Treść opublikowana przez dentysta1
-
co to jest ?
ja pitole, :search: automatyczne wycieraczki, co za ludzie, :duh: :duh: weź się do roboty :search: :search: :search: na forum masz instrukcję do e46, kuźwa troche wysiłku, :shock: :shock:
-
koło dwumasowe
Mały luz powina mieć ale 20 stopni to już luż że chocho :wink:
-
[e46] Czy ktoś wymieniał kolektor
Mam zamiar wymienić, kolektor wylotowy na sportowy, czy ktoś to robił i może podzielić się swoimi wrażeniami, czy ktoś zakładał turbine albo kompresor do buni?
-
Co sądzicie o felgach "no name" z Allegro?
Jak kupowałem nowe oponki do Beatki to gościu miał założoną chińszczyznę do AUDI, wyglądały super jak orginlne z S-line prawie to samo, prawie, bo jednej nie może wyważyć :oops: sam się zastanawiałem czy nie kupić buni nowych laczków, ale doszedłem do wniosku że na zime oddam swoje do regeneracji, co orginał to orginał :wink:
-
Jaki wlasciwy olej do e36
:search: :search: :search: :search: :search: :search: :pray:
-
Co sadzicie o tych oponach?
kolego,zanim cos napiszesz to sie upewnij.od kiedy to hankook jest chinska firma? pozatym nie sugeruj sie nazwa, poniewaz ta opona nie jest wcale zla,o czym swiadcza przeprowadzone na niej testy. pozatym opona f1 o ktorej mowa to jest wlasnie jodelka :twisted2: :mad2: :duh: to że jodełka, świerk czy sosna to ja wiem, ale z tych zaproponowanych F1 jest najlepsza, moje stwierdzenie tak jak widzisz jest po przecinku i dotyczy wogol\óe opon o w/w bierzniku
-
Co sadzicie o tych oponach?
:nienie: :nienie: chińskie shit, porównujesz do F1 i Toyo i pytasz się co wybrać :shock: , przedewszystkim wybieraj opone o asymetrycznym bierzniku , żadna jodełka, sosenka czy inny świerk, produceńci odchodzą już od tych opon bo po prostu się nie sprawdziły a na dodatek są głośne
-
Kilka pytań. Stuka, Trzesie sie, Dzwine wspomagani...
2 i 3 objaw wskazuje na koło dwumasowe
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
....a ja słyszałem że dodatki do olejów mogą zapychać filtr oleju a to już jest problem :oops:
-
problemy bmw e36 M3 3,2
Po prostu sprzęgło do wymiany, tarcza i docisk bez okładziny ale przyuszczam że czeka cię jeszcze dwu masa do wymiany, poprzedni włąsciel pewnie nieźle dusił Mke to spodziewał bym się luzu jesze właśnie na kole dwu masowym :wink:
-
[xxx] Dodatki do oleji i paliw?
Napisz coś więcej, co skłoniło cię do zakupu (np. chacząca skrzynia...itd) jakie uzyskałeś efekty, czy różnica jest wyczuwalna,
-
[xxx] Dodatki do oleji i paliw?
Czy ktoś z szanownych forumowiczów stosował kiedyś dodatki do oleji lub paliwa, które tak mocno są promowane i nie mam tu na myśli firm "krzak" ale takich producentów Moly, Bilstein, Wurth. Pytanie jest dość zasadnicze a to dlatego by, primo nie zaszkodzić silnikowi czy też przekładni, mniej ważne ale równie istotne po co płacić za coś co nie działa - często nie małe pieniądze i ostatnie jeżeli faktycznie działa to może warto? Sam ostatnio zastanawiam się nad użyciem produktu Moly do przekładni biegów, zaczyna lekko chaczyć a jest już po wymianie sprzęgła i dwu masy, również zastanawiam się nad zastosowaniem produktu tego samego producenta do czyszczenia wtrysków oraz podniesienia oktanów w paliwie. Wydaje mi się że temat jest ciekawy. Miło będzie zebrać opinie na temat tych produktów zarówno aby uniknąć nie potrzebnych kosztów, albo co gorsze drogich napraw. Proszę wpisywać produkt/producenta i efekty jakie zanotował albo i nie po zastosowaniu oraz wszystkie opinie. Postarajcie się być obiektywni, aby bez koniecznej potrzeby nie napędzić popytu na te produkty oferowane m.in na allegro. Po co zakładasz ten sam wątek w dwóch działach, a tym bardziej tutaj w serii 3!!!! ZAMYKAM i odsyłam do 1) regulaminu ; 2) działu Eksploatacja Moderator
-
Był 0w30 a teraz jaki zalac?
ten sam
-
Ile Wam spala BMW E46 320 diesel ?
u mienia w mieście ostatno jak dalem w palinik 14,4 :twisted2: :twisted2: :twisted2: jazda że hej
-
Prośba do kogoś, kto ma M3 E36.
Wbrew pozorom skrzynia SMG jest mniej awaryjna od zwyklego manuala, nie pozwala po prostu na zniszczenie sprzęgła czy koła dwu masoweg, miałem kiedyś Bunie z SMG I, sprawowała się bez zarzutu, ale w e36 manual będzie szybszy, dopiero SMG II generacji to już bajka szybkość zmiany biegów wręcz powala prawie tak dobra jak DSG. Jeżeli chodzi o awaryjność, to jeszcze raz powtarzam tu nie ma się czego bać, tak jak ktoś już wyżej napisał , NIE jest to automat i nie ma z nim nic wspólnego :)
-
Do uzytkowników E46...
35.000 330xi 2001 z Mpakietem przebieg 122000 władowałem w samochód dodatkowo około 10 tyś, wymieniłem całe zawieszenie, opony, pół osie napędowe, sprzegło+koło dwumasowe, chłodnice, sportowe klocki i tarcze. Teraz czuje się w nim bezpieczny :8) chodzi jak złoto, :cool2: szukałem około 2 miesięcy, pełno szrotów obejżałem z znaczkami BMW :evil:
-
Przegląd - powymianiac
Dura to moron :twisted2: :twisted2: :twisted2:
-
Klasyczna prośba o zdalną diagnozę :-)
A skąd akurat takie podejrzenia, jeśli mogę wiedzieć? Tak jak kolega zapodał, najprawdopodobniej jest to lącznik stabilizatora, charakterystyczne jest przy wolnej jeździe ciche pukanie
-
Amorki m-technik
nie wiem jak w e36 ale do e46 w zawieszeniu M producentem jest Blistein dokładnie model B6 który można "regenerować" koszt regeneracji to 150 zł za amrtyzator
-
Gaz do dechy i NIC !!!!!!!!
uwielbiam rady domorosłych mechaników, którzy usuwają katalizator :shock: i zalecają strumienice :mad2: :mad2: , rada wywal ten badziew w postaci strumienicy i wstaw katalizator
-
Czy sprzęgło do wymiany ?
sprzęgło na bank, ale może się okazać że przy okazji dwu masa do wymiany
-
Renowacja felg chromowanych od M'ki
uuu nikt nic nie poleca :cry2:
-
panowie pomozcie - rece opadaja
jeżeli jest wyjęty kluczyk ze stacyjki, zapalniczka powinna nie działać
-
Feligi Opony jakie? Extra Lacze
Musisz wymienić opony na stare i łyse :mrgreen: :twisted2: Tzn. że w żaden sposób nie da się pobawić takim 4x4 ? Nawet w zimie ? :( :mrgreen: :cry2: :cry2: fakt drifting to nie dla mnie
-
Feligi Opony jakie? Extra Lacze
hi, hi a umnie po wyłączeniu esp, co najwyżej lekko zabuksóje i to tylko na mokrym :twisted2: