Treść opublikowana przez piotr520
-
E34 520 przeplywomierz bosch.Prośba.
Może zrobi ktoś pomiar komu bunia śmiga bez problemu.Panowie to naprawde proste. Tu jest opis sprawdzenia przeplywki; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d026a94e77c0c0c8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad8e0181cd9cb6be.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e216b89aedca90a.html Ale po ichniemu :|
-
E34 Cóż to jest ??
U mnie przewód od aku jest sam te dwa są po drugiej stronie zmostkowane ,a między aku a tymi dwoma przewodami bezpiecznik 80A(wygląda jak blaszka).Prościej nie potrafie :mrgreen:
-
E34 520 przeplywomierz bosch.Prośba.
Dzięki za pomiary.Poprosilem o to bo mam to samo.Dziś po odlączeniu przeplywki problem znikl.Nie mialem czasu się już przejechać na odpiętej ale sprawdze jutro.Czy podczas mocnego przyśpieszania bunia się dlawi?(bo moja dosyć mocno)szczególnie z dolu.
-
325i silnik chodzi nierówno po remoncie głowicy
Nie ma czegoś takiego jak ulożenie zaworów.Sprawdz rozrząd jak radzą koledzy bo będziesz od nowa robil remont.
-
Smarowania wałka rozrządu M20B25
Raczej jest zatkana przez jakiś paproch.Amierzyleś ciśnienie oleju(podjedz na warsztat to prosta i tania usluga a wiele wyjaśni)
-
E34 Cóż to jest ??
Obudowa bezpiecznika.Zamiast drucika powinien być tam bezpiecznik.
-
E34 520 przeplywomierz bosch.Prośba.
Między pinem nr 6 a masą pojazdu.Przepraszam mój bląd.
-
E34 520 przeplywomierz bosch.Prośba.
Ok.Dzięki.
-
Poluzował się regulator luzu zaworu w M20B25.
Rozrząd nie przestawi się od zlej regulacji zaworów(od tego wypalają się zawory)Ustawialeś na zimnym czy cieplym silniku(bo jeśli na cieplym to masz za duże luzy).
-
E34 520 przeplywomierz bosch.Prośba.
Witam panowie.Mam prośbe czy ktoś z was może sprawdzić napięcie na kablu sygnalowym przeplywomierza bosch(bmw e34 520 24vmoże być 525 ale na boschu silnik oczywiście m50).U mnie jest następująco; wlączony zaplon 1,7V bieg jalowy 2,6-2,7V mocne otwarcie przepustnicy ponad 4V Nie mam od kogo podmienić a wydaje mi się że mój zawyża na jalowym.Zajmuje to raptem 10min.Kabel sygnalowy szaro niebieski pin nr 6(okrągla wtyczka).Dzięki i pozdrawiam.
-
Rozrząd. Co ile km?
Bmw daje na rązrząd(lańcuch) 300tys km,chyba że zacznie go wcześniej slychać.
-
Luźny odłączony przewód - gdzie podłączyć??
Jak napisal silver86 ten przewód idzie do zaworka między serwem a kolektorem ssącym.Jest to przewód do czujnika temp wewnętrznej auta.
-
Dziwne zachowanie podczas jazdy
Opisz troche dokladniej.Może to tyl buni ci zamiata i musisz robić korekte.Sprawdzaleś tuleje tylnej belki i lączniki wachacza do belki?
-
Co pokazuje wykres z badania symetrii na załączonym obrazku?
Lewa strona zawsze wypada lepiej od prawej ponieważ prawa jest od pobocza i bardziej cierpi(doly,nierówności).Ale u ciebie są naprawde male odchylki(możesz być pewny że nie mialo dzwona).
-
Co pokazuje wykres z badania symetrii na załączonym obrazku?
Nie znam parametrów e39 ale nie masz dużych różnic między kolami.Większa różnica jest tylko na przedniej osi(chodzi o kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy)ale to może być wybita tuleja gumowa na wachaczu.Autko nie ciągnie delikatnie w prawo?
-
520i m50 nr Bosch czujnika walka rozrządu
Dzięki panowie przy zamawianiu poprosze jeszcze by sprawdzili czy jest różnica między między m50b20 a b25.
-
520i m50 nr Bosch czujnika walka rozrządu
Dzięki kolego za zainteresowanie ale chodzilo mi o numer bosch bo ten to akurat jest BMW na sterowniku siemensa.
-
520i m50 nr Bosch czujnika walka rozrządu
Witam panowie.Szukalem na bmwfans i realoem numeru czujnika polożenia walka ale są tylko siemensa a mój jest nie do odczytania.Moja becia 520i 24v m50 1991rok(lipiec) na gratach bosch.Gdyby ktoś mial chwilę czasu i odczytalby u siebie to bylbym bardzo wdzięczny(10 cyfrowy).Dzięki i pozdrawiam. :modlitwa: :mrgreen: BMW
-
E 46 M47N - dziwne obciążenie silnika po uruchomieniu
Mnie to wygląda na problem z regulatorem prądu(lub coś z ladowaniem).KolegoBMWD jaki jest efekt gdy palisz auto na światlach?
-
E 46 M47N - dziwne obciążenie silnika po uruchomieniu
Kontrolka od ladowania gaśnie zaraz po uruchomieniu czy po 2sek?
-
Dziwne zachowanie podczas jazdy
Podjedz na diagnostyke i sprawdz zbiezność kól.
-
318 | Problem z gazem - nie odpala po zgaszeniu
Jeżeli objaw występuje tak jak opisaleś tylko po zgaszeniu na gazie to reduktor do wymiany lub regeneracji.(nie jest szczelny)Po zgaszeniu gaz wydostaje sie do kolektora i jest za bogato gdy odpala na pb.
-
jak zdiagnozowac panewki
Zagrzej silnik uchyl przepustnice na jakieś 2tys obr puść i jak zaplon cofnie sie na zero tzn(silnik prawie zejdzie na jalowy)szarpnij przepustnice na max tylko nie pozwol mu nabrać obrotow.Jeżeli jest coś nie tak z ukladem korbowym to po takim doświadczeniu na pewno uslyszysz.
-
M50B20 pytanie o podmiane sondy
Ta sonda jest 1 voltowa do silnika m50b20 na gratach bosch.Z tego co pamiętam ty masz sonde 5v.
-
Jaką 5kę polecacie - z jakim silnikiem?? disel, benzyna??
Polecam 525 mnie tez czasami brakuje mocy(520 24v).