Treść opublikowana przez mlody_d
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Jak możesz podpytaj ich czy polerują lampy, żeby odpryski zniwelować;)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Kurde tak gadacie o tych weselach i teraz mi się przypomniało, że mam swoim młodą parę wieźć we wrześniu:/ Oby to nie był 14.
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Joozek nie możesz tego zrobić siostrze i wesela jej odwołać :twisted: Wydech Michała będzie za Tobą tęsknił :norty:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Najlepiej do Trójmiasta, to tylko godzinka drogi;)
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Plus za muzykę :cool2: Wyszło fajnie:)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Po ostatnim zlocie wrzucam jedno zdjęcie grupowe. http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/zjazdS.jpg Nie mogę się zdecydować na wybór pojedynczych fot, co oczywiście spowodowane jest wysokim poziomem aut, które przybyły. Więcej można znaleźć w odpowiednim temacie dotyczącym Ogólnopolskiego Zlotu E9X, jakby ktoś chciał pooglądać dokładniej. Niestety takie zloty mają jedną "wadę"... człowiek wymyśla coraz to nowsze modyfikacje, albo zostaje wręcz do nich zmuszony :twisted: Dzisiaj odstawiłem auto do pomalowania przedniego zderzaka z powodu schodzącego lakieru bezbarwnego i lewego progu, który niestety przez kogoś został przytarty. Wpadnie jeszcze parę niespodzianek, które mam nadzieję zostaną dobrze przyjęte. PS: Tak wiem, że 17 nie pasują, ale większe koło wleci w kolejnym sezonie, no chyba, że ktoś chce kupić moje obecne felgi to może przyśpieszyć sprawę :twisted: Jeszcze raz wielkie dzięki za świetne spotkanie!!!.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Więc powiem, że się myliłeś:) Rozmawiałem z jednym kolegą, z forum, który w tym czasie kupił oryginalne i w nich narzeka na podwijanie.
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Hauer na fb już pierwsze zdjęcie dodał i oczywiście na każdym wyglądam jak idź stąd i nie wracaj :cry2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Daleko to pojęcie względne, zwłaszcza jak się pokonuje kilometry w BMW:)
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Fotek nie wiać. Z tym carbonem jak dla mnie to chybiony pomysł, chyba, że widziałeś to już na żywo i dalej Ci się podoba. Najładniejsze felgi 18 to według mnie Styling 193.
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Nie pamiętasz jak robiliśmy napis BMW z aut, to jest właśnie "W" :norty:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Ja myślałem, że już to zdjęcie wujka jako avatar masz ustawione :norty: Dawaj je :cool2:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Mi udało się zrobić taką panoramę, niestety jest parę błędów ale uchwyciłem prawie wszystkich. http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/sm_pan.jpg
-
BMW E90 LCI 320d ED by Karol211 - Potrzebna opinia str. 4
Plan dobry ale jak chcesz mieć tytuł najładniejszego auta zlotu to niestety, ale M3 to za mało... musisz ładne kombi w dieslu kupić :norty:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Obawiam się Hauer, że masz dowody na wszystkich i wszytko co się wczoraj działo :norty:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Ja tam cierpię z powodu bólu gardła :D Następny zjazd musi zacząć się od piątku rana, żeby więcej czasu na plażę zostało :norty:
-
BMW E90 LCI 320d ED by Karol211 - Potrzebna opinia str. 4
Trzeba wykorzystać nowe znajomości;) Ja po tym spocie już mam w planach kolejne mody, także uważaj bo to zaraźliwe.
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Specjalnie dla tych, którzy nie dotarli wklejam dym z M`ki Michała;) http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/m3.gif
-
BMW E90 LCI 320d ED by Karol211 - Potrzebna opinia str. 4
Dokładnie, koniecznie musisz je zmienić :cool2:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Ja też już dotarłem do domu. Kto nie był niech żałuje, jak dla mnie najlepszy zlot na jakim byłem. Dzięki wszystkim za stworzenie wspólnie świetnej atmosfery :cool2:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
O kurcze, a mi się wydawało, że pobudka o 5 rano to wcześnie:) Bezproblemowej podróży i do zobaczenia :cool2:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Też mam swój znak rozpoznawczy;) http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/koszulka.jpg
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Chętnie trochę się piłką pobawię;) Na paintball też są jakieś szanse?
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Olo46 a dla siebie nic nie wziąłeś? :twisted:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Jakby co to zestaw narzędzi będę miał :cool2: