Treść opublikowana przez mlody_d
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Zamówiłem u znajomego wulkanizatora, żeby mieć pewność, że faktycznie dobrze będzie mierzył :wink:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Powinienem doprecyzować, że chodziło o mody w "rozsądnych" kwotach, do których np hamulce bmw performance się nie zaliczają :wink:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Jestem bardziej zadowolony niż myślałem, bałem się, że będzie tragedia ale poza ostrożniejszą jazdą po dziurach i przy wjeżdżaniu na krawężniki jeździ się tylko troszkę gorzej niż na 17 ROF. No troszkę się tych modów nazbierało, może zrobię na dniach podsumowanie wszystkiego co zmieniałem w aucie :) W zasadzie już coraz mniej możliwości modzenia zostaje, na szczęście dla mnie i portfela :wink: Żeby nie było tak wesoło to nowy komplet opon został już "ochrzczony": http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130903_1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130903_2.jpg Natomiast dwie rzeczy mnie pozytywnie zaskoczyły: 1 - wykrywanie spadku ciśnienia faktycznie działa - ktoś wie o ile ciśnienie musi spaść, żeby wywołać alarm? 2 - opona XL 255/30/19 na feldze 9.5 cala bez powietrza zachowała się jak run flat, mimo paru km jazdy bez powietrza nie doprowadziła do uszkodzenia felgi i obtarcia brzegów opony - pierwszy błąd zbagatelizowałem i uznałem, że to problem braku kalibracji po zmianie kół, dopiero jego powtórzenie na drugi dzień mnie zaniepokoiło Warto dopłacić zatem do wersji XL, jeśli ktoś nie chce ROF. PS: Przy niskim profilu ciężko na oko stwierdzić gdzie jest mało powietrza, dlatego zamówiłem sobie urządzenie do sprawdzania ciśnienia w kołach.
-
Zakończenie sezonu - Toruń 14.09.2013
... i after party :wink: Niestety moje szanse na przyjazd też spadły do 60% :?
-
Barek ALKO w bagażniku ??
Jakby co browary można tak przechowywać :wink: http://i39.tinypic.com/16a42oi.jpg
-
BMW E90 320i Szara mysz
W mojej galerii możesz podejrzeć jak wyglądają na aucie.
-
E60 - 530d BLACK
Ciekawe felgi:) Co to za wzór?
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Mod faktycznie super, ale wcale nie najdroższy, są jeszcze hamulce performance :wink: EDIT: Heh Joozek uprzedziłeś mnie.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Heh chyba faktycznie coś takiego pisałem, jak widać łatwo zachorować na duże koło :wink:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Opony: Toyo Proxes T1 Sport 225/35 i 255/30. Krawędź sprawdzę dopiero w sobotę jak do domu wrócę :wink:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Dzięki Panowie :) Nie robią, tak samo jak nie robią do E91 :norty: Jest to naklejka z pakietu M-Performance dla F30 :) Fatgrandma chyba będę się musiał zgłosić po poprawkę podpisu :wink:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Dzięki za rady:) Czy kompletnie to nie wiem, zaraz pewnie pojawią się opinie, że dystans i lekka gleba musi być. Jak tam autko już odebrane ze Spa?
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Na razie to na ten słoneczny dzień pewnie trzeba będzie trochę poczekać :roll:
-
NASZE "TRIPY" itp. - ost. 8.02.2014 - filmik
Świetna podróż :cool2:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Wreszcie założyłem nowe koła :norty: http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130828_1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130828_2.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130828_3.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130828_4.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130828_5.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130828_6.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130828_7.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130828_8.jpg Pierwsze wrażenia z jazdy na 19 pozytywne, zobaczymy jak będzie dalej.
-
Duże koła do e92 335d.
Do E9X spokojnie wchodzą takie felgi: przód 8.5 ET 35 i tył 9.5 ET 40, od tego jeszcze jest trochę zapasu. Wszystko zależy od kombinacji ET i szerokości felgi.
-
Po Audi BMW e90 +155km sprzedana Zdjecia Audi str.4
Lekka gleba i będzie idealnie :norty:
-
Detailing E60 gdzie i za ile?
Co do kwoty to pewnie od ok 1 tys. w górę za dobrze zrobioną korektę lakieru. Może znajdź kogoś z forum kosmetyka aut kto Ci to dobrze zrobi :)
-
pomocy przy wyborze e93 P096527
mlody_d odpowiedział(a) na ponuryklecha78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedno auto, jeden temat i dodatkowo wymagany vin w nazwie tematu.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Nieźle wyszło :cool2:
-
E90 320d LCI 3-city
Basowych w tym zestawie nie ma. http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/0445684-zest-dopos-system-hifi-alpine
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
No to, że tak powiem pocieszające :wink: Świetnie leżą bez dystansów jak dla mnie.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Masz założone jakieś dystanse? Niezłe zaskoczenie :wink:
-
Nawigacja Business E60 z lotu ptaka?
Masz u siebie wersję MASK, a ta funkcja była dostępna w MASK2, czyli drugiej generacji Navi Business. Nie sądzę, żeby dało się to zrobić programowo, ale może się mylę :)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
U mnie też strasznie pylą dlatego chce nałożyć powłokę C-Quartz na felgi. Stronę wcześniej wrzuciłem filmik z demonstracją nakładania i działania tej powłoki.