Treść opublikowana przez Kanap
-
anhangerlicht - elektryka wariuje
Witaj. Moim skromnym winna jest masa , bo co wspólnego mają wycieraczki z awaryjkami.. Posprawdzaj wszystkie dostępne , przeczyść i zasmaruj wazeliną bez kwasową do połączeń elektrycznych- dostępna w każdym elektro. Może ta wtyczka ,o której piszesz robi jakieś zwarcie , np. zalało ją zaśniedziały styki i przenoszą sie napięcia- wypsikaj ja dobrym kontakt sprajem , a może po prostu spróbuj ją wypiąć po kabelku z instalacji. Powodzenia.
-
200 tys. km, ile jeszcze pociągnie?
moja beti ma już 350 000 i jeszcze działa
-
Umarła lewa strona
LPG!!! w mojej buni? toż to świętokractwo.... Zamieniłem przewody i efekt jest taki sam tzn lewa nic a prawa śmiga chmielpiw niestety nie pohandlujemy.
-
Nie pali na Pb po nocy.
a może coś przymarza np. paliwko w przewodach. jak długo musi pracować na lpg żeby zaskoczył na pb , i czy jak zapali na lpg i zgasisz ja to zapali na pb
-
odprysk w szybie
Witaj . Wklejkę można zrobić by czasami szyba nie pękła od tego miejsca i aby panowie w niebieskich czapeczkach nie mieli powodów. Ja taką wklejkę robiłem i kosz to 10 pln ale idealne to to nie jest i dalej przeszkadza.
-
Nie pali na Pb po nocy.
pod chmurką czy w garażu oczywiście
-
Nie pali na Pb po nocy.
Grześ nie bądź zły. jest to taki niezwykły przypadek że chyba logicznego wytłumaczenia nie ma . Garażujesz pod chmurką czy na dworze
-
Nie pali na Pb po nocy.
może boi się ciemności. :twisted2: Żart - może głupi ale nie mam pojęcia
-
Umarła lewa strona
Witam . mam problem - lewa strona mojej v12 umarła tzn. prawdopodobnie nie pali. Po odłączeniu lewej przepływki nie dzieje się nic a po odłączeniu prawej silnik gaśnie. Zamieniłem miejscami przepływki , cewki ,sprawdziłem palce i rozdzielacze - efektu brak prawdopodobnie nie pali- silnik pracuje nierówno, słaby ciąg i szarpie przy dodawaniu gazu , " czterotaktuje" Pozdro Kanap
-
woda z chlodnicy 525i
Krzyś sprawdzałem twe punkty tak jak opisujesz jakiś czas temu po wymianie pompy chłodzenia i wszystko jest jak w najlepszej kondycji poza mną. Pozdrawiamy Was z Anią i może byście tak Wy wybrali się tym razem do nas a przyokazjji na Jasną Górę grzeszniku. P>S> dzięki za zaproszenie nie omieszkamy skorzystać
-
woda z chlodnicy 525i
Krzyś mi twardnieją węże , i woda ulata przez korek jak go odkręcę na gorąco a wszystko mam oki- i co Ty na to nadmienię że Ja mam układ ciśnieniowy nie wiem jak Wy w innych bumach niż e32 750.
-
[e30]Przegrzał sie silnik co za przyczyna?
Jeśli dolny wąż jest chłodny przy gotującym się płynie to ja stawiam na termostat .Wentylator przy takiej temp. powinien zapierdut jak miło a nie teoretyczne kręcenie. może też trzeba by porządnie odpowietrzyć układzik .
-
spryskiwacz się zablokował
Sprawdź włącznik na kierownicy. Miałem odwrotny problem nie działały a po przeczyszczeniu styków jest oki. delikatnie rozbieraj do styki są miniaturowe
-
woda z chlodnicy 525i
Sprecyzuj. gdzie tam - na trasie , w mieście czy z pod korka. Bo jeśli z pod korka to wszystko oki. masz układ ciśnieniowy i wywala wodę jak sie odkręci korek na gorącym silniku. Zresztą było wiele razy o tym pisane na forum
-
gwizd silnika
Ja bym się nie przejmował tak bardzo. Po prostu przy rozruchu silnika wiatrak przez chwile chodzi na '' pełnych '' obrotach a potem odpuszcza i gwizd ustaje. Takie same objawy powinny być przy pełnym rozgrzaniu silnika i załapaniu visca
-
gwizd silnika
Ten '' gwizd '' jest generowany przez wiatrak.
-
czy jakis olej uszczelnia bardziej silnik
taa moto doktor ''zakleja na amen'' świetnie silnik
- BRAK ŚWIATEŁ COFANIA
-
BRAK ŚWIATEŁ COFANIA
winnego nalżey szukać w lewarku zmiany biegów. tam są ścieżki a ponich chodzi styk elektryczny należy go wyjąć i nadlutować cyną bo sięwytarło. Miałem ten sam przypadek w mojej buni. Powodzenia
-
czy halogeny od e34 pasuja do e32??
tak jest nie pasują - kupiłem same szkła na allegro do e34 i nic z tego sa za ''wąskie''.
-
ASC+T - Czy mozna zamontować ?
okej wszystko zaczyna się prostować i wyjaśniać.Ja mam niestety samo ASC - nadczym bardzo ubolewam . Ponadto zgadzam się z Twoim ostatnim postem w 100% Pozdrawiam.
-
kontrolka od poduszki
tylko serwis-miałem ten sam przypadek
-
ASC+T - Czy mozna zamontować ?
Chciałem Ci tylko uzmusłowic że system ASC nietylko dławi silnik - bo piszecie że tylko powoduje zdławienie silnika - ale również przyhamowuje koła na zmiane a nie razem i to bez systemu T.Pisałes że ASC+T nie występowało w E32- zgoda ale moje ASC przyhamowuje koło poślizgowe jednocześnie dławiąc silnik więc ASC nie tylko dławi silnik. Pozdrawiam gorąco w te zimne dni Kanap. niestety nie kolego= kolego ( w dobrym tego słowa znaczeniu ) nie moge się z Tobą w pełni zgodzić
-
problem z szyberdachem
oki moja wina. e32 to prostota.
-
Płyn zamarzł :(
przy odkręceniu korka będzie wywalać wode bo to układ ciśnieniowy przynajmniej ja mam w e32.Wstaw autko do ciepełka niech odmarznie i wtedy sprawdz bo mogło chwycić nagrzewnice.