takiej konfiguracji jak tu przedstawione kosztuje ponad 200 tyś zł - w naszym przypadku było to spoooro mniej ;) i aż szkoda było nie zamówić takiego wozu.

 

X1 przetestowaliśmy juz i uważam że jak na takiego klocuszka odpycha sie godnie.

6.3s / 100km/h

14.5s / 1/4 mili

 

wystarcza - szczególnie , że najczesciej jezdzi tym żona :)

 

Co do zmian - hmmm. Chcieli bysmy program, no ale jak w innym wątku pisane było - wiadomo jak z tym jest....poza tym gwarancja jest jak narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no niezle te 6.3 sek do 100km/h to lepiej niz katalogowo - 6.8 :)mimo iz to fabrycznie nowy samochod :?: malo spotykane ....

 

a nie nie brales X3 pod uwage ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyspieszenia mierzone profi sprzetem- wiec nie oszukuje nic :)

 

x3 - ogladalismy, przymierzalismy, jezdzilismy ale.....silnik 2.0 i 184KM to stanowczo za mało do jeszcze większego auta, a cena 3.0d jest kosmiczna.....

więc...jest jak jest ;) i sie tym cieszymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • Moderatorzy

Oo w koncu jakis sznycel :cool2:

Swietne autko !

Co do kiery to blenda jest wymienna a mpakietowa jest jakis milion razy lepsza :) wiem bo mialem taka jak Ty i zmienilem na mpak.

 

Ps. Wpadaj na zlot !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Super!

 

Kurcze rozpedzilem sie, bylem pewny ze w x1 jest ta kiera co u mnie.

 

W mojej mozna zalozyc sama obrecz i zostawic blende ze starej kierownicy (tak zeby pasowala Ci do reszty jak pisales).

Nie wiem jak jest w przypadku tej, ale pewnie koledzy z e90 pomoga.

 

Mpakowa jest taka:

 

http://i764.photobucket.com/albums/xx283/Dackelone/steering_wheel_M_Sport_bmw_1_series.jpg

 

Pytanie czy mozna zrobic tak aby miec przyjemna gruba obrecz ale zostawic oryginalna srebrna blende :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.