Treść opublikowana przez mlody_d
-
E91 320D Wawa WBAVU31050KZ01585
mlody_d odpowiedział(a) na ErnoL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzujniki włączają się automatycznie po wrzuceniu wstecznego biegu.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Kupiłem na allegro za 900 zł więc nie taki drogi mod :norty: Dzięki, ale jeszcze muszę blendę doprowadzić do porządku i jakieś kosmetyki na kierownicę zastosować, lub wysłać do obszycia w zimie.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Powiem Ci, że montaż okazał się prostszy niż sądziłem:) Kwestia kupienia dwóch oryginalnych wtyczek i trochę kabla. Nową kostkę wpinasz przy skrzyni i ciągniesz dwa dodatkowe kable, przynajmniej tak to u mnie wyglądało.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Dzisiaj udało się zamontować kierownicę z łopatkami, niestety z powodu deszczu nie miałem okazji za dużo się nią pobawić. http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130809_1.jpg Muszę sobie jeszcze tylko blendę wymienić lub obkleić ją folią 3M. Czy ktoś ma wiedzę o ile M-Pakietowy zawias jest twardszy od zwykłego? Na pewno jest niższy ale czy też twardszy?
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
We Wro jest Tor Rakietowa, ale to już nie centrum.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Już wiem czemu moc podnosisz :D Oczywiście postaram się przybyć i jakoś pomóc jeśli będzie taka potrzeba :cool2:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Wiesz W-wa to nie moje rejony, po prostu szukał bym kogoś innego kto się podejmie.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Czemu koniecznie chcesz to na Instalatorów robić? Jak ktoś mówi mi nie to szukam alternatywy.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Nie ładnie... współczuje :|
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Nie gadaj, że w 10 minut skleiłeś taki duży kluczyk :norty:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Soft close to automatyczne domykanie ( dociąganie ) drzwi :D Wlodi sprawdzałeś już cenę tych siłowników do tego ?
-
E90 wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów ASB
Musi mieć kawałek elastycznego węża. DIY: http://forums.5series.net/diy-do-yourself-14/diy-zf-6hp19z-transmission-drain-refill-88129/
-
E90 wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów ASB
Wymiana raczej prosta, ale potrzeba spora "strzykawka", żeby wlać nowy olej do skrzyni.
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Nie, w tym przypadku jechała przede mną i stwierdziła, że chce to mieć :norty:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Tak też myślałem ale zawsze to lepiej jakieś potwierdzenie mieć :D
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Dokładnie, musisz wpaść :norty:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Jak tylko znajdę luźne 4h na umycie auta, czyli może piątek lub sobota :D Nie kombinuj za bardzo bo dobrze wyglądają, chyba masz za dużo wolnego czasu;) Jak malowałeś końcówkę wydechu w czarny mat to malowałeś też środek rury? Ponieważ nie jest on okopcony kusi mnie go pomalować, ale nie wiem czy farba zniesie tą temperaturę.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Heh jak każdego chyba:) No ja wybrałem malowanie elementów w celu usunięcia odprysków, kupić w idealnym stanie części pod kolor z LCI może graniczyć, z cudem.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Dzięki:) Z LCI to mi najbardziej się podoba maska i zderzak. Też myślałem nad zrobieniem LCI, ale stwierdziłem, że po prostu będę miał dopieszczoną pre-lci. Jak zabawa z naklejką?
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Lepiej wrzuć zdjęcia swoich zabawek;)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Felgi fajne ale u mnie tarcze hamulcowe są malutkie i kiepsko wyglądały by w połączeniu z tym wzorem. Jeśli tylko zdecyduję się na 19 to wzór i kolor już mam wybrany :D
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Trochę interesują, chociaż myślę nad 19 obecnie. Podeślij mi na PW cenę i jakieś zdjęcia to pomyślę:)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Wczoraj udało mi się wreszcie zamontować lampy blackline na tył :norty: http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130806_1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130806_2.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130806_3.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130806_4.jpg Jak auto będzie umyte to zrobię sesję w ciągu dnia. Na ten rok pozostał mi jeszcze jeden mod, no może góra dwa.
-
CHIP tuning czy modernizujecie również wydech
Modyfikacja ma sens w 2 przypadkach, masz większy motor i chcesz wydusić więcej KM oraz chcesz poprawić jego brzmienie. Przy chipowaniu 2.0d moim zdaniem nie ma sensu ruszać wydechu.
-
Skrzynia automatyczna, na skrzyżowaniu na D czy na N
Nie trzeba z tego co czytałem:) Jeździłem kilkoma automatami i zawsze zostawiałem na D, chyba, że to naprawdę długie stanie było to wtedy P.