Treść opublikowana przez mlody_d
-
Porada > CHIP BOX czy programowanie E60 2.0d 163km
To będziesz zadowolony z jego usług :cool2:
-
Porada > CHIP BOX czy programowanie E60 2.0d 163km
Jasne, że można, ale nie każdy potrafi zrobić pełną diagnostykę :) Daj znać co wybierzesz, na cokolwiek się zdecydujesz i tak będzie banan na twarzy po pierwszej przejażdżce :twisted:
-
Porada > CHIP BOX czy programowanie E60 2.0d 163km
Dane o które proszą to są standardowe, do konfiguracji BOXa. Nie sprawdzają za to wtrysków, pracy tubro, błędów silnika itd. co ma miejsce w trakcie robienia programu u kogoś doświadczonego. W cenie chipa jest też sprawdzenie auta na hamowni, czyli mamy widoczny efekt usługi za którą zapłaciliśmy.
-
Porada > CHIP BOX czy programowanie E60 2.0d 163km
Jeśli się nie mylę to BOX jest jeden uniwersalny dla każdego auta ( typu silnika ). Chip ma to do siebie, że jest robiony pod konkretne auto, osobiście zdecydowałem się na chipa.
-
BMW E46 330d Vale46 - Sprzedane
Oryginalny zapach BMW:)
-
BMW E46 330d Vale46 - Sprzedane
Angliki mają w tym miejscu zbiornik z płynem od wspomagania. http://i.ebayimg.com/t/BLUE-2000-BMW-320D-SE-E46-black-leather-seats-/00/s/NzM1WDk4MA==/z/y4gAAMXQTjNSMdCz/$(KGrHqJ,!qQFISOd9oCBBSMdCzK7fQ~~60_57.JPG
-
BMW E46 330d Vale46 - Sprzedane
W tej dziurze to powinna być lodówka na browara i red bulla :wink: Tak na serio to ma chyba być pusta, też tak miałem w 323i.
-
BMW E90LCI M3 DKG - sprzedane
Gratuluję :cool2: Ja bym tylko chyba felgi zmienił :wink:
-
malowanie kratek i grila
Proszę: http://www.ebay.de/itm/BMW-Aufkleber-E82-E30-E36-E46-E90-E91-E39-E60-Performance-M1-M3-M5-sticker-decal-/221288450828?pt=Autozubeh%C3%B6r&hash=item3385d1cb0c Zamów więcej od razu to jeden komplet odkupię :wink:
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Proponuję kupić czarne plastikowe nakładki na śruby, żeby ładnie się z resztą felgi komponowały:)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Gratulacje :cool2:
-
[E90] Regeneracja osłony kierownicy M
Niektórzy oklejają tą osłonę folią 3M czarny mat satyna, czy jakoś tak :)
-
Zamienniki oryginałow Mpakietowych 19stek - pytanie
W przypadku felg lepiej jednak trochę przepłacić, dodatkowo jest szansa ich sprzedaży jak Tobie się znudzą, a z tymi włoskimi to nie wiadomo.
-
No i dostępny 435xd - diesel pogromcą M3 E90
Chyba trzeba zacząć sporo odkładać na Alpinę w kombi :D
-
Tempomat E92- brak wskaźnika na prędkościomierzu.
Dzięki :D Muszę sprawdzić czy też coś takiego mam.
-
Tempomat E92- brak wskaźnika na prędkościomierzu.
Pierwsze słyszę o jakimś znaczniku, może ktoś wrzucić zdjęcie jak to wygląda?
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Ładna lista się uzbierała :D Zapomniałeś jeszcze o BMW Performance rozpórka i wlot powietrza :wink:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Niezły gadżet, rozumiem, że Giorgio będzie maskował zapach Gucci`ego :norty:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Mnie się jak na razie podoba, a nie widziałem jeszcze podwójnej końcówki w czarnym połysku. Z wydechem nie ma co szaleć to tylko skromny diesel:) Jeśli chodzi o dyfuzor w tylnym zderzaku to jest to ori pomalowane na czarny połysk, aby pasował do lusterek i innych czarnych dodatków. chodzilo mi o przednie splitery nie moglem znalesc odpowiedniego slowa ;) hehe a lakier-odcien czarnego zgral sie ladnie z ori czarnymi dodatkami ???? Lakier czarny połysk jest też z palety BMW także jak dla mnie bardzo dobrze się zgrywa. Zarówno z ramkami jak i przednimi nerkami M-Performance. Co do splitterów to według sprzedawcy są z carbonu, ale nie są oryginalne. Szkoda mi było wydać kasę na coś co bardzo łatwo przy parkowaniu uszkodzić.
-
E92 335XI Mpakiet :)
Niezły efekt prac :cool2: Tylko ja bym osobiście wolał kierownicę z M3.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Jeśli chodzi o dyfuzor w tylnym zderzaku to jest to ori pomalowane na czarny połysk, aby pasował do lusterek i innych czarnych dodatków.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Ostatnio miałem przyjemność wieźć swoim autem młodą parę na wesele :D W sumie jak się zastanowić to kombi nadaje się na takie okazje, więcej prezentów można do bagażnika schować :twisted: http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130907_1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130907_2.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130907_3.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130907_4.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130907_5.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130907_6.jpg Szkoda, że taka pogoda w Toruniu nie była :| Fotka z ukrycia :norty: http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130915_7.jpg
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
Niezły skrót z historii auta :cool2: Co dokładnie robiłeś z ringami?
-
E92 335i - Pruszków WBAWB73527P023315
mlody_d odpowiedział(a) na Mr.Scully temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażThis car is for sell: viewtopic.php?f=158&t=180600
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
Takie są dane katalogowe tej felgi:) Mam zwykły zawias M-Pakietowy, bez dodatkowego obniżania.