Skocz do zawartości

Kanap

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanap

  1. Kanap odpowiedział(a) na wodzik temat w E32
    Witaj. Moim skromnym winna jest masa , bo co wspólnego mają wycieraczki z awaryjkami.. Posprawdzaj wszystkie dostępne , przeczyść i zasmaruj wazeliną bez kwasową do połączeń elektrycznych- dostępna w każdym elektro. Może ta wtyczka ,o której piszesz robi jakieś zwarcie , np. zalało ją zaśniedziały styki i przenoszą sie napięcia- wypsikaj ja dobrym kontakt sprajem , a może po prostu spróbuj ją wypiąć po kabelku z instalacji. Powodzenia.
  2. moja beti ma już 350 000 i jeszcze działa
  3. Kanap odpowiedział(a) na Kanap temat w E32
    LPG!!! w mojej buni? toż to świętokractwo.... Zamieniłem przewody i efekt jest taki sam tzn lewa nic a prawa śmiga chmielpiw niestety nie pohandlujemy.
  4. Kanap odpowiedział(a) na grzes e30 temat w E30
    a może coś przymarza np. paliwko w przewodach. jak długo musi pracować na lpg żeby zaskoczył na pb , i czy jak zapali na lpg i zgasisz ja to zapali na pb
  5. Kanap odpowiedział(a) na Guccio temat w E36
    Witaj . Wklejkę można zrobić by czasami szyba nie pękła od tego miejsca i aby panowie w niebieskich czapeczkach nie mieli powodów. Ja taką wklejkę robiłem i kosz to 10 pln ale idealne to to nie jest i dalej przeszkadza.
  6. Kanap odpowiedział(a) na grzes e30 temat w E30
    pod chmurką czy w garażu oczywiście
  7. Kanap odpowiedział(a) na grzes e30 temat w E30
    Grześ nie bądź zły. jest to taki niezwykły przypadek że chyba logicznego wytłumaczenia nie ma . Garażujesz pod chmurką czy na dworze
  8. Kanap odpowiedział(a) na grzes e30 temat w E30
    może boi się ciemności. :twisted2: Żart - może głupi ale nie mam pojęcia
  9. Kanap opublikował(a) temat w E32
    Witam . mam problem - lewa strona mojej v12 umarła tzn. prawdopodobnie nie pali. Po odłączeniu lewej przepływki nie dzieje się nic a po odłączeniu prawej silnik gaśnie. Zamieniłem miejscami przepływki , cewki ,sprawdziłem palce i rozdzielacze - efektu brak prawdopodobnie nie pali- silnik pracuje nierówno, słaby ciąg i szarpie przy dodawaniu gazu , " czterotaktuje" Pozdro Kanap
  10. Kanap odpowiedział(a) na siopo temat w E34
    Krzyś sprawdzałem twe punkty tak jak opisujesz jakiś czas temu po wymianie pompy chłodzenia i wszystko jest jak w najlepszej kondycji poza mną. Pozdrawiamy Was z Anią i może byście tak Wy wybrali się tym razem do nas a przyokazjji na Jasną Górę grzeszniku. P>S> dzięki za zaproszenie nie omieszkamy skorzystać
  11. Kanap odpowiedział(a) na siopo temat w E34
    Krzyś mi twardnieją węże , i woda ulata przez korek jak go odkręcę na gorąco a wszystko mam oki- i co Ty na to nadmienię że Ja mam układ ciśnieniowy nie wiem jak Wy w innych bumach niż e32 750.
  12. Jeśli dolny wąż jest chłodny przy gotującym się płynie to ja stawiam na termostat .Wentylator przy takiej temp. powinien zapierdut jak miło a nie teoretyczne kręcenie. może też trzeba by porządnie odpowietrzyć układzik .
  13. Kanap odpowiedział(a) na łazik temat w E30
    Sprawdź włącznik na kierownicy. Miałem odwrotny problem nie działały a po przeczyszczeniu styków jest oki. delikatnie rozbieraj do styki są miniaturowe
  14. Kanap odpowiedział(a) na siopo temat w E34
    Sprecyzuj. gdzie tam - na trasie , w mieście czy z pod korka. Bo jeśli z pod korka to wszystko oki. masz układ ciśnieniowy i wywala wodę jak sie odkręci korek na gorącym silniku. Zresztą było wiele razy o tym pisane na forum
  15. Kanap odpowiedział(a) na kimi76 temat w E32
    Ja bym się nie przejmował tak bardzo. Po prostu przy rozruchu silnika wiatrak przez chwile chodzi na '' pełnych '' obrotach a potem odpuszcza i gwizd ustaje. Takie same objawy powinny być przy pełnym rozgrzaniu silnika i załapaniu visca
  16. Kanap odpowiedział(a) na kimi76 temat w E32
    Ten '' gwizd '' jest generowany przez wiatrak.
  17. taa moto doktor ''zakleja na amen'' świetnie silnik
  18. Kanap odpowiedział(a) na rav E39 temat w E39
    pass.
  19. Kanap odpowiedział(a) na rav E39 temat w E39
    winnego nalżey szukać w lewarku zmiany biegów. tam są ścieżki a ponich chodzi styk elektryczny należy go wyjąć i nadlutować cyną bo sięwytarło. Miałem ten sam przypadek w mojej buni. Powodzenia
  20. tak jest nie pasują - kupiłem same szkła na allegro do e34 i nic z tego sa za ''wąskie''.
  21. Kanap odpowiedział(a) na wektor temat w E36
    okej wszystko zaczyna się prostować i wyjaśniać.Ja mam niestety samo ASC - nadczym bardzo ubolewam . Ponadto zgadzam się z Twoim ostatnim postem w 100% Pozdrawiam.
  22. Kanap odpowiedział(a) na wodzik temat w E32
    tylko serwis-miałem ten sam przypadek
  23. Kanap odpowiedział(a) na wektor temat w E36
    Chciałem Ci tylko uzmusłowic że system ASC nietylko dławi silnik - bo piszecie że tylko powoduje zdławienie silnika - ale również przyhamowuje koła na zmiane a nie razem i to bez systemu T.Pisałes że ASC+T nie występowało w E32- zgoda ale moje ASC przyhamowuje koło poślizgowe jednocześnie dławiąc silnik więc ASC nie tylko dławi silnik. Pozdrawiam gorąco w te zimne dni Kanap. niestety nie kolego= kolego ( w dobrym tego słowa znaczeniu ) nie moge się z Tobą w pełni zgodzić
  24. Kanap odpowiedział(a) na Lucek1111 temat w E36
    oki moja wina. e32 to prostota.
  25. Kanap odpowiedział(a) na łukaszE36 temat w E36
    przy odkręceniu korka będzie wywalać wode bo to układ ciśnieniowy przynajmniej ja mam w e32.Wstaw autko do ciepełka niech odmarznie i wtedy sprawdz bo mogło chwycić nagrzewnice.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.